יאיי#2

CitizenErased

New member
../images/Emo32.gifיאיי#2

החדשות הטובות הראשונות (בשבילי לפחות חח) לשנת 2009 WOOOO קראתי הרגע בוואלה שחברת התקליטים NMC קונים את הד ארצי... עכשיו להזכירכם, לפני כשנתיים-שלוש כשהתחלנו עם הניסיונות להביא את מיוז לארץ, דיברתי עם היחצן שלהם בזמנו והם אז היו בהד ארצי... אבל אז היה מהפך, וורנר התעצבנו עליהם ועברו לתו השמיני (שזה היה אחלה של דבר כי התו זו החברה הכי זולה בארץ ותכלס עובדים מעולה ויש להם סוכנים סטלנים ומצחיקים..) בכל מקרה, להד ארצי נשאר רק מוזיקה ישראלית אבל (לצערי) וורנר MOVIES נשארו גם אצלם. מה שאומר שסרטים מעולים (בין היתר קלאסיקות כמו קובריק, חלף עם הרוח, קזבלנקה וכו'... וגם כל הסרטים של באטמן
כולל האחרון) נשארו של הד ארצי ולמה זה באסה? כי הד ארצי יקרים. בזמן שחברת הסרטים של NMC (אותה קוראים גלובוס) נתנה לחנות בה אני עובדת סרטים מעולים למבצע 3 ב99, הד ארצי היו מאוד בעייתיים עם המבצע. אבל עכשיו, כל הד ארצי, כולל הסרטים, עוברים לNMC (הסרטים לגלובוס, ששייכת לNMC) ואני כל כך שמחההההההה!!!!!!!1111 זה אומר שסוף סוף יכנסו הסרטים הטובים של הד ארצי למבצע. אוקי, זה הכי גיקי ופתטי בעולם אבל זה עשה לי את היום. זה נותן לי דבר מרגש קטן לחזור אליו כשאני אחזור לעבודה בפברואר חח (גם ככה השינוי הממשי לא יהיה לפני) YAY וחוץ מזה.. כתבתי עוד 5 עמודים לתסריט

CitizenErased

New member
אני מעופפת, המלצה ../images/Emo13.gif

וואו, לא להיות בארץ/בחנות ולהיות חסרת MTV2 כשאני כן בארץ זה מתכון נוראי לאיבוד ידע במוזיקה.. בכל מקרה, אחד האלבומים הטובים ביותר שקניתי השנה הוא האלבום האחרון של My Morning Jacket - Evil Urges. אמנם בכללי לא משתווה לאלבומם הקודם - Z אבל עדיין... השיר האחרון באלבום הוא יפה במיוחד ורק עכשיו נודע לי שיצא לו קליפ.. אז למי שלא מכיר - http://uk.youtube.com/watch?v=zHI8RbwLhdI חובה.

חוסר MTV2

זה בהחלט איבוד ידע במוזיקה וידעתי שזה יקרה כשיס יורידו אותו זונות

CTU Agent

New member
אחלה להקה

מכיר אותם עוד מימי Z. ראיתי אותם הקיץ ב-Rock Werchter, נתנו הופעה מעולה (מצורפת תמונה שצילמתי מההופעה).

CitizenErased

New member
שמחה לראות שעוד אוהבים אותם פה../images/Emo13.gif

אני זוכרת באחד ממפגשי הפורום שנה שעברה גל התחילה לספר על אלבום שהיא קנתה בעקבות המלצה של איזה מוכר ושהוא פשוט מדהים ולפני שהיא אמרה את השם של הלהקה או תיארה את האלבום ישר שאלתי אותה אם זה Z של MMJ והיא אמרה שכן חחחח היא הייתה בשוק. אני ממש מקנאה בך
חברה שלי גם הייתה שם.. היא אמרה אבל שהם קצת מאכזבים חי.. והאמת שאני לא חולה על הדיסק שלהם בהופעה חיה. קנית את האלבום האחרון?

CTU Agent

New member
לא

לא, לא קניתי את הדיסק האחרון. דווקא הם ממש לא אכזבו בלייב, אולי זה היה בגלל שהייתי שורה ראשונה, אולי בגלל הקהל שהיה ממש טוב.

CTU Agent

New member
../images/Emo32.gifאיזה נחמד לשמוע את Sigur Ros בפרומואים

עכשיו היה פרומו של עובדה ושמו את Salka של Sigur Ros. אחת הלהקות היותר טובות שאני מכיר. מי שיכול לראות אותם בלייב - חייב. ראיתי אותם בקיץ, אחת החוויות המטורפות.

למעלה