פניה לנשים שכאן

../images/Emo32.gif פניה לנשים שכאן

שלום לכולן, אני עובדת במכון דעת קהל וחברה פנתה אליי באופן פרטי בבקשת ייעוץ בנוגע להשפעת סרטון מסוים על אמהות צעירות או נשים בהריון. לפני שאני מוסרת לה כיצד כדאי לה לבדוק את העניין, אני מעוניינת לעשות בדיקה קטנה בעצמי, ולכן אשמח אם הנשים שכאן יסכימו לצפות בסרטון הבא ולומר לי אם הושפעו באופן כלשהו או לא. הסרטון חזק ונוגע בנושא רגיש, אז אם הוא לא נראה למישהי, שפשוט תתעלם. שם הסרטון הוא "כמה חזקה הייתה זעקתך לו חטפו ממך את תינוקך?" וזה הקישור לצפיה: http://www.youtube.com/watch?v=p7snhNRb6Do אם מישהי מתביישת, היא יכולה לפנות אליי גם במסר פרטי. תודה רבה ושתהיה לכולנו שנה טובה :) מיכל

לא מקובל עלי "אם הסרטון לא נראה למישהי, שפשוט

תתעלם"!!! אם לא מקובלים עלי דברייך או דבריו של המרצה- אני אגיד אותם, אני לא אתבייש או אשתוק!!!! בטח לא אתעלם!!!! כל מה שגארי אומר זה נכון, הוא דמגוג מצויין ואני מזדהה עם הרעיון מאחורי הדברים, יחד עם זאת, מה הקשר לנשים בהריון ולאמהות ? או שהצלחתי להניק את הילדים שלי או שנעזרתי בתחליפים. יש אנשים שנעזרים בחלב נאקה מסיבות רפואיות וזה בסדר. אישי היקר נהג להגיע לפינת חי בקיבוץ בצפון ולאחר שהגדי סיים לינוק הוא חלב קצת על בסיס יום-יומי במו ידיו עבור תצרוכת אישית וזה נראה לי בסדר גמור, אגב גם עם חלב נאקה פה בארץ (למטרות רפואיות) עושים אותו דבר. האם המטרה היא ל"עודד" אמהות צעירות ונשים הריוניות להניק? אז זה לא בא טוב הסרט הזה...

היי מיכל :)

ההערה ניתנה כי הנושא שבסרטון רגיש לרוב הא/נשים אשר אוהבים להדחיק אותו. תודה רבה שהתייחסת לנושא, אני מודה לך.

למעלה