לסופ"ש

l i r o n i t

New member
כתמים ממכונת הכביסה ../images/Emo53.gif

מכונת הכביסה עשתה לי כתמים איומים בבגדים, כתמים בצבע חום-אפור....
הבנתי שכדאי להוסיף חומץ - האם זה מומלץ? ואיך עושים את זה? על מכונה ריקה? איפה שמים את החומץ וכמה? יש עצות אחרות? ומה עושים עם הכתמים? הם ירדו או שזה אבוד?

שני הגרוש שלי../images/Emo22.gif

אז ככה. את החומץ תעשי עם מכונה ריקה בלי בגדים. תפעילי על תוכית כלשהי. לכתמים, תנסי לעשות עם תכשרי הלבנה לבדים צבעוניים כמו אוקסיג'ן ו"רן". שימי בתא של האבקת כביסה בנדיבות בלי להתקמצן. אם זה האוקסיג'ן אני שופכת מהבקבוק לא משפריצה על הבגד. ונשמע שאת צריכה לעשות לה טיפול עשרת אלפים של אבן וכאלה. יש לקנות תכשירים מיוחדים לאבקות כביסה. בהצלחה

מתערבב לך, ככל הנראה, המרכך עם האבקה

אני לא הצלחתי להוריד כתמים כאלה, אולי יש למישהי בשורה בעניין? כשאת שמה מרכך, שימי מילימטר מתחת לקו הסימון כדי שלא יגלוש לתא האבקה. אני מוסיפה חומץ לכל הפעלה (זה עוזר גם למכונה וגם לבגדים) - חצי-חצי עם המרכך ועוד בתא הקטן המיועד לתוסף כביסה. חוצמזה, כמו תילתיל גם אני ממליצה לעשות "טיפול" למכונה - שימי כף מלח לימון (אמנם לא מומלץ להשתמש על בסיס קבוע, אבל עם הפעלה חד"פ לא תהיה בעיה) בכל אחד מתאי האבקה, חומץ בתאים של המרכך והתוסף, ותפעילי על הטמפ' הכי גבוהה.

תפוז ../images/Emo46.gif

זה אמור להוריד אבן ושאר ג'יפה שמצטברת? נראה לי שאני הולכת לבדוק את העניין. תודה מותק

שhira

New member
מיס צ'נדלר בינג- למה לא טוב מלח לימון???

גם אני משתמשת עם מרכך+ חומץ ואין יותר כתמים וגם תא המרכך מבריק. הרבה פעמים אפילו רק חומץ. לאחרונה שמעתי על מלח לימון וחשבתי שטוב להוסיף לכל הפעלה. בערבוב עם אבקת כביסה מדוע לא??

נועם@בת

New member
סביר להניח שאלה כתמים מהמרכך

בשלב ראשון לנקות את התא של המרכך. לשלוף אותו בעדינות אבל הנחישות מתוך המכונה. לנקות את כל החריצים, החורים ודפנות. את הבגדים לכבס על החום הכי גבוה שמותר לבגדים האלה, בלי מרכך בכלל. תעברי למרכך אחר, בהיר ולא סמיך. בתיה

כתמים ממרכך

למהול מרכך במים מהברז בכל הפעלה - 3/4 מרכך ו-1/4 מים - כך לא יהיו כתמים את הכתמים שנוצרו אפשר לנקות עם מסיר שומנים של הכיריים - לשים על בגד רטוב מעט, לשפשף, ולשטוף - לחזור לפי הצורך. בהצלחה, מיכל נ.ב: לבדוק אם התוף של המכונה שלם.

../images/Emo207.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo218.gif../images/Emo218.gifמסיבת משקפיים../images/Emo218.gif../images/Emo218.gif

אז עמית שלי ממש לא רואה טוב, יש לו מס' 7-8 בכל עין. ביום שני הולכים למומחה שיקבע את המס' המדוייק והוא יקבל משקפיים. מישהי עשתה מסיבת משקפיים בגן? מה עושים חוץ מעוגת משקפיים? אשמח לקבל רעיונות ועצות....

אני עשיתי בעבר מסיבה לילדה שהרכיבה

משקפיים. כל הילדים הינו משקפיים מקרטון וקישטו אותם,סיפרנו סיפור על משקפיים , שרנו שירים על עיגולים כמו שני העיגולים של המשקפיים וקינחנו בעוגה. בהצלחה

aytapuz

New member
../images/Emo91.gif התעמלות - זקוקה להמלצה על DVD טוב

שלום, החלטתי שאולי פתרון טוב לחוסר החשק שלי לעשות התעמלות יהיה איזה DVD מוצלח. לפחות זה יוריד את התירוצים שקשורים בזה שלא בלא לי לצאת מהבית. יש למישהי המלצה על DVD מוצלח שמטפל בנושא של אימוני כוח ותרגילי גמישות? תודה!

למעלה