סוכות

Twilight Girll

New member
../images/Emo32.gif סוכות ../images/Emo20.gif../images/Emo171.gif

המקום לדבר על כל מה שלא קשור לסדרה או לא מצדיק פתיחת שרשור.
מנהלי פורומים בתפוז מוזמנים לפרסם את הפורום שלהם כאן.. :) אעאע איזה כייף סוכות! יש לכם סוכה ?
(לא יודעת למה הסמיילי הזה מתקשר לי לסוכות
)

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gifו.. אני טסה../images/Emo160.gif../images/Emo160.gif../images/Emo160.gif../images/Emo13.gif

ביום שישי אני טסה לשבוע להולנד
. אז האדמתי את ירדן (ש י ר ד ן)
אם יש לכם איזה בעיה דחופה שקשורה לפורום (אני לא יכולה לחשוב על משהו, אבל נגיד ו..
) אתם מוזמנים לפנות אלייה והיא תדע למי לפנות^^. אני רק מזכירה את המובן מאליו - לסמן ספויילרים, לא לשים קישורים להורדות או להציף את הפורום כי משגיחים על הפורום גם אם אני לא פה..
אני לא אהיה בשחרור הפרק השני אז אני סומכת עליכם שתפתחו שרשור פרק
ושתשמרו על הפורום חיי
אז חג שמייייייח ! נצלו אותו טובטוב כי אחר כך אין חגים כמה חודשים טובים

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif ווהו../images/Emo70.gif אני אדומה ../images/Emo9.gif

אם צריכים משהו - אני פה

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif משהו ממש מוזר ששמתי ../images/Emo23.gif אליו ../images/Emo2.gif

מממ ככה, למי שלא יודע אני גם בפורום GA&PP (האנטומיה של גריי ומרפאה פרטית). בקיצור אז המספר שלו זה 1526, ולפני כמה ימים ניסיתי לעבור מפה לשם רק ע"י שינוי של המספר למעלה, ובטעות כתבתי 1524 במקום. והפלא ופלא! תראו מה זה! אז כנראה שכבר היה פורום HIMYM בתפוז, ופשוט סגרו אותו לפני כמה שנים...

ישלי סוכה בתוך הבית ../images/Emo6.gif

אנחנו עצלנים מדי בשביל לבנות סוכה אמיתית XD אנחנו לוקחים שמיכות ובונים סוכה בסלון עם פתח גדול מספיק כדי שהכלב השמן שלנו יוכל גם להיכנס
ותהני בהולנד
חלק מהמשפחה שלי גרה שם
פרסום פורום
פורום ללהקה אול טיים לואו נפתחה לפני חודש ו5 ימים. את האמת אישית אני לא יכולה להיות יותר מאושרת בגלל שהפכנו לפורום *-* לפני שנה+ היינו קומונה ממש קטנה עם בערך 4 בנות... מאז שהפכנו לפורום אנחנו בערך... 7 בנות (גדלנו ב3
) מוזמנים לפורום
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=2216 לאלה שלא מכירים את הלהקה... יש בקטע המסויים הזה מידע עליהם, תמונות ומן הסתם שירים
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=713413&blogcode=12042636 מוזמנים גם לחטט בבלוג הקטן והחמדמד הזה שהוא במקרה שלי ---סוף חפירה---

חדשה פה ../images/Emo240.gif../images/Emo13.gif

היי, חנה, תלאביבית בת 18, ומכורה לסדרה
נעים להכיר
מי אתם?

larisa125

New member
יודעים מה אני הולכת לעשות עכשיו? ../images/Emo6.gif

לראות את העונה החמישית מההתחלה כדי לראות אםפ רובין באמת אומרת הרבה BUT UMMM

larisa125

New member
זה עדיין בתהליכים ../images/Emo250.gif

במילים אחרות: עדיין לא הספקתי