פרסומים, בקשות, שאלות

YuviR

New member
../images/Emo32.gifאני נואשת

החלטתי לכתוב את זה פה למרות שאני אשמע דבילית. אני נורא נורא רוצה להקים להקה. אבל אני פשוט לא יודעת איך. איזה ציוד צריך? מה אני צריכה לקחת בחשבון? אני פשוט דיי אממ.. בורה, אז אני אשמח אם מישהו שיש לו להקה או שבא לו לעזור לי, ייתן לי עצות.
תודה

sok777

New member
אוקי..

זה תלוי איזה להקה את רוצה.. אם נגיד להקת רוק רגילה [פחות או יותר] אז מבחינת כלים אני חושב שאת צריכה 2 גיטרות, בס, תופים ואם את רוצה אז קלידים זה מאוד מוסיף. בנוסף כדאי זמר או זמרת.. או שניהם
מבחינת ציוד זה הכלים הנ"ל וכדאי שיהיו לכם מיקרופונים, מגברים [בשביל להתאמן] ומקום להתאמן.. מה את צריכה לקחת בחשבון? מה תנגנו.. שזה לוקח הרבה זמן.. שזה לא תמיד מהנה.. וזהו אני חושב.. אם יש לך עוד שאלות תשאלי.. אמנם לא הייתה לי להקה ממש אבל אני עדיין קצת מבין אז..

eloshi

New member
גם

מחשב מן הסתם בשביל ההקלטות, תוכנה לעריכה והקלטה (ממליץ על קיובייס, התוכנה שמשתמשים בה באולפנים), אבל צריך מישהו שיודע לעבוד איתה כי היא מלאה בפונקציות (וכלי נגינה וירטואלים, מאוד עוזר) ובשביל לעבוד בו זמנית ו/או להקליט כמובן שצריך מיקסר.

YuviR

New member
תודה לשניכם.. כמה שאלות-

- מה זה מיקסר?
- איך לומדים להשתמש בתוכנה שהזכרת? תודה

eloshi

New member
ככה

מיקסר הוא מכשיר שאליו את יכולה לחבר כמה מקורות שמע שאת רוצה, בהתאם למספר הערוצים שיש בו, אם יש בו לדוגמא 12 ערוצים אז תוכלי לחבר 12 מקורות שמע/כלי נגינה ומיקרופונים, הוא מאפשר לשלוט על הצלילים וכו'. את המיקסר מחברים לרמקולים. אני בטוח שניתקלת במיקסר יש אותו באולפנים, לd.j וכו'.. ללמוד להשתמש עם קיובייס זה עם הזמן בעיקר או שאת יכולה לקרוא קצת מדריכים מעטים שיש באינרטנט או לקנות ספר, למרות שלדעתי הוא מאוד יקר. בהצלחה

itoosh2

New member
המלצה בחום...

קנה מסדרת האיבנז האוקסטיות... הן אומנם טיפה יקרות (סביבות ה2000) אבל יש להן צליל חם שביחוד מתאים לליווי למרות שכבר פעם בהופעה חבר שלי עשה עליה סולו והיא ממש הייתה טובה... גם בנדינג הולך עליה טוב במיוחד... יש לה הגברה של פי אל... וגם של מיקרופון... ואיקיולייזר + טיונר שממש עוזר... המלצה..

sok777

New member
אני מציע לך לקנות אקוסטית

של איבנז או ימהא. גם טקאמיני ופנדר זה מומלץ..

למעלה