מלאני בי

da1boy

New member
../images/Emo32.gifמלאני בי

למלאני בי היה להיט לפני כמה שנים בשם I WANT YOU BACK , שיר מצויין, מומלץ בחום למי שלא מכיר... מישהו יודע לאן היא נעלמה?

הורס 17

New member
אמממ דווקא היא חזרה לא מזמן

באמצע 2005 היא הוציאה תקליט אגב לא מזמן גם היה לה קליפ שנקרא TODAY שיר מדהים למעוניינים

da1boy

New member
קיצר היא נעלמה גם כן

אני יודע שעכשיו יצא סרט שהיא משתתפת בו (סרט שצולם כבר ב 2003-2004 ) והסרט יוצא ישר לDVD , קוראים לו THE SEAT FILLER וזה בכיכוב קלי רולנד מדסטניז צילד

רוני1002

New member
אז היא לא נעלמה לגמרי מהתעשייה.

היא פשוט פנתה לכיוון אחר ממוזיקה: משחק...

da1boy

New member
תעשי טובה, אם כל הכבוד

(ויש כבוד), מי כבר ייקח אותה לסרטים?

רוני1002

New member
כן, הא../images/Emo35.gif אשכרה.

האמת היא שאני לא ממש 'מתה' על מלאני בי. כאילו אני לא ממש אוהבת אותה, אבל גם אין לי משהו נגדה.

Music4Life

New member
אני לא מתה על מלאני בי גם...

הספייס בכללללללללל כבר לא מענינות אותי (כן כן!) עברתי את גיל 14.... פ-א-ס-ה! אבל מלאני סי
זה משהו אחר לגמרי...... לא שומעים ממנה בכלל, וגם לא מהשאר (סטיקי ויקי, אמה הברבי) וטוב שכך אין להם את זה, ביי ודיי דיי וביי (כמו שהמלכההה שרה אמרה)

actimel

New member
אף פעם לא ממש סימפטתי את מלאני בי

בקשר לספייס גירלס, לא קשור לגיל... אני משוכנעת שהספייס יחזרו בקאמבק עצבני ויראו לכולם מה זה מוסיקה טובה!

רוני1002

New member
הבעיה היא

שכשהם יחזרו אז שוב יקטלגו את מלאני בתור "אחת מהלהקה" וזה מה שהיא לא רוצה.

Madonna Men

New member
למלאני בי יש אלבום חדש !

יצא לה אלבום חדש L.A SATAE OF MIND הוא לא הגיע לישראל וחבל האלבום הקודם שלה היה נחמד מאוד !

RedRecords

New member
בקשר למלאני בי... אז ככה:

ביוני 2005 היא הוציאה את אלבומה השני שנקרא LA STATE OF MIND. הוא הופץ באנגליה בלבד, ויצא ממנו סינגל אחד בשם Today. אם תחפש טוב ברשת, אז תוכל לצפות בקליפ לשיר. בימים אלה מלאני בי גרה בארה"ב (כמו ג'רי) והיא מנסה לפתח את קריירת המשחק שלה. היו דיבורים על סיטקום בכתיבתה ובכיכובה, אבל עדיין לא ברור אם זה ייצא אל הפועל. היא משתתפת במספר סרטים ובנוסף, היא הופיעה בברודווי תקופה לא קצרה במחזמר הנודע "רנט". למלאני בי אין אתר רשמי, אבל יש לה אתר מעריצים גדול ומושקע בכתובת: www.melanie-b.org תיהנה!

למעלה