לשני - שלישי . [:

lililulu

New member
לא! הוא הסמיילי הכי חמוד של תפוז!!

זה נראה כאילו הוא בא למצוך למישהו... או כאילו בשניה הזאת תקעו אותו בתחת והוא לא היה מוכן לזהD;

MaStuLa76

New member
סקר !

~בכוונה לא שרשרתי את זה למשחקים,כי זה לא משחק בדיוק XD~ בת כמה אני ניראת ? יאלה זרקו מספרים . ^^ ובלי ציניות עמית !

MaStuLa76

New member
../images/Emo12.gif

באמת?D; את יודעת בת כמה אמרו לי שאני ניראת??D;;;

lililulu

New member
מה את רוצה ממני?!D:

אני? צינית? חס וחסה [: 17 כזה יא שפתיים של דנה עדיניD= שירק מתאים לך לעבוד בחדשות יש לך פנים רציניות כאלהD;

MaStuLa76

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני רצינית ??! אני? אני? אני? אני אתפוצץ מצחוק שישימו לי מצלמה מול הפרצוף!
את לא מכירה אותי עמית , אני כל שנייה צוחקת D; בתמונות אני שומרת על איפוק, בואי נגיד לך שיש לי במחשב עוד איזה 50 תמונות שאני צוחקת \ מחייכת D; ^ שכחי מזה. אני מעלה אותןD= יש לי גשר ^^ סתם,אין ליD= אבל אני לא אוהבת את חיוכי D; עמית , התאהבתי בך.

lililulu

New member
התאהבת בי?../images/Emo12.gif

אז יש לך טעם גרוע באנשיםD: חחחחחחחחחחחחחחחח שקרנית לשניה לא האמנתי שיש לך גשרD; תעליייייי^__^

lililulu

New member
אה ומתי את באה לחיפה? לא אמרת לי בסוף

וגם לא אמרת לי מה יש לך לחפש שם

MaStuLa76

New member
אתמול הייתי מחוברת למסן../images/Emo12.gif

ואת לא היית , אז איך הינך רוצה שהנני אומר לך בדיוק ??D; ואל תדאגיD; אני אהיה .. רק שזה לא יהיה בהפתעה
ואני לא מעלה
תעלי את שלך
|ריר|

lililulu

New member
צחוקים איתךD:

לכי חפשי תמונות שלי בגוגל תחזרי עם תשובהD; כי אתמול הייתי בראשל"צ בבת מצווהD= היה מצחיק הרגשתי כמו במסיבת כיתה היה על הבר כוסות עם מיץ וצלחות חד פעמיות עם נחשים מגומי ובמבהD: והם עשו לימבו כזה וכל מי שעבר קיבלת כזה מבחנה כמו שעושים שוטים והיה בפנים XL
בת דודה שלי בת 5 שתתה 4 כאלה קיבלה אנרגיות לכל השבועD;

למעלה