כללי

תותחנים

New member
פתרונות למבוא לכלכלה-מיקרו באינטרנט

למישהו יש את הקישור לאתר שיש בו את הפתרונות לחוברת התרגילים למבוא לכלכלה-מיקרו??

lliorl

New member
מדעי המוח

מישהו יודע אם אישרו כבר את החוג בבר אילן? או אם יש הערכה: מתי יאושר (ע"י המועצה להשכלה גבוהה)? או אם יש מקום אחר שאפשר ללמוד בו משהו חופף (פסיכולוגיה- ביולוגיה ) עם תנאי קבלה דומים (פסיכומטרי 670 ובגרויות 97) תודה מראש- ליאור.

abcd80

New member
אני חושבת שכבר יש את החוג הזה..

אם אני לא טועה, מישהי שאני מכירה היא סטודנטית במדעי המוח כבר שנה שנייה. או שבעצם הכוונה היתה למדעי החי .

taminoi

New member
המרכז הרב תחומי לחקר המוח

כן, יש תכנית רב-תחומית שכזו - לתלמידי תארים מתקדמים. פרטים נוספים באתר שלהם: http://www.biu.ac.il/interdis/gondabrain/about_h.html

mel79

New member
יש אתר כזה??

איפה הוא היה כשאני הייתי בשנה א'?

enigma88

New member
שלום...שאלה!!

יש לי שאלה שלא קשורה במיוחד לפורום....אבל אשמח אם תוכלו לעזור לי.... נרשמתי לפסיכומטרי למועד דצמבר, וקיבלתי היום את השיבוץ שלי: אוניברסיטת בר אילן, בניין סטודנטים 105 (אקסודוס), חדר 211. תוכלו לומר לי האם זו כיתה נוחה לבחינה? כלומר, האם יש בה שולחנות או כסאות סטודנט (שמנסיון אישי קודם, ממש מפריעים לריכוז בבחינה)?? אני באה מכיוון נתניה, האם יש גישה נוחה לבניין מהכיוון שלי? בשבוע הקרוב יש לי עוד הזדמנות לשנות את השיבוץ, אני רק לא יודעת אם כדאי לי ואם לא ישבצו אותי למקום פחות נוח.... תודה רבה מראש!!!!

whitston bridge

New member
כיסאות סטודנט..

הכיתה עצמה היא סבירה-לא גדולה מידיי ולא קטנה מידיי. גישה נוחה מכיוון שער גהה-גשר גהה.וזהו... כיסאות סטודנט כבר הזכרתי??בהצלחה

enigma88

New member
../images/Emo4.gif כסאות?? חבל....

אולי אני אנסה לשנות את השיבוץ...... תודה רבה!!!!

pricelist

New member
חוב שכר לימוד

האם אפשר לשלם את שוברי שכ"ל באוניברסיטה עצמה ?אני מתכוון לא בבנק שנמצא בתחום, אלא בקופה כלשהי ? יש אפשרות לשלם בשק (תשלום אחד, אבל לא מזומן) באותה קופה/מדור שכר לימוד? תודה.

למעלה