רביעי בשטח ואנחנו במתח

../images/Emo32.gif רביעי בשטח ואנחנו במתח ../images/Emo6.gif

אתמול הייתי בהשתלמות בנושא חינוך מיוחד והשילוב שלהם- היה מעניין אבל זה היה עד עשר בלילה
. האמת שאני מרגישה די זוועה
- הילדים ממש הכעיסו אותי אתמול כי לא נתנו לי לדבר בכלל, ללמד אותם, ונאלצתי לצעוק לאורך כל היום עד שעכשיו אני במצב של בלי קול כמעט
והיום אין, לא מתכוונת להגביר את הקול- נותנת להם עבודה בכיתה ב-2 מקצועות בחוברות עבודה וזהו. לפחות מלמדת רק שעתיים, שאר השעות זה השיעור שחייה שלהם וההתארגנות לפני ואחרי. ויש עוד שעה שהיא "חלון" בשבילי. הא והגעתי למסקנה= נראה לי שאני אבחר להתמקד בהוראה בגנים ולא בבתי ספר- יותר מתאים לי
שיהיה לנו יום מדהים

הייתי מורה מחליפה 3 שנים ואני

מבינה אותך. היו כיתות שהייתי ניכנסת אליהן בשימחה והשיעור היה עובר בכיף והיו כיתות שמראש ידעתי שיהיה לי קשה יותר. נסי לימצוא דרך להעביר את המסר שאת רוצה- נסי לעשות את השיעורים בדרך קצת אחרת, לא בדרך שיגרתית של מורה מול כיתה. מקווה שהיום יהיה טוב יותר.

הממ...

האמת שאני ממש לא כמו מורה רגילה, אלא עושה הכל דרך משחק, משתדלת להקל עליהם בקטע של הכתיבה אבל הם כמובן לא טורחים לראות את זה ומספרים דברים ממש לא נכונים בדרך שלהם להורים שלהם ואז אני מקבלת תלונות. אבל יודעת מה= אני יודעת שזה עבודה זמנית וכנראה זה לא הייעוד שלי, אולי הייעוד שלי זה הגננות <מזל שבחרתי במסלול המשולב
>.

../images/Emo24.gif

אוי , מסכנה .
ילדים רעשניים זה סיוט . באמת כדאי ללמד בגנים
יותר שקט נפשי בשבילך ... אם הבנתי נכון , את מורה "זמנית"/"מחליפה" . עד מתי ? עכשיו אני בדרכי לשילב , צריך להעמיס על האוטו עוד כמה דברים לרגל בואה של נועה היום . קשה לקום מוקדם . בהחלט לא התגעגעתי להרגשה (כבר חודש שאני בחופש מהעבודה ולא עושה כלום) . שיהיה יום מקסים לכולם !

יעלי 8

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

האמת שגם אני מעדיפה גנים . הילדים שם עדיין חמודים ומתוקים בד"כ הם קשורים יותר לגננת וגם אין שם כל כך הרבה אלימות ( לא מביאים סכינים לגן וגם לא צובעים את המכונית של הגננת בפנדה ) והגננת היא יותר דמות אימהית בשבילם . לעומת הילדים בבית הספר . מה שכן לדעתי את צריכה לחשוב מה טוב לך . איפה תהני הכי הרבה מבחינת הסיפוק שיהיה לך בעבודה . וכמה החומר שאת אמורה ללמד מעניין אותך . חוץ מזה את מתכוונת ללמד חינוך מיוחד או חינוך רגיל ?

למעלה