מטאטא חדש מצא לו עם מי להתעסק

../images/Emo32.gif מטאטא חדש מצא לו עם מי להתעסק

מכיון שה מפקד החדש של פורום האחות שלנו החליט למצוא לו שעיר לעזאזל ולהראות מי כאן [שם] בעל הבית הוא חסם את גישתי לפורום..לא מצא חן בעיניו שאני מעתיק הודעות מפורומים אחרים ומפרסמם עם מספרי טלפון[אם הוא היה מוחק את כככללל ההודעות המועתקות ע"י כל מיני גולשים והכוללות מספרי טל" ניחא] בפועל ישנם אחרים שממשיכים לעשות זאת ואין פוצה פה ומצפצף. נסיוני לפתור את הבעיה [נסיון חד פעמי לפני כשעה] ע"י משלוח הודעה מועתקת במסרים אישיים כנראה העלה את חמתו של הנ"ל וקיבלתי ההודעה הבאה בנסותי לשתול הודעה כלשהי בפורום.......[מישהו מה""חברים"" שלי הספיק כנראה להשטנקר..]. -------------------------------------------------------- גולש יקר! "בעקבות שימוש הנוגד את כללי ההתנהגות בפורום הוגבלת זמנית מהפורום סיבת ההגבלה: לאחר שהסברתי לך במסרים שאין לפרסם מספרי טלפון ולא להעתיק הודעות מאתרים אחרים בגלל זכויות יוצרים וכו`.. - אתה ממשיך לפרסם הודעות מועתקות מאתרים אחרים ומספרי טלפון וכל זה בניגוד להנחיות של הנהלת תפוז ושל מנהלי פורום נתינה מהלב. אם ברצונך לחזור לכתוב בפורום שוב, אנא פנה להנהלת הפורום: שלום30 , רiנה במכתבך ציין את הכינוי בו אתה מוכר בפורום " -------------------------------------------------------------- בינתיים אמשיך לפעול מכאן :" עד שינפנפו אותי גם מפה...??!!" ואז אצטרך למצוא לי בית אחר...
תודה, צוות תפוז.

גם מטאטא אפשר להחליף.

קוראת לפניה לתפוז בבקשה להחליף את מנהל הפורום. רוצים ,תמחקו גם אותי. דניאלה

סאג 1

New member
היינו רגילים למנהלים עם ,מסר,תמיכה,תרומה

לגיבוש וחיזוק אווירת השיתוף בפורום,ולא לפקידי"הוצאה לפועל".כפי שאני רואה את הדברים יש כאן פיספוס רציני בגישה ובהגדרת המטרות,התרכזות בטפל ולא בעיקר אין שום ערך מוסף בהתנהלות ובאמת צר לי על כך וצר לי לכתוב זאת.

קריאה להחלפת הנהלת פורום נתינה מהלב

הי חברים, להלן מכתב שכתבתי לגברת נעמה, מנהלת הפורומים: לכבוד: הנהלת תפוז, ברצוני להביע את מורת רוחי מההתנהלות ומן ההנהלה החדשה אשר כפיתם עלינו. ניתנו ימי חסד די והותר, אך האוירה בפורום עכורה מאוד. השיא היה בהרחקתו מהפורום של אחד מעמודי התווך, אחד מהאנשים שתורמים ועוזרים ביותר. אני ידועה בפורום כאחת מהמתונות יותר, זו שאינה פוצה פיה, אך הגיעו מים עד נפש. אוירת טרור בפורום- נמחקים מסרים, נמחקות הודעות, דומה שאנשי ההנהלה החדשים אינם מודעים לרקמה העדינה שיצרנו במהלך הזמן. אבקשך להתערב בנושא, שכן הודעותינו , ויתכן שגם אותנו יחסמו מכניסה לפורום בו אנו תורמים ונתרמים וחבל שכך. נשמעה טענה בדבר פרסום פרטים מפורומים אחרים ולא כך הדבר ואם נעשה, נעשה לאחר שהאנשים בעצמם פרסמו את פרטיהם,כך שאין בכך משום אאוטינג. אבקש לפעול להחלפת האנשים המנהלים את הפורום. בהערכה רבה, דניאלה

אני בספק אם זה יעזור

נעמה,אביהו וכל צוות מנהלי הפורומים מעד בעד המנהל הדגול שלום30

0ziris

New member
סוריאליזם קפקאי../images/Emo66.gif

טעות !!!! הפורום צריך את רוני יותר מאשר רוני צריך את הפורום. פורומים וקומונות יש למכביר -לב ונתינה לא שגורים במקומתינו לצערי. עוד אחד חסום ועוד אחד חסום ומה ישאר ?? פורום ללא מתנדבים ? איש כמו ארומרוני הוא נכס לכל פורום של תרומה לקהילה !!! והעניין הוא הפוך כל מי שציינת חייב לבוא ולחזר לפתחו שיתרצה ויושב כי פורומים יש כחול אשר על שפת הים ולאו דווקא בתפוז.. על מי שנותן ללא הרף ומאהבה צריך לחושב ולשמר לא לחסום עם יד קלה מידי על ההדק !!! ניתן להעיף הודעות ולחסום אנשים -לא ניתן לחסום דיעות פורום אינטרנטי הוא אחד מאושיות הדמוקרטייה ואם הופך לשלטון טוטאליטרי- פיספס ולא במעט את מטרתו שובע טוב

את זה אומר אדם עם היגיון

אבל האם כולנו עובדים בהיגיון? האם בתפוז תמיד מסתכלים על טובת עוד פורום מתוך המאות שיש?

האמת אני כבר לא יודע

כאחד שנלחם בתפוז במקרה באותו מנהל תפוז נורא אדישים והכי יפה שהם מאשימים אותי בהתנצחות סתמית וקילקול מערכות יחסים בתפוז, והשוס שמנסים לשלוח אנשים שידברו איתי

סוזי10

New member
בטח תמשיך/נמשיך , למה מה?

יש מי שצריך ויש מי שנותן. תמיד נמצא את הדרך לתת, מזכיר לי את השיר של בועז שרעבי "לתת" שיר גדול,

למעלה