פרסומים, בקשות, שאלות

../images/Emo70.gifדרוש/ה מורה לגיטרה קלאסית../images/Emo70.gif

[סליחה אם הודעתי קצת לא קשורה לנושא הפורום] אני בת 18, מאיזור השרון, מחפשת מורה נגינה לגיטרה קלאסית, במחיר זול, יחסית, כיוון שאני ברמה 'מתחילה' ואין לי צורך במורה מהולל אלא רק מנוסה..
איסיקיו: 162031384 מסנג'ר: [email protected] (או מספר טלפון בתיבת מסרים אישיים) תודה מראש

lady parket

New member
מחפשת דחוף ליווי גיטרה\פסנתר להיום

אני מקליטה שיר באולפני הקלטה ידועים ואני חיבת ליווי....פלייבק כאילו. אין באפשרותי לשלם כרגע,אבל זוהי חשיפה,אפשר לצלם את המוזיקאי לבקשתו זה מתפרסם באינטרנט. אזור חיפה.............. אני מנסה לקבל אישור מהמנהל\ת לפרסם מספר טלפון, אם יהיה, בהמשך אצרף. בנתיים לשלוח לי מסר פרטי. תודה.

osherin

New member
מחפש להקת רוק קלאסי ובלוז

היי, שמי אושר, אני בן 17 וגר בעמק יזרעאל, אני מנגן על גיטרה חשמלית כבר 3 שנים ברמה גבוהה ובנוסף לכך גם מתופף על מערכת תופים. כרגע אני מנגן עם הרכב שמנגן רוק, בלוז וראגאיי ומאלתר. עם זאת אני מחפש חברה' בגילאי 15 עד 17 באיזור חיפה ועמק יזרעאל כדי לבנות עמם להקת רוק קלאסי, ראגאי, ובלוז ואילתורים. עם אתם נגנים ברמה גבוהה ואתם מעוניינים בהצעה שלי פנו אלי ותגיבו בהקדם האפשרי.

מישהו רוצה להקים להקה?

אני ממש רוצה להקים להקה אז עם למישהו נוסף מיתחשק שיכתוב לי תגובה זה מממש חשוב לי אני מאוד אודה לכם אנשים!

mmmbam

New member
נשמע נחמד :)

אני מעיין, בת 14 [עוד מעט], כותבת שירים, ואנשים טוענים שאני יכולה לשיר, אבל הסיכוי שהם אומרים ת'אמת די קלוש... בכל מקרה, אם אתה מעוניין, שלח מסר.

osherin

New member
מעוניין להקים להקת רוק קל... (המשך)

בלוז, ורגאיי. דרוש גיטריסט שני, מתופף ברמה גבוהה ובאסיסט ברמה נורמאלית בגילאי 15 עד 18 מאיזור עמק יזרעאל וחיפה מסנגר [email protected]

negative

New member
דרושים נגנים להרכב Fאנק רוק וגרוב

להרכב Fאנק רוק שמטרתו לנגן קצת קאברים כיפיים ובתקווה שבהמשך גם חומרים מקוריים עם השפעות (מוסיקליות) כמעט מכל דבר אפשרי דרושים נגנים שרואים עצמם מתאימים , בגילאים 1.7 עד 17 עם גרוב (חובה) מאיזור נתניה והשרון. לפנות בICQ - 3-475-658 \ 294-741-291 או בפלאפון - 0543-081290 \ 0526-228624

rAtA Bool

New member
אחי שלח לי מסר אם אתה רציינים מאיפה

אתם אני גיטריסט מתל מונד ויש לי חבר מתופף סוס דסרו איתי

shaibec

New member
מתופף מחפש\מעוניין להקים להקה

היי שמי שי בן 20 מהמרכז רוצה להקים להקה יש לי חדר חזרות יש ניסיון סגנון: או שירים ישראליים שטיפה התיישנו, או שירים מקוריים בעברית. רוק-פופ בערך לפרטים לפנות במייל [email protected]

alon136

New member
נשמע טוב../images/Emo8.gif

אני א
ון גם מהמרכז, אני מומחה לנגינה בפסנתר יש לי תוכנות לפסנתר והכל, אני בן 14 ,אבל לא תמצא הרבה נגנים טובים כמוני,ואז זה אני יכול להבטיח לך.(יש לציין אני גם כותב שירים,אוכל להשמיע לך אחד מהם אם תרצה) אם ברצונך לצרף אותי לעניין זה,אשמח,

I r O n i C c

New member
דרושות קלידנית ובסיסטית

דרושות קלידנית ובסיסטית מאיזור המרכז, רצוי העולות לכיתה יא', ללהקת בנות המנגנות חומר פופ-רוק מקורי לעוד פרטים נא לשלוח מסר מיכל

alon136

New member
שאלה:

יכול להיות שיביאו לפה אורחים אומנים מתישהו.. ואז נוכל כאילו לכתוב להם שירים ולשמוע את דעתם.. לא

imry100

New member
בקשה!@

לאחרונה כתבתי שיר לא רע, טוב בעצם הוא כן רע, בעצם הוא גרוע אבל הייתי רוצה לדעת אם מישהו יכול להלחין לי אותו ואולי לתת חוות דעת בונה...
תודה מראש

למעלה