למישהו יש מפה של באר שבע?

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
../images/Emo32.gif למישהו יש מפה של באר שבע?

חשבתי לעשות מפה של קווי מטרודן, אבל אין לי מפה טובה של באר שבע בקובץ. יש לי רק את המפות הנהדרות באטלס הזהב, אבל זה על נייר ואני לא יכול לסרוק. יש למישהו מפה טובה של באר שבע בקובץ? לא רציתי לפתוח על זה שרשור חדש, ואפילו חיכיתי מאתמול שיהיה לי לאן לשרשר, אבל לא היה, אז אני פותח חדש.

ארזS

New member
האם ניסית להשתמש באחד מאתרי המפות

חשבתי לעשות מפה של קווי מטרודן, אבל אין לי מפה טובה של באר שבע בקובץ. יש לי רק את המפות הנהדרות באטלס הזהב, אבל זה על נייר ואני לא יכול לסרוק. יש למישהו מפה טובה של באר שבע בקובץ? לא רציתי לפתוח על זה שרשור חדש, ואפילו חיכיתי מאתמול שיהיה לי לאן לשרשר, אבל לא היה, אז אני פותח חדש.
האם ניסית להשתמש באחד מאתרי המפות
שיש ברשת ? למשל... http://www.emap.co.il/index.asp http://www.d.co.il/?arena=&esi=866ebcb8e61b6d4b9dba74c3a2996a7c&language=HEB&page=Integration-Map&previousPage=Home&sessionId=223541015766073 אני לא יודע אם וכמה זה טוב, אבל אולי?...

Image of me

New member
המפות האלה לא טובות לי

המפות האלה לא טובות לי
כי כדי לקבל מפה נורמלית שרואים בה את הרחובות, צריך להגדיל אותה מאד, ואז יוצא שהמפה מכסה איזור מאד קטן. כדי להרכיב מפה של באר שבע, צריך להרכיב אותה מ-20 מפות קטנות. צריך לעשות 20 צילומי מסך, לשמור אותם ב-20 קבצים, לגזור מתוכם את המפות, ואז להרכיב אותם למפה אחת. זה המון עבודה.

e2h2

New member
תתקשר לחברה שמכינה מפות

המפות האלה לא טובות לי
כי כדי לקבל מפה נורמלית שרואים בה את הרחובות, צריך להגדיל אותה מאד, ואז יוצא שהמפה מכסה איזור מאד קטן. כדי להרכיב מפה של באר שבע, צריך להרכיב אותה מ-20 מפות קטנות. צריך לעשות 20 צילומי מסך, לשמור אותם ב-20 קבצים, לגזור מתוכם את המפות, ואז להרכיב אותם למפה אחת. זה המון עבודה.
תתקשר לחברה שמכינה מפות
לדעתי יהיה לך הרבה יותר קל

e2h2

New member
מפת קווים של באר שבע

מפת קווים של באר שבע
יש למטרודן מפת קווים על האוטובוסים שלה בהזדמנות אני יצלם לך אותה ויעלה אותה לאתר(אם אני יעלה על אוטובוסים בזמן הקרוב)

fireman

New member
אני לא מתכוון לצלם מטרודנים בקרוב

מפת קווים של באר שבע
יש למטרודן מפת קווים על האוטובוסים שלה בהזדמנות אני יצלם לך אותה ויעלה אותה לאתר(אם אני יעלה על אוטובוסים בזמן הקרוב)
לפחות עד יחלוף זעם.... לא רוצה לחטוף מכות כי יחשבו שאני איזה מחבל.

elians

New member
חחח גם לך יש את השיקול הזה

לפחות עד יחלוף זעם.... לא רוצה לחטוף מכות כי יחשבו שאני איזה מחבל.
לי יש בעייה לצלם בגלל העניין לא למשוך תשומת לב, לך תסביר לאנשים שזה בשביל פורום באינטרנט.

e2h2

New member
אולי אפשר להתקשר למטרודן

לי יש בעייה לצלם בגלל העניין לא למשוך תשומת לב, לך תסביר לאנשים שזה בשביל פורום באינטרנט.
אולי אפשר להתקשר למטרודן
ולבקש מהם להגיע לחנייה של האוטובוסים ולצלם מפת קווים או לבקש שישלחו בדואר מפה כזאת

fireman

New member
הטלפון הזה הוא מענה קולי

הטלפון
שלהם הוא 5100*
הטלפון הזה הוא מענה קולי
ממוחשב, אף אחד לא ידבר איתך בקו הזה. לצלם בחניון שלהם אי אפשר, הם מייחסים לחניון שלהם חשיבות כמו של מתקן גרעיני חשאי שאי אפשר להכנס לתוכו, ביקשתי כבר עשרות פעמים ובוא נאמר "נופנפתי בעדינות" אם הם מנפקים מפות אני מאמין שישמחו לשלוח לך או לכוון אותך למקום שניתן לקבל אותן כחלק מהשירות לציבור.

e2h2

New member
וכמובן!!!!

אולי אפשר להתקשר למטרודן
ולבקש מהם להגיע לחנייה של האוטובוסים ולצלם מפת קווים או לבקש שישלחו בדואר מפה כזאת
וכמובן!!!!
להזדהות בפניי החברה לפני שמבקשים מהם להוציא מפות למה לא ניראה לי שיתנו לכם בלי לבדוק עליכם מידע במשטרה ובכל מיני מקומות

Image of me

New member
תודה, אני אשמח ../images/Emo13.gif

מפת קווים של באר שבע
תודה, אני אשמח

מצב
הנושא נעול.
למעלה