יום שישי, את יודעת

../images/Emo32.gifיום שישי, את יודעת

סוף השבוע בעיצומו, אז איך עבר עליכם השבוע? אצלי היה שבוע טוב. החזרה לעבודה מהחופש היתה מאוד חלקה, ונפגשתי באחד הימים עם p019 וחברה שלה, שזה בכלל היה כיף. בתמורה לשבוע הזה, אני משלמת את חובי עכשיו, בהשלמת מטלות בשעות-לא-שעות.

../images/Emo10.gif מקווה שהמטלות יעברו מהר.

היה שבוע נהדר... טוב, נפגשתי עם הבחורה שלי ביום רביעי ^_^ חוץ מזה הרבה לימודים.

p019

New member
שבוע טוב

שבוע ראשון של השקעה רצינית בלימודים. למרות שהיה מעוד מתיש היה גם מספק. האמת בא לי ממש להמשיך לעבוד אבל אין לי תוכנת מטמתיקה על המחשב בבית וזה מגוכך להשקיע שעות על משוואה שהמחשב פותר בחצי דקה. חחוץ מיזה, סוף כל סוף, אחרי עונה ארוקה ומעצבנת, מכבי הראו שהם יודעים לשחק כדורסל. כבר התחלתי לפקפק בזה. סוף שבוע טוב לכל הנחים ולכל המשלימים מטלות

ToryMaster

New member
בחייך

כל עונה מחדש זה קורה, הם שומרים אותה על אש קטנה עד הפיינל פור ואז מפציצים. ע"ע חצי הגמר נגד ויטוריה אתמול והגמר נגד בולוניה לפני שנתיים שהיה פשוט מגוחך.

p019

New member
לא מסכימה

ממש לא נכון. בשנתיים האחרונות היה תענוג לראות את רוב המשחקים.

ToryMaster

New member
בדיוק, את רובם

לפני שנתיים בחצי הגמר [זה היה נגד פנאתנאיקוס?] היה תענוג, ואז לקראת הגמר כולם בלבלו בשכל על זה שבולוניה צעירה אבל חזקה ושלמכבי הולכת להיות עבודה קשה, וזה נגמר בהפרש של קרוב לארבעים נקודות לדעתי. זה היה תענוג לשבת ולראות את מכבי מנצחים, אבל מבחינת צפייה במשחק שאמור להיות מאתגר ומעניין ומותח, זה לא היה שם בשבילי.

Limbonic Art

New member
אחד השבועות הפחות טובים

כייף לך שיצאת אני כבר שכחתי מה זה לצאת 3 שבועות כבר תוקפת אותי אינסומניה - מה שאומר לא ישנתי ולא נירדמתי אפילו ל- 5 דקות, כל התקופה הזו והרופא שלח אותי למיליון בדיקות לגלות ממה זה מקווה לחזור להיות נורמלית לאחר תקופת הזומבי הזו שמעולם לא תקפה אותי קודם לכן, ולא לוקחת כדורי שינה חזקים שרשמו לי כי רשום על זה שאח"כ צריך גמילה... אז שורדת בתור זומבית קטנה בלתי מזיקה
נמנם
סליחה ששיתפתי, פשוט שאלת

p019

New member
:-o

היו לי כמה ימים שלא הצלחתי להירדם. אז יום אחד החלטתי לישון עם מזגן וגיליתי שזה היה הכל מהטמפרטורה. בכל מקרה, מקירה את ההרגשה. לשינה אולי כדי דווקא טיפול יותר אלטרנטיבי, במיוחד אם את לא רוצה לקחת כדורים. מסז, פלקסולוגיה, רייקי, יש עוד. אם בעיות השינה נובעות מלחץ - זה בהחלט יכול לעזור.

Limbonic Art

New member
תודה ל- 3 האחרונים/ות על הדאגה

אני אהיה בסדר, זה בטח רק בעיית אנמיה או משהו בעל פתרון אחר... אבל לא רוצה שזה יהפך שרשור עליי , אני גם רוצה לדעת איך עבר השבוע של כולם מכאן

למעלה