לכולם

../images/Emo32.gif לכולם

אין בעיות בשום טורניר, אין בעיות בשום משחק, אין באגים, אין "בנגים" אין רמאים, אין ניצול באגים, האתר הזה מושלם, אין כמוהו! פשוט משעמם לי, אני בטוחה שהמשפט הזה "משעמם לי" דוקא יהיה לכם מאוד ברור. סליחה אם אי פעם הפרעתי לכם. סליחה אם ניסיתי לעזור בלי להפעיל "הגיון" סליחה אם רגש היא מילה קדושה בעיני וכאן היא 'לא הגיונית' ולא מובנת. תמשיכו לעבוד ולשחק באתר כפי שאתם יודעים ומבינים ואני אשחק ו......... זהו. הערה והארה: מנסיון אישי, כשפותחים עסק (כמו אתר שאפו, לדוגמא) עושים הכל, קודם כל להביא לקוחות ולשמר לקוחות קבועים , הנאמנים, האמינים. אלה, שיביאו אחריהם ואיתם עוד ועוד חברים חדשים למקום. שבוע קסום ומלא בריאות לכולנו, אליסיה :)

aaa123

Member
סליחה אם פגעתי בך וזאת לא היתה הכוונה שלי

לא כעסתי עלייך בגלל שבטעות נתת לינק שלא עוזר לי,ובסך הכל רציתי למנוע מצב דומה בעתיד. כמובן שיש באגים ויש רמאים ויש ניצול באגים,אבל גם יש רמאים שנתפסים ולא זוכים בפרס. לא הכל חיובי אבל גם לא הכל שלילי.

מה קרה? ../images/Emo24.gif

פשוט אל תקחי ללב. תמיד יש אנשים שמרמים. בכל מקום שיש טוב יש גם רע שמלווה אותו ואין מה לעשות ככה החיים. אני אישי לא יודעת על איזה באגים מדברים כל הזמן אבל נשמע לי מוזר שכולם מתלוננים והעניין לא סודר.

למעלה