סיכום הופעה - מיכל גבע בסלונה

../images/Emo32.gif סיכום הופעה - מיכל גבע בסלונה

עוד מחלקיו הנפלאים יותר של יום רביעי הגדול אותו יום רביעי שהתחיל באיה ומלך סיאם , המשיך בקורס עיסוי תינוקות ונגמר ... נו קצט סבלנות את הסלונה אני כבר מכיר מקום נחמד , מאורך שבו כבר ראיתי הופעה של מיכל - עם כמה מהנפשות הפועלות בפוסט הנוחכי הייתי אמור להגיע עם גלי להופעה - אבל בגלל שמדובר בהערכות שלא היתה מביישת את הצבא המשטרה ומד"א ויתרה זאת על התענוג ונשארה עם הזעטותים בבית הגעתי בזמן - ובכל זאת המתינו לי כבר בפנים רביד ויעל המתוקות , גיא התעקב קצט ... האמת שמעט חששתי הרי להופעה הזאת היו אמורים להגיע גם עדי דני וניויורק המתוקה - על שערוץ שתיים החליט לחרבן את האח הגדול בדיוק על ההופעה ואיבדנו את כולם .. פחדתי שיהיה ריק - והבנתי שמיכל חוששת בדיוק מאותו הדבר . היה מלא להפליא - מה שלא מנע ממני לשמור מקום קרוב לגיא שאיחר נועם נבו ואיה זהבי לא היו הפעם - ג'קסון הנפלאה לא איכזבה והגיעה גם היא ההופעה היתה מלאה בשירים חדשים - חלקם באנגלית נראה שהחומרים לדיסק החדש שלה הרבה יותר ג'ז וקצט פחות רוק אני הרי חולה על ג'אז היה שיר אחד בשם Johni שהיא הקדישה לזכרו של ג'ון לנון - זה הרי היה יום השנה להרצחו גיא הספיק להגיע ולגמוע כמה גלונים של ג'ק דניאלס אני רק רציתי "קפה" סיכמתי עם יעל שבבוא ההדרן נמתין לשעת כושר ונתחיל לשיר אותו ... מיכל סימה את ההופעה וירדה - לקול מחיאות הכפיים שלנו עלתה מיכל להדרן והתחילה את הביצוע המהפנט שלה ל "שלח לי מלאך" בצירוף מיקרים נפלא היא הפסיקה בעמצא - ויעל ואני ניצלנו את ההזדמנות "קפהההההה , מזרקה ... " התחלנו לשיר והקהל התחיל להצתרף אלינו ... מיכל כבר ידעה שאין לה סיכוי היא קראה לעינב ("ג'קסון - את רוצה לעזור לי?" ) וביחד הם מול עיני המשתוממות - הן עשו את "קפה" באחד הביצועים המרגשים ביותר לשיר הזה שהוא מרגש ממילא אני אנסה לצרף אותו - אני חושה שמישהו צילם בסוף ההופעה , קפצנו עליה והצלחנו לחלץ תמונה גיא הצליח בכישרון רב להוציא אותי כמעט אנושי בתמונה רביד ויעל בחיוך של אושר , אני בחיוך מלא סיפוק ומיכל חיכה - במבט כל כך עצוב לא שמתי ליבי לכך עד שראיתי את התמונה יום רביעי הגדול הסתיים בשני חיבוקים ממיכל כן ירבו

למעלה