מי מתחסנת נגד שפעת החזירים?

I s t a r

New member
../images/Emo32.gifמי מתחסנת נגד שפעת החזירים?../images/Emo243.gif

מעניין לשמוע את דעתכן והאם אתן מתכוונות הלתחסן נגד שפעת החזירים כעת משהגיע החיסון לארץ ואנשים מתחילים לקבל טלפונים לבוא ולהתחסן. לי אישית אין תחושה בטוחה מספיק בנוגע לחיסון הזה שפותח במהירות הבזק.... מה איתכן?

lahadam

New member
בפירוש לא

אני לא מחובבות תיאוריות קונספירציות למיניהן, אבל במקרה הזה נדמה לי שחברות התרופות מה-זה מנפחות את חומרת המחלה. מדובר בשפעת - לא פחות, אולי טיפה יותר. כבר שנים שלא נדבקתי בשפעת. בכל שנה מתים אנשים משפעת. בסה"כ אני די בריאה, ואני לא רואה סיבה להכניס לי לגוף רעלים מיותרים שינפחו את חשבון הבנק של חברות מסחריות שונות.

את יודעת צריך רק

צריך רק לחץ בעבודה או איזה משבר נפשי שיגרום למערכת החיסונית שלך לגמגם והופ ניכנסת לקבוצת חיסון.

lahadam

New member
אבל זה יכול לקרות בכל שנה

ועד היום לא נדבקתי. ואם אדבק - אני מקווה להתגבר. גם מלחצות את הכביש אפשר למות, ובכל זאת אני לוקחת את הסיכון יום-יום.

evil moon1

New member
שפעת חזירים

לא מתחסנת...לא מאמינה בחיסוני שפעת באופן כללי,כי הוירוס מתחדש כל שנה,עושים חיסון כל שנה נגד 3 זנים הכי שכיחים/או כאלה שלפי הערכות שונות יהיו בשנה הזאת,והסיכוי שהחיסון הזה ימנע שפעת הוא כ-70%-לדעתי לא מצדיק את החיסון..לגבי שפעת חזירים-כל העולם בהיסטריה לא ברורה...בטח שכל שנה מתים משפעת,ועכשיו ניפחו את זה יותר מידי-המון אנשים כבר הספיקו לחלות-ורובם לא מתו,בדיוק כמו בשפעת רגילה...

לא תודה ../images/Emo11.gif

לא מתנדבת את גופי לדקירות מיותרות
ובמקרה הזה נראה באמת מיותר. יש סיכוי לא מבוטל שהחיסון מסוכן יותר מהשפעת עצמה
ובכל מקרה, אני נמנעת גם מחיסוני השפעת העונתית, בעיקר מהסיבה הראשונה שציינתי, וגם משום שנראה לי קצת מוגזם להדקר בשביל חיסון שמחזיק עונה אחת בקושי (וגם לעונה הזו מחסן רק חלקית). בכלל, אני חושבת שהרפואה המודרנית דוחפת יותר מדי תרופות ותכשירים שלא כולם ממש נחוצים, ורק לאחרונה קראתי מאמר על השיטות בהן משפיעות חברות התרופות על המלצות הרופאים...

XUXA141

New member
ממש לא.

אף פעם לא התחסנתי אפילו לשפעת רגילה ,אז שאנסה על גופי משהו שלא נבדק עד הסוף? למה מי מת? (קצת ציניות לא מזיקה..)

efroch99

New member
לא, אלא אם אשתכנע אחרת

כרגע נראה לי מיותר. יותר חשוב לי להקפיד על תזונה בריאה ועשירה שמחזקת את המערכת החיסונית.

isola bella

New member
חשבתי שאני לבד בהחלטה לא להתחסן...

ראשית, אני הכי פוחדת למות מתאונה (הסטטיסטיקה העצובה מדברת על לפחות 2 הרוגים ביום בממוצע?..) שנית, מפחידים אותי הסיכונים השפעות הלוואי של חיסון זה והתועלת הצפויה שדי שנויים במחלוקת אני מתכוננת לצאת סופית מבית ההורים לדירתי שעוברת כעת שיפוצים נמרצים בחודש מרץ 2010 ורוצה להאמין שאני אחיה על מנת להגיע לרגע הנכסף הזה של לחיות ברשות עצמי :) איזולה בלה

gלולוגית

New member
כשעבדתי בבית חולים...

התחסנתי לשפעת הרגילה. אולי עזר, אולי לא... חליתי. אולי הייתי נדבקת יותר אם לא הייתי מחוסנת... אין לדעת. השנה לא עובדת בבית חולים ובנתיים לא רצתי להתחסן. לשפעת החזירים אין לי כוונה להתחסן, וגם אני בדיעה שההיסטריה אינה מוצדקת ומנופחת היטב ע"י התקשורת ועוד גורמים בעלי עיניין. בן זוגי שנמצא בקבוצת סיכון מאד מתלבט. מופעל עליו מכבש לחצים (הורים) להתחסן, והוא לא בטוח מה עמדתו. וכמוני עם השפעת הרגילה - הוא לא רץ לקופ"ח. מתרכזים בתזונה טובה, בויטמין C, אבץ, פרופוליס וסמבוק שחור. (נעמי את לא צריכה לכתוב שוב את עמדתך ועמדת דר' שלטון לגבי תוספי מזון. קראתי. אני חושבת אחרת).

לא, ולא מתוך מחשבה תחילה עמוקה אלא מתוך

אדישות. הנושא לא מעסיק אותי ואני מתחפרת בעמדת "לי זה לא יקרה". היתה לי גם שפעת בחודש יולי ואולי זה אומר שכבר התחסנתי נגד שפעת החזירים אבל מי יודעת.

למעלה