כללי

papaya27

New member
הי לכולם../images/Emo13.gif

אז גם אני מתחילה ללמוד השנה בבר אילן, וכרגע בראש מעייני הרכבת המערכת. רציתי לשאול אם מישהו יודע כמה פקוק ועמוס להגיע מצפון ת"א לבר אילן לשיעור של 8.00 בבוקר (באוטו דרך איילון ומורשה/ דרך השלום ויצחק שדה)? יש למישהו הערכת זמן? אגב, גם בבר אילן שיעור של 8.00 הוא למעשה 8.15? האם יש אוטובוס ממש טוב מת"א לבר אילן שיכול לספק תחליף הגון לאוטו? תודה ושנה טובה לכולם!

SayNo2Aguda

New member
חשוב לקרוא לפני שקונים את הסטודן

אנא קיראו... לשאלות אפשר לשלוח לי דוא"ל ע"פ שם המשתמש שטרודל ג'ימייל נקודה קום. תודה על תשומת הלב

תואר בלימודי יהדות,ותנ"ך ותל'!?!?

האם יש כזה דבר בבר אילן תואר ראשון\שני\דוקטורט בלמודי יהדות,תנ"ך ותלמוד?
לכם

abcd80

New member
שיעור ב8 זה בשעה 8 בדיוק

אלא אם המרצה יודיע אחרת. לגבי הנסיעות אין לי מושג אני לא גרה בת"א

igreenwald

New member
הקשר בין בחירות לבין חברות לא מחויב

סוגיית ההשתתפות הנמוכה בבחירות לאגודה אין לה קשר משמעותי עם הצורך בגוף הזה. לטעמי ישנם מספר תפקידים שעל אגודת הסטודנטים לבצע וזה לא ממש משנה מי יהיה שם ( וכי זה משנה מי אחראי לבנק המבחנים או מי אחראי להפקת המקראות לקורסים?) הבחירה היא בעיקר טובה חברית בשביל חבר שמישום מה רוצה את הכאב ראש הזה. הבדל קצת יותר משמעותי יש בסוג אירועי הפנאי שהאגודה מייצרת ( באחת השנים היתה העדפה מוגזמת לקריוקי). אם אתה דתי לייט או חילוני שגר במעונות של האוניברסיטה זה כדאי להיות חבר באגודה, אם אתה גר רחוק מהאוניברסיטה ואתה דתי תורני או לפחות אחד מהם קשה לומר שזה משתלם להיות חבר באגודה האמת שאני תוהה אם מישהו מהחבורה הזאת ניסה ללא הצלחה להיבחר לאגודת הסטודנטים או היה שם ויצא ממנה בחמת זעם שתרם לפיתוח אנטגוניזם כזה לגוף שלא שווה את זה

papaya27

New member
טוב לדעת..

אז שיעור מ 8-10 הוא שעתיים מלאות? בת"א באופן גורף שיעור מתחיל בברבע ומסתיים ברבע ל (כלומר שעה אקדמית היא 45 דק')

אלאר

New member
ללא נושא

מאיפה בת"א את מגיעה? אם מכיוון דרך השלום/אלוף שדה, הכי טוב קו 56. אם מכיוון צומת מורשה, הכי טוב קו 68. בשעה 8:00 בבוקר יש עומס די משמעותי בכניסה לרמת אילן. אם את באה ברכב, אולי עדיף לבוא מכיוון גבעת שמואל. ככל שאני זוכר, השיעור של 8:00-10:00 מסתיים למעשה ב 9:30.

abcd80

New member
שעה וחצי

מ8 עד 9 וחצי. יש הפסקה של חצי שעה בין שיעור לשיעור. עם זאת, ייתכנו שינויים יש מרצים שיכולים לעשות הפסקה באמצע השיעור או לדחות את תחילת השיעור וכו'..בד"כ הם מודיעים את זה בשיעור הראשון.

DGtal

New member
רשמית בתקנון זה שעה וארבעים

למזלנו, 95% מהמרצים מסתפקים בשעה וחצי. יש עדיין כמה מרצים ותיקים באוניברסיטה שמקפידים על זה (אבל לא לדאוג, הם לא במחלקה למידענות). אם יש שיעור של 4 שעות (נדיר, אבל קיים. למשל אצל דולינסקי), אז ההפסקה לרוב תתקצר ובסוף ייצאו אחרי שלוש שעות וקצת. כמו שאמרו, המרצה יודיע על כל חריגה מהמקובל. בהצלחה

יש לי בעיה נורא מעצבנת

כשאני מסתכלת במערכת השעות שלי בפריאל, אני רואה את המערכת שלי, את הקורסים שנרשמתי אליהם ושאני רוצה. כשאני מסתכלת במערכת ב"מידע אישי" אני רואה מערכת שונה לגמרי. ואני לא מבינה למה זה. וזה מלחיץ אותי כי אני מרגישה שאני מפספסת שיעורים, ומשהו ממש ממש לא בסדר. מישהו נתקל בזה פעם? מה אני צריכה לעשות? ההודעה מוצבת כאן פשוט בגלל שאני סטודנטית למידענות...

למעלה