חוגים ופעילויות

cochilao

New member
אתר של קפוארה פ"ת

כנסו כל מי שחובב קפוארה או רוצה לדעת עליה יותר

spiky1

New member
מזל טוב ../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo47.gif../images/Emo142.gif

מחפשת חוג יוגה לנשים בפ"ת עדיפות לאם המושבות. תודה ובהצלחה למיכלי בניהול הפורום

בא לך ללמוד ולרקוד בטירוף...?

שימו לב לתופעה מדהימה! כבר 10 שנים קיים חוג ריקודים מדהים לסלסה וריקודי MTV בכל יום חמישי בספורטן פ"ת המקום מושך אליו צעירים וצעירות מכל גוש דן רבתי ודוקא בפ"ת אף אחד לא שמע על זה! אני מצרפת לכם את כתובת האתר לכל המעוניינים ללמוד לרקוד סלסה וריקודי MTV בגוש דן ובמיוחד לפתח תקוואים שביננו... כנסו לקישור: www.dance4u.co.il מתאים מאוד גם לפנויים שרוצים להכיר אנשים חדשים וגם לזוגות לפני חתונה הרוצים ללמוד לרקוד ולתת הופעה מדהימה בחתונה! באתר ישנם פרטים, תמונות ווידיאו גם על ההרקדות בשבלול ר"ג אני בטוחה שתהנו... אשמח לקבל תגובות

דרושים רקדנים/ות ללהקת מחול בפ"ת

להקת המחול נוה עוז - פתח תקוה בהדרכת הכוריאוגרף שלמה ממן המנהל האומנותי של פסטיבל כרמיאל קולטת רקדנים ורקדניות חדשים בגילאי 30+. דרישות: ידע במחול או בריקודי עם. פרטים נוספים יש בפלייר המצורף, כמו כן ניתן לפנות אלי במסר אישי או למנהל הלהקה דוד כהן: 052-2500194

spiky1

New member
../images/Emo41.gifקרקס סיני ב-10 ש"ח ../images/Emo151.gif../images/Emo65.gif

היי! טוב, אז הייתי באולם הספורט שבשכונת אם המושבות ונדהמתי משפע החוגים שהם מציעים. הם גם נותנים שיעור נסיון חינם. לקחתי טרום ג'דו לקטן בן הארבע. התעמלות לגיל הרך עם מוסיקה לתאום שלו. יוגה בשבילי. וגם.... נודע לי שיש מופע של הקרקס הסיני ביום חמישי הקרוב 14.4 בשעה 17.45 (נדמה לי) באולם הספורט ב-10 ש"ח לכרטיס (לרכוש מראש). שאני לא אקח את ילדיי ? ודאי שרכשתי כרטיסים לשני הבנים ולי (או לאבא). אגב, כמובן שוידאתי שאין חיות בקרקס. אני נגד שימוש בחיות בקרקסים (התעללות!). תהנו

האם בדקת באולם הספורט?

תודה על הברכות!
באולם הספורט ליד תיכון אחד העם, מתקיימים חוגים גם למבוגרים, שווה לבדוק שם.

spiky1

New member
מיכלי, תודה

אגב, מעניין למה כתבת בפתיחת ההודעה, OFF... הרי זה משהו שקשור לפ"ת, לא? וגם לי יש בן ששמו יואב, איזה שם מקסים, אהה

ההודעה שלי כללית

בגלל זה כותבת ה -
. ככה זה מושך תשומת לב. אל תשכחי לעדכן אם מצאת חוג!

הווו יש שם באולם ספורט../images/Emo60.gif

ויש שם גם קיקבוקסינג ועוד מלא דברים אני תמיד רואה מודעות כשאני הולכת שם לשיעור ספורט

למעלה