כיתות מונחות

Sea Cat

New member
../images/Emo32.gif כיתות מונחות

מזל טוב קודם כל! אני קשור אליכם במידה מועתה... סיימתי תיכון אזרחי, ואני ממשיך שם במכללה (י"ג) וכנראה גם י"ד בשנה הבאה... יש כזה מובן בצה"ל, כיתה מונחה... כשחיל מסיום לוקח כיתה שלמה במכללה/תיכון ומדריך אותה, כאשר החומר הוא חלק של קורס שעוברים המתגייסים... אז אני מונחה חיל האויר, במקצוע לוחמה אלקטרונית... הרוב יודעים שיש לזה 7 קורסים שונים, לצערי אין לי מושג באיזה קורס אני מבין השבע כי המידע סודי ועדיין לא עברתי סיווג... אם הייתי יודע, כמובן שלא הייתי אומר לכם, אבל לפחות הייתי יודע :) זה שאני לא יודע בעצם זה אפילו יותר טוב... סימן שלא דולף מידע.. בכל מקרה המדריכים שלי הם מהטכני בחיפה, משום מה הם מתחלפים כל הזמן, במקום שיהיה אחד... למה אני כותב פה? כי כולם פה מספרים דברים די מפחידים על הטכני... כעיקרון אנחנו עוברים עכשיו קורס שבועיים וכשנסיים את המכללה נלך ישר לטכני (טירונות כבר נעבור עד אז מי שעוד לא עבר...), ומבטיחים לנו שנשתלב בלי מיונים ומבחנים, ובכלל נגיע שלוש שבועות אחרי כולם, כי שבועיים כבר למדנו, ועוד שבוע זה טורניות... נשמע מפתה במיוחד! יש אמת בדבר, מישהו נמצא באותה מגמה, דרך, מסלול וכו´?

קורסיסטים

כך אתם נקראים אבל כעיקרון מי שממשיך י"ג ו י"ד הוא שוחר לכל דבר. בכל מקרה בהצלחה לך בהמשך דרכך. נ.ב.: כדאי לך לסיים י"ד כדי להיות "הנדסאי"

למעלה