לשבת- שבת שלום לכולם

Volldemort

New member
../images/Emo32.gif לשבת- שבת שלום לכולם ../images/Emo16.gif

אגב, אם תהיו ערים הלילה בין חצות ל8 בבוקר, יש מטר כוכבים נופלים- הכי בהיר שאפשר לראות לשנת 2008.
שרשור
, לכאן אפשר לשרשר כל דבר שאיננו קשור לתוכנית, כולל החתונה של הסבתא, העבודה החדשה בתור מנקה זבל או החתולה שלכם שהמליטה חזירונים ורודים

אוהד 49

New member
אההה וכמובן בהצלחה../images/Emo13.gif

סורי, לא ראיתי...
100-לא נק' אחת פחות, יש?

idanoosh17

New member
היי היי!!!!

אני קיבלתי 80!!! אז אני מרשה לך לא מתחת ל80 (לא למדתי והמגן שלי היה 50.....)

סאמוואן

New member
תודה רבה לך...אני אשתדל באמת...

טוב היום מחזירים לנו את המתכונות...מקווה שאיתם הכל יהיה בסדר..

אוהד 49

New member
אז ככה,

עוד שבוע סבתא שלי מתחתנת. איזה כיף, אני אהיה בחתונה שלה...העבודה החדשה בתור עובד זבל לא משהו..מה נגיד- החיים בזבל
והחתולה שלי המליטה מס' חזירונים קטנים אבל כבר מסרנו כמה לאימוץ
וכמובן, דבר אחרון והכי חשוב (ועכשיו ברצינות) - מכבי ניצחהההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וואי אני לא מאמין איזה משחק זה היה...מדהים!! ייאייי..

סאמוואן

New member
נכון, היה משחק תותחי!!!!!

אולי זה עשה להם טוב שעודד קטש עזב...אני בתור אוהדת של מכבי יצאתי מאוד מאוד מרוצה וכל הכבוד לטרנס מוריס התותח!!

סאמוואן

New member
כן בוא נקווה שזה מה שיהיה..

אז לפי מה שאני מבינה את צהוב כמוני..כן? אבל רק שתדע שאני אוהדת רק כדורסל כדורגל לא מעניין אותי..

סאמוואן

New member
חח טוב אז תהנה לך..

אני אישית חושבת שכדורגל זה משחק משעמם ומרדים,לא כמו שכדורסל זה משחק מלא אנרגיה ואקשן...אבל כמובן שבלי שום קשר יצאת תותח שאתה אוהד שלהם!! (אפילו גם בכדורגל.. במצב שהם נמצאים בו עכשיו- כל הכבוד) ובנימה זאת אני נאלצת להגיד לך לילה טוב וחולומות מדהימים!...כי יש לי מחר בצפר..

אוהד 49

New member
כן כן..ו"כדורגל זה 22 מפגרים שרצים אחרי כדור"

חחח..מבין אותך, אבל תאמיני לי שזה הרבה, אבל הרבה יותר מזה
ואת יודעת, אוהדים אמיתיים נמדדים בזמנים הקשים, לא?...חח מי שתותחית זאת את שאוהבת כדורסל
טוב, לילה טוב ו..חלומות פז

סבתא שלך מתחתנת? ../images/Emo6.gif

זה יותר מוזר מטינה בהישרדות! בטח בחתונה הפיליפיני של בעלה ישבור את הכוס

למעלה