צבאי

Seidman

New member
../images/Emo32.gif צבאי../images/Emo11.gif

יש לכם סוגיה צבאית בין חברי הפורום? זה המקום! אפשר גם שאר מיני ירקות ושטויות אם יש.

Seidman

New member
חה חה חה !

שיחה ביני לבין התמהוני עם הכיפה
‎meijin ‎(11:31 PM)‎ : ראיתי, זה שאתה בוא ועם הארץ... ‎meijin ‎(11:32 PM)‎ : אגב, זה שרשור שלי! ‎Seidman ‎(11:32 PM)‎ : בוא ועם הארץ.? פשש יפה לך באמת שרשור יפה, אבל אין בו תוכן ממשי של הומור ‎meijin ‎(11:33 PM)‎ : בור*כוסאומו, זה שגיאת הקלדה שמותרת אחרי ;; בלילה. נו,מניאקים מכול הדורות זה לא תוכן? : ) ‎Seidman ‎(11:34 PM)‎ : כל* ‎meijin ‎(11:34 PM)‎ : נו,זיין, כבר מאוחר, וחוץ מזה שלא אכפת לי. ‎Seidman ‎(11:35 PM)‎ : זדיין* ‎meijin ‎(11:35 PM)‎ : זיידמן* ‎Seidman ‎(11:35 PM)‎ : הכנתי לך הפתעה קטנה בפורום

meijin007

New member
וזה סוף השיחה:

Seidman‎ (‏PM‎ ‏11:51)‏ : אחלה בכל מקרה חייב לזוז לישון מחר יש לי לימודים:| meijin‎ (‏PM‎ ‏11:51)‏ : אה, מסכן. לילה טוב. תמות בלא כאבים, silence MI נחמד גם לך. Seidman‎ (‏PM‎ ‏11:51)‏ : איזה מותק של VF יש לך שם meijin‎ (‏PM‎ ‏11:52)‏ : מאמי של PSVT כפרעליו. meijin‎ (‏PM‎ ‏11:52)‏ : ובשבילך מיוחד, גם עליות ST בV4 V5 V6 Seidman‎ (‏PM‎ ‏11:52)‏ : כוס הדפיברילטור החצי אוטומטי שלך יא בן וונפלון שכמוך meijin‎ (‏PM‎ ‏11:53)‏ : תשמע, אתה יצאת דביל אז. אני מקווה שלפחות ונפלון 14 G! Seidman‎ (‏PM‎ ‏11:53)‏ : הלוואי ותקבל QRS לחדר הימני Seidman‎ (‏PM‎ ‏11:53)‏ : P: Seidman‎ (‏PM‎ ‏11:53)‏ : עזוב אני באמת מדבר שטויות לילה meijin‎ (‏PM‎ ‏11:53)‏ : אה, לפחות תיהיה מציאותי! מה זה קיורס לחדר הימני?! תחנק. לילה רע גם לך.

demoloc

New member
וזה מה שהוא אמר לי!

Seidman‎ (‏PM‎ ‏11:51)‏ : החלטתי לצאת מהארון

Perfect sense

New member
וזה מה שהוא אמר לי:

Seidman‎ (‏PM‎ ‏12:20): דמולוק יצא מהארון!! טוב בעצם לא.

Seidman

New member
אתה יודע שדיברתי עם ליבי עליך?

אמרה לי שהיא מאוד מחבבת אותך. אני מניח עכשיו שאולי אתה זה שתכריז על יציאה מהארון.

זה לא נכון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זיידמן הכריח אותי להודות שבא לי עליו (כמו יתר נקבותפוז) במקרים כאלו עלולים לומר כל דבר.... (והוא גם אמר שהשער שלך סקסי בטירוף. ואני כרגע לא צוחקת)

Seidman

New member
אמרתי לך שהשיער שלו סקסי

באותה ציניות שאמרתי לך שמאוד התעניינתי באופי שלך, ולא בשתי המחלבות שהסתירו אותך.

The Guardian17

New member
מכיר את קונדסון ?

תתכונן להפתעה. פשוט גיא מאלץ אותי וכופה עליי שאספק אותו, אז הוא נחמד.

shklar1

New member
עברתי את הגיבוש ../images/Emo9.gif ../images/Emo104.gif

חניך חדש בחיל הים
אני מקווה שיהיו קצת בדיחות שואה על הס"טיל אחרת אני ישתגע

demoloc

New member
../images/Emo140.gif מזל טוב!

תתכונן לעבודה קשה! לשבת לראות DVD על הסיפון זה לא משחק ילדים...

shklar1

New member
חחח תודה תודה... ../images/Emo163.gif ../images/Emo42.gif

ואגב מה זה השווארצה הזה בצד שמאל בתמונה
טוב את כל השחורים שמים בספינות הישנות... את הצהובים מציבים על הסער 5

למעלה