הפגנת תמיכה בחיילי צה"ל בנעלין

סנעיר

New member
../images/Emo32.gifהפגנת תמיכה בחיילי צה"ל בנעלין

מפסיקים לקטר! הפגנת תמיכה בחיילי צה"ל ליד גדר ההפרדה בכפר נעלין מדי יום שישי מגיע אספסוף קיצוני ומתפרע לצד רעולי פנים פלשתינים כנגד בניית גדר ההפרדה. תחת מכבסת המילים מכנים המתפרעים את פעילותם בתואר "הפגנות", תואר שנועד לכסות על האלימות והבריונות הקבועים במקום במהלכם מיידים המתפרעים אבנים, בקבוקים וחפצים כהים לעבר החיילים והשוטרים במקום מדי יום שישי. תופעה זו מביישת את החברה בישראל ומכריחה את חיילי צה"ל להתעמת עם מיעוט צעקני, כמו כן תופעה זו גוזלת זמן ומשאבים יקרים מצה"ל במלחמתו נגד הטרור. ברצוננו לבוא ולחזק את חיילי צה"ל במקום, אשר ידעו שמרבית העם מוקיר את מלאכתם ומתנער מהאלימות, הבריונות והתמיכה בטרור של המיעוט האנטי-ציוני של השמאל הקיצוני. ביום שישי ה 12/9/08 נעמוד כולנו עם חיילי צה"ל בגדר בנעלין ונאמר תודה. נא להביא דגלי ישראל, משרוקיות וכן חבילות שי, רעיונות נוספים יתקבלו בברכה. נא להצטייד בכובעים ומים לשתייה. הסעות - בשעה 9:15 ירושלים – בנייני האומה ת"א – רכבת מרכז ניפגש כולנו בשעה 10:00 בצמת שילת. סיום משוער 13:00 נא להירשם מראש הן לעצרת והן להסעות. ההסעות הינן בתשלום ומותנות במספר המשתתפים. אפשר להגיע עם רכב פרטי. העצרת בתאום עם כוחות הביטחון. לפרטים נוספים: www.imti.org.il נעם - 0546650138 [email protected]

היויו

New member
צלמו תמונות

שלח לי תמונות משם ואני אפרסם על זה כתבה בעיתון (נחש לאיזה כיוון
).מסיבות ברורות אני לא יכול להגיע לשם.

למעלה