- זהירות ארוך

Sphinga

New member
../images/Emo32.gif - זהירות ארוך

לא קשור כל כך,אבל יש לנו שכנים - בחור בן 21 ואמא שלו שלא מפסיקים להרעיש, צורחים אחד על השני ובעיקר שמים מוזיקה בשעות לא שעות שישי שבת - בקיצור - בעיה, ואף שכן לא מדבר איתם כי יודעים שאין עם מי לדבר. אתמול בשעה שתים עשרה בלילה התעוררנו למשמע הבומים - בסים מהמוזיקה והחלטתי שנמאס לי - הזמנתי משטרה כי לפי מה שאמרו לי בין 12 בלילה לשבע בבוקר הם יקבלו קנס. וכמובן שעד שהמשטרה הגיעה הם הפסיקו עם המוזיקה והמשטרה לא היתה מוכנה אפילו לתת להם אזהרה. חוץ מזה יש מכונית שחוסמת את הכניסה לחניה של הבנין, אז באותה הזדמנות ביקשנו שייתנו למכונית דו"ח, אז השוטרת ה"נחמדה" אמרה שהסימון לא מספיק ברור על הכביש?????????????????????????????????? כאילו, מה אני צריכה לשים שם צהוב זוהר?? הסימון הלבן הרגיל לא מספיק? בקיצור נראה לי שלא היה לשוטרים כח בכלל לעשות משהו. ואני שואלת - למה? למה אנחנו צריכים משטרה ,נכון שיש להם ושאים גדולים וחשובים להתעסק איתם, אבל מה עם רווחת התושבים? אני ובעלי נוסעים בעיר ומתפלצים מהאנשים -נהגים והולכי רגל - התנהגות בוטה וולגרית, אנשים חוצים באדום נהגים עושים מה שבא להם על הכביש - ואפילו פעם אחת לא ראיתי ניידת בעיר שאפילו רק תעיר להם (לדוגמא נהג שמחליט לעצור באמצע הכביש לדבר עם חבר שלו). בקיצור - לפעמים אנחנו ממש מתוסכלים, ולבינתיים גם לא יכולים לצאת מהחניה , זהו סתם הייתי צריכה לשתף.

candybox

New member
הו... שכנים! בע!

אני חושבת שצריך לפתוח פה שרשור על צרות שכנים... תאמינו לי - יש לי אחד מעצבן מהחיים! ושוטרים... יש כאלה שאין להם חשק לתת דו"חות, אבל תמיד יבואו אלו שנותנים על כל שטות. בסה"כ, מזמן למדתי, שמשום מה, תמיד הם עושים דווקא את ההפך ממש שציפינו מהם

למעלה