ג'ואי חוזר לתודעה (לבלנק בתפקיד חדש)

../images/Emo32.gifג'ואי חוזר לתודעה (לבלנק בתפקיד חדש)

כוכב "חברים" מאט לה-בלנק, הזכור בתפקידו כג'ואי, ישוב בקרוב אל מסך הטלוויזיה בסדרה קומית חדשה בשם "Episodes", שתשודר במקביל ברשת הכבלים Showtime בארצות הברית וב-BBC בבריטניה. הסדרה, כך על פי הודעה רשמית שיצאה אתמול (ד') מטעם הרשת, תעסוק בזוג כוכבי טלוויזיה בריטיים שהגרסה האמריקנית לתוכניתם הפכה למטופשת וכושלת. בסדרה הפיקטיבית מככב לה-בלנק בתפקיד עצמו. על פי ההודעה, את הסדרה כולה תלווה עקיצה ברנז'אית כלפי תעשיית הטלוויזיה האמריקנית, שמתרגמת סדרות בריטיות ומעבירה אותן תהליך אמריקניזציה הפוגע באיכותן. כזכור, לה-בלנק כיכב לפני כחמש שנים בשתי עונות של הספין-אוף הלא מוצלח ל"חברים" שנקרא "ג'ואי". כעת הוא ישוב לשתף פעולה עם אחד מיוצרי "חברים", דיוויד קריין, האחראי גם על הפקת "Episodes" לצד ג'פרי קלרינק. בתגובה אמר לה-בלנק: "ג'פרי ודיוויד הגיעו אליי עם רעיון נהדר שאהבתי. אני באמת נרגש לעבוד עם Showtime ועם BBC. אני שמח שקיבלתי את התפקיד, כי לראות מישהו אחר מגלם את דמותו של מאט לה-בלנק היה הורס אותי". צילום ששת הפרקים הראשונים של "Episodes" יחל בחודשים הקרובים בלונדון ובלוס אנג'לס, והסדרה צפויה לעלות לאוויר בעונת השידורים הבאה, במהלך 2010.

../images/Emo6.gifג'ואי ממש שחקן טוב.

אני הכי אוהבת אותו בחברים. ואת צ'נדלר. O_O אבל מה זה השם שנתנו לסדרה? דווקא "פרקים"?

למעלה