וכאלה

oren3332

New member
אם גם לך נמאס לא לגמור את החודש.....

שלום רב שמי אורן אני בן 32 נשוי + 1 עובד מספר שנים לא מבוטל בחברה מאוד גדולה. אני חייב לומר שממש טוב לי במקום העבודה וגם משלמים לי יפה,יפה אך לא מספיק. לצערי בגיל 32 אתה דיי תקוע עם משכורת שמספיקה בדיוק לדברים הבסיסיים ולא יותר מזה. מזה שנתיים אני מנסה לחשוב כיצד אוכל להביא עוד קצת כסף הביתה בכדי שנוכל לסגור את החודש ורק שהמינוס לא יגדל. מיותר לציין שככל שהתא המשפחתי שלך גדל כך גדלות ההוצאות המשפחתיות (טפו טפו רק שהתא המשפחתי ימשיך לגדול) אני יודע בדיוק טוב כמוכם שאנו חיים בתקופה מאוד בעייתית שהפערים החברתיים רק גדלים, ומעט מאוד אנשים מחזיקים ביותר מדי כסף.ושאם אני לא יעשה משהו בשביל המשפחה שלי כדי לצאת מהטירוף הזה אף אחד לא יעשה את זה בשבילי. תמיד שמעתי על אלא שעושים הרבה מאוד כסף,ההייתי באין ספור הרצאות בכל מיני נושאים ובמיוחד בנושא שיווק הרישתי של הרבלייף,קירבי,סאן ריידר,יוביפון ניו סקין,ניקן והרשימה עוד ארוכה 2 דברים למדתי עד היום מכל ההרצאות שנכחתי בהם 1. אפשר לעשות כסף מהשיווק הרישתי ! 2.כמו כל דבר בחיים צריך לדעת איך עושים כסף מהשיווק הרישתי לפני שלושה חודשים הצטרפתי לחברה חדשה בתחום השיווק הרשתי אחרי כל כך הרבה אנשים שניסו לגייס אותי לכל שאר החברות הפעם החלטתי להרים את הכפפה ולהצטרף ! אני כבר מבקש מראש לכל הספקנים שאוהבים לקטול את השיטה , מבחינתי זה בסדר,מישהו חכם אמר לי פעם את המשפט הבא : "לבני אדם מותר לא להסכים" לכל מי שלא מאמין וסקפטי ואומר שהכול בלוף וכולם שקרנים אין לי וויכוח איתו ! אני רק יכול לומר לאותם אנשים, תמשיכו לחיות את חייכם השלווים והמאושרים. אבל אם את/ה חושבים שמגיע לכם יותר את/ה מעוניינים לעשות שינוי בחייכם רוצים ללמוד איך עושים את השינוי הזה תכתבו לי במייל ואני אחזור אליכם עם כל התשובות שיכולות לשנות לכם את החיים לי ולאשתי זה כבר שינה את החיים,פשוטו כמשמעו .ולמי שלא מאמין יוכל לראות בעצמו ולהיווכח. כתובת המייל שלי [email protected] לסיכום אם נמאס לכם שהמינוס גדל ואתם באמת רוצים לעשות שינוי, אפשר לעשות את זה יחד נ.ב מתנצל מראש אם המסר שלי פגע במישהו או הפריע למישהו,אני באמת חושב שזו מתנה שצריכה להינתן לכל אחד בתקווה לחיים מאושרים יותר בברכה אורן כתובת המייל שלי [email protected]

למעלה