דיון
כבר ראיתם את רשימת 50 כוכבי הרוק

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo32.gifדיון../images/Emo70.gif כבר ראיתם את רשימת 50 כוכבי הרוק

הגדולים ביותר בימינו שעשו בקראנג! מאגזין (KERRANG! MAG) ? הינה הרשימה! http://tunelab.com/board/topic/50-greatest-rockstars-in-the-world-today ולמי שלא הבחין....פרנק זכה מקום 5!!!! מתוף פאקינג 50! הוא עקף אנשים דגולים וגדולים....
מה דעתכם על הבחירה של פרנק ולא על הבחירה של ג'רארד?
מה דעתכם על שאר הבחירות ברשימה? מצורפת סריקה של מה שכתבו על פרנק בכתבה...זה נורא מטושטש אז אם מישהו מוצא תמונה ברורה יותר יבורך!

XoLilMissLolaoX

New member
אווחח זה הדגיש לי הכל במקום רק את

זה שפרנק זכה מקום 5...לא נורא חחחח

XoLilMissLolaoX

New member
יאפ אבל לפי מה שהצלחתי לקרוא

כי זה ממש קטן והתייאשתי באיזשהו שלב, שבגלל שהוא "לב הלהקה" אז הוא נבחר והנגינה של פרנק חשובה לא פחות! להפך! בלעדיה לא היו שירים

shani cohen1

New member
חחח...יאיי וואוו באמת עקף הרבה אנשים טובים../images/Emo12.gif

אני חושבת שמגיעה לפראנק באמת ליזכות...אה ודרך אגב...אקסללללללללללללללללללללללל!!!אהההההה!פאק הוא עקף את אקסל רוז ואיגי פופ...הם היחידים שהצלחתי לקלוט
עברתי אל זה ממש מהר

XoLilMissLolaoX

New member
נכון, או שהדירוג היה טיפה צריך להשתנות

אני לא יודעת לפי מה הם בחרו אבל שיהיה....הרשימה עדיין מרשימה

shani cohen1

New member
כן נכון....יש שם כמה טובים אבל לא כולם

אני עדיין בשוק מכמה פראנק עקף אם כול הקבוד וכמה שאני באמת חולה עליו
הוא עקף מלאאאאא מעולים!
כן זה בהחלת היה משפר את המצב אם היו משנים את הדירוג

אהאהאהאהאאהאה!!!

פפרנננקייי!!!! מקום חמישי!!! איזה חמוד!! כל הכבוד לו..וכן לדעתי מגיע לו..לפחות להיכנס לשם..הוא אדם טוב מאוד..הוא גיטריסט מעולה,הוא מנגן עם כל הלב וכל הנשמה ורואים את זה..בנוסף לזה הוא גם סולן בלהקת הצד שלו..ואת כל זה הוא הספיק בגיל יחסית צעיר...ככה שאני מפרגנת וכל הכבוד D:

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif יש פה כמה שאני ממש לא מסכימה איתם.

נגיד- מייק פאטון ופלי, מקומות 48 ו40. לעומת היילי ווילייאמס ואולי סייקס, מקומות 7 ו2. לא יודעת מה איתכן, אבל יש רבים וטובים שיושבים בתחתית.

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo45.gif מסכימה לחלוטין היילי ווילאמס ואולי סייקס

שהם בין המקומות הראשונים והמכובדים עקפו אנשים שהם הרבה זמן בביזנס ועשו ככ הרבה אם בהשוואה אליהם ואם לא...וזה מאכזב

../images/Emo45.gif

גם אני מסכימה!! יש הרבה אנשים שהם לא נמצאים במקום המתאים להם ברשימה הזאת..

למעלה