כי אין אחד בעמוד הראשי!

../images/Emo32.gif כי אין אחד בעמוד הראשי!

זאת הפעם הראשונה שאני עושה דבר כזה אבל... אני לא רוצה לראות את הJ300 שלו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 אני מתחרפן!!!

ChrisCole

New member
ייייייאייי יש לי את LAST DAYSוסליבר

יש לי את הDVD של ימים אחרונים מאמריקה יייייייייפייייייי וגם את סליבר =) כזה רואים שזה מהבוקס סט אפילו החוברת של סליבר זה החוברת של הבוקס סט רק עם כמה קיצוצים וגודל שונה כמובן

violet2

New member
למה אני שולחת לפני שאני מסיימת לכתו

לכתוב את ההודעה? התכוונתי גם לשאול איך השירים החדשים בו, אם הם טובים והכל.... וגם אם כתוב עליהם משהו מעניין בחוברת?

ChrisCole

New member
אני לא יודע למה,היה לי ממש כיף

לשמוע את זה אפילו שיש לי את הקופסא,זה ממש נחמד שיניתי את דעתי לגבי האוסף הזה. והחוברת כמו שאמרתי זאת החוברת של הבוקסט סט רק עם קיצוצים וחוברת לא גדולה ככה בגודל. אבל סה''כ זה פתח לי יותר לעומק את העניין של הבוקס סט ואני ממליץ.

skadi

New member
אמ אני ראיתי את סיון ואתם לא ../images/Emo3.gif

אזמה עם זה היה לשלוש שעות מסכנות אני עדיין ראיתי את סיוון!

violet2

New member
גם לי הקדימו מאפריל....

ליולי :). כלומר, הקדימו לי בתשעה חודישים... הצבא האלו... חברה שלי חשבה שיש לה שלושה חודשים עד הגיוס, ופתאום גילתה שהיא מתגייסת עוד שבועיים.... לא נורא, יש לך עוד חודש. תנצלי אותו לישון הרבה! אגב, לאן את הולכת?

Alice6

New member
../images/Emo79.gif|מטירה|או כמה כיף להיות אחרי

דברים, תאטרון תנועה זה דבר מדהים, וגם לפגוש אנשים שלא קשורים אחד לשני שבאצעם כן קשורים אבל לא ידעתי על זה או לא חשבת שתראה אותם באותו יום

clean grunge

New member
|יבחוש|האאא..נואההההה!!!...

כבר את בורחת לנו ככה?!..תגידי לרוחל'ה שתסדר לך מקום בתקליטיה או משהו!..יאאא..ג'עג'ע לי'ך
... לאאא נואהההה...

clean grunge

New member
|יבחוש|נצל"ש...

אל תגידו שאנחנו כבר לא מדברים על נירוונה..תראו איך הפורום התקדם!!!... נקבל ח"ח...

ChrisCole

New member
ח"ח מי היה חושב שלאזלמ תיהיה

הודעה שבועית של OFF כל שבוע וגם מדברים על נירוונה בהודעות אחרות פשששש אחלה רעיון

למעלה