הרדיאטור מסריח

נוRית

New member
../images/Emo32.gif הרדיאטור מסריח

קניתי לפני כשבועיים רדיאטור צלעות של KENON בהום סנטר - היה מבצע... כשאני מפעילה אותו יש מין ריח כזה לא נעים, כמו של מכשיר חדש, או של מכשיר שלא השתמשו בו הרבה זמן. הריח הזה לא עובר, ומלבד אי הנעימות (שלי) באף, אני חוששת שאולי זה משהו לא טוב. אני דואגת לאוורור (החלון פתוח מעט) אבל בכל זאת חוששת. מה ניתן לעשות? האם יש מקום לנסות להחזיר? (זה כבד, וכבר זרקתי את האריזה) האם הריח יעבור? האם באמת יש מקום לחשש? אשמח לשמוע תגובות

דש1דש

New member
כנראה עמד המון זמן

ויש אבק - אולי גם בפנים אני מקווה שנתת לו זמן לעמוד לפני הפעלה ראשונה - זה מאוד חשוב עם רדיאטורים אחרי שינוע (אני נותנת לעמוד גם אחרי שינטע מחדר לחדר.) בכל אופן - אם זה רק אבק שרוף - לא חושבת שיש בזה סכנה רפואית - סתם לא נעים לנשום, אם זה משהו אחר - לא יודעת. אולי תנסי בפורום שאלה קטנה? אם עוד פעיל.... כמה זמן יש כבר את הריח? יש ביטוח? אולי לנסות להפעיל אותו?

כל רדיאטור חדש שקניתי הסריח בהתחלה.

לא חושבת שאת צריכה לחשוש בשל כך, הריח עובר עם השימוש.

נוRית

New member
התקשרתי לשירות שלהם

לפי תעודת האחריות (לפני כן התקשרתי להום-סנטר, וענצה לי מישהי מאוד "נחמדה" ו"סבלנית" שאם קניתי רק לפני שבועים אז שאני אחזיר להם אותו והם יחליפו. כששאלתי אם זה רגיל הריח, היא חזרה על אותו משפט. כי מה אכפת לה שזה כבד, ושזו טרח שוב לנסוע, ובכלל אני עובדת ומטפלת בילדים...
טוב, מבחינתה זה באמת לא משנה, אבל לא אהבתי את התגובה שלה, וכאמור - התקשרתי למעבדת השירות. האיש שענה דווקא היה מאוד נחמד, בכלל בלי מרכאות, ואמר שכדאי קודם כל להפעיל ל- 8-10 שעות בחדר מאוורר... רק חבל שהם לא כותבים את זה איפהשהו, ורצוי באותיות גדולות וברורות. אגב - נראה לכן שאפשר להשאיר רדיאטור פועל כשאני לא בבית? אני מעדיפה לנצל את יום העבודה מחר, ולא "להחנק" עם הרדיאטור כל היום בשישי, מה עוד שצפויים לנו ימים ממש קרים, אני חייבת רדיאטור עובד!

gezers

New member
אני משאירה

כי אצלנו עומד במסדרון ריק באמצע הבית, רדיאטור הוא יחסית בטוח, ועדיין לא הייתי משאירה באזור מרוהט או קרוב לבדים וכ'.

למעלה