שאלון

../images/Emo32.gif שאלון../images/Emo178.gif

(מפורום סקרים ושאלונים) אתה עייף? התקלחת אתמול? והיום? מה עשית היום? מה עשית ביום ראשון? מה תעשה ביום ראשון הבא? האם אי פעם אמרת תהילים? אם כן- מתי זה היה? למה אמרת? האם אי פעם חטפת אלה בראש? האם אי פעם זרקת אבן על מישהו? האם אי פעם ביקרת בהתנחלות? האם אתה מאמין שהיתה חומצה על הגג בכפר דרום? האם אתה חושב שהמשטרה הפעילה היום כוח סביר או כוח מוגזם על המתנחלים בעמונה? האם יש לך קו אדום בפקודות שהיית מסכים לבצע בתור חייל או שהיית מסכים לבצע כל פקודה? אם יש לך- אז מהו הקו האדום שלך? האם אתה חי את הרגע או חי על פי עקרונות ואידיאלים שמנחים אותך? האם אי פעם היית על במה? היית בעיתון? ובטלויזיה? (לנופף מאחורי הגב של כתב זה לא נקרא) האם יש לך ציור של משהו על המצעים או סתם דוגמא? האם יש לך במקרר ברגע זה מילקי? מתי הפעם האחרונה שביקרת במספרה? האם אתה מעשן? אם כן- כמה סיגריות ליום? אתה יודע שלעשן זה ממש ממש ממש מסוכן? אם אתה לבן- האם תסכים לצאת עם אתיופית? אם אתה אתיופי- האם תסכים לצאת עם לבנה? באיזה שמפו אתה משתמש? למה דווקא בו? כמה יחידות אתה עושה במתמטיקה? ובאנגלית? מה אתה מתכוון לעשות כשתגמור י"ב? האם כשתהיה גדול, יהיה לך חיית מחמד בבית? ואיך תקרא לילד הראשון שלך? ואם זה יהיה ילדה? מה אתה רוצה שיוולד לך ראשון- ילד או ילדה? מה הדבר האחרון שקנית? למה קנית אותו? היה שוה את המחיר? יש לך טלפון בחדר? אכלת פעם צפרדע? אם כן- היה טעים? מה היה המגן שנתנו לך בבגרות האחרונה אליה ניגשת? האם אתה לומד נהיגה? אם כן- האם כבר עשית טסט? אם כן- עברת? אם כן- באיזה טסט? מה הדבר שהכי בא לך לאכול עכשיו? עם מי הכי בא לך לדבר עכשיו? קר לך עכשיו? אתה לובש עכשיו צעיף? אם כן איך הוא נראה? מה כדאי לי למרוח לעצמי על הפרצוף אם נשרפתי מהשמש ואני מרגיש כאילו אני בוער?

שלמונזה

New member
בואו נראה אם משעמם לי מספיק../images/Emo168.gif

אתה עייף? לא. תשאלו אם אני עייפה? הא גם לא התקלחת אתמול? כן והיום? יותר מאוחר כן מה עשית היום? בנתיים כלום מה עשית ביום ראשון? היום יום ראשון והתשובה היא כלום מה תעשה ביום ראשון הבא? האמממ לא יודעת האם אי פעם אמרת תהילים? כן אם כן- מתי זה היה? ממזמן למה אמרת? האמממ כי למדתי בבי"ס דתי, חחח האם אי פעם חטפת אלה בראש? האממ חושבת חושבת, לא האם אי פעם זרקת אבן על מישהו? כן האם אי פעם ביקרת בהתנחלות? כן האם אתה מאמין שהיתה חומצה על הגג בכפר דרום? האממ כן? האם אתה חושב שהמשטרה הפעילה היום כוח סביר או כוח מוגזם על המתנחלים בעמונה? מוגזם האם יש לך קו אדום בפקודות שהיית מסכים לבצע בתור חייל או שהיית מסכים לבצע כל פקודה? קו אדום אם יש לך- אז מהו הקו האדום שלך? לא הייתי מפנה מתנחלים האם אתה חי את הרגע או חי על פי עקרונות ואידיאלים שמנחים אותך? גם וגם האם אי פעם היית על במה? כן היית בעיתון? לא ובטלויזיה? (לנופף מאחורי הגב של כתב זה לא נקרא) - כן האם יש לך ציור של משהו על המצעים או סתם דוגמא? לא האם יש לך במקרר ברגע זה מילקי? לא מתי הפעם האחרונה שביקרת במספרה? ממזמן האם אתה מעשן? לא אם כן- כמה סיגריות ליום? אתה יודע שלעשן זה ממש ממש ממש מסוכן? באמת? אם אתה לבן- האם תסכים לצאת עם אתיופית? האמממ מי יודע אם אתה אתיופי- האם תסכים לצאת עם לבנה? מה זה השאלות האלה?! באיזה שמפו אתה משתמש? הוואי למה דווקא בו? כי זה מה שיש בבית כמה יחידות אתה עושה במתמטיקה? בזמן הלימודים הייתי ב- 3 יח' ובאנגלית?
5 יח' מה אתה מתכוון לעשות כשתגמור י"ב? האממממ? האם כשתהיה גדול, יהיה לך חיית מחמד בבית? לא ואיך תקרא לילד הראשון שלך? הא?! ואם זה יהיה ילדה? כנ"ל מה אתה רוצה שיוולד לך ראשון- ילד או ילדה? מי שבא ברוך הב מה הדבר האחרון שקנית? בגדים למה קנית אותו? כי רציתי היה שוה את המחיר? כן יש לך טלפון בחדר? לא אכלת פעם צפרדע? האממממ לא!!!!! אם כן- היה טעים? מה היה המגן שנתנו לך בבגרות האחרונה אליה ניגשת? ואללה לא זוכרת האם אתה לומד נהיגה? לא אם כן- האם כבר עשית טסט? אם כן- עברת? אם כן- באיזה טסט? מה הדבר שהכי בא לך לאכול עכשיו? אוכל עם מי הכי בא לך לדבר עכשיו? אף אחד קר לך עכשיו? לא אתה לובש עכשיו צעיף? לא אם כן איך הוא נראה? מה כדאי לי למרוח לעצמי על הפרצוף אם נשרפתי מהשמש ואני מרגיש כאילו אני בוער? קרם לחות? לסיכום? שאלון קצת מטומטם אבל שיהיה

חחחחח../images/Emo11.gif

בוא נראה אם פה יישלח לי את התגובה... כי בשירשור על ההופעה לא נותן
אתה עייף? HO YEAH... התקלחת אתמול? פעמיים... וזה לא הוריד ת'ריח מהשיער
והיום? עדיין לא... מה עשית היום? מממ... הייתי בבצפר... מה עשית ביום ראשון? היום יום ראשון |מרים גבה| מה תעשה ביום ראשון הבא? לא סגור עדיין... האם אי פעם אמרת תהילים? לא... אם כן- מתי זה היה?
למה אמרת? כנ"ל... האם אי פעם חטפת אלה בראש? לא... ואני מקווה גם שלא ייצא... האם אי פעם זרקת אבן על מישהו?
לא... האם אי פעם ביקרת בהתנחלות? כנ"ל... האם אתה מאמין שהיתה חומצה על הגג בכפר דרום? ביקרתי את האנשים שנפגעו מזה
האם אתה חושב שהמשטרה הפעילה היום כוח סביר או כוח מוגזם על המתנחלים בעמונה? ממממממ.... האם יש לך קו אדום בפקודות שהיית מסכים לבצע בתור חייל או שהיית מסכים לבצע כל פקודה? לא סגורה על זה עדיין... אם יש לך- אז מהו הקו האדום שלך?
האם אתה חי את הרגע או חי על פי עקרונות ואידיאלים שמנחים אותך? פעם ככה ופעם ככה...
האם אי פעם היית על במה? NOPE היית בעיתון? בעעע... לא מדברים על זה
ובטלויזיה? (לנופף מאחורי הגב של כתב זה לא נקרא) חחחח גם לא האם יש לך ציור של משהו על המצעים או סתם דוגמא? סתם דוגמא האם יש לך במקרר ברגע זה מילקי? איכס... מילקי... (כן... יש) מתי הפעם האחרונה שביקרת במספרה? די מזמן.. האם אתה מעשן? לא!!! אם כן- כמה סיגריות ליום? נאמ נאמ אתה יודע שלעשן זה ממש ממש ממש מסוכן? א-הא אם אתה לבן- האם תסכים לצאת עם אתיופית? ןאם אני לבנה?! אם אתה אתיופי- האם תסכים לצאת עם לבנה? כנ"ל באיזה שמפו אתה משתמש? מממ... זה מתחלף... למה דווקא בו? ... כמה יחידות אתה עושה במתמטיקה? עדיין לא עושה ובאנגלית? |למעלה| מה אתה מתכוון לעשות כשתגמור י"ב? ממממ... לא חשבתי על זה עדיין... יש עוד זמן... (לצערי) האם כשתהיה גדול, יהיה לך חיית מחמד בבית? אני מניחה שכן ואיך תקרא לילד הראשון שלך? HA?! ואם זה יהיה ילדה? HA HA?! מה אתה רוצה שיוולד לך ראשון- ילד או ילדה?
מה הדבר האחרון שקנית? הדיסק של ענבל פרלמוטר
למה קנית אותו? כי ממש רציתי(?!) היה שוה את המחיר? לגמרי!!! יש לך טלפון בחדר? א-הא אכלת פעם צפרדע? לא!!!
אם כן- היה טעים? בעעעעעע מה היה המגן שנתנו לך בבגרות האחרונה אליה ניגשת? עדיין לא ניגשתי
האם אתה לומד נהיגה? הלוואי... יש עוד זמן... אם כן- האם כבר עשית טסט? ... אם כן- עברת? ... אם כן- באיזה טסט? ... מה הדבר שהכי בא לך לאכול עכשיו? שומדבר... יש לי בחילה
עם מי הכי בא לך לדבר עכשיו? מממ... עם לירי... קר לך עכשיו? לא אתה לובש עכשיו צעיף? נ-אה אם כן איך הוא נראה? ממממממ.... מה כדאי לי למרוח לעצמי על הפרצוף אם נשרפתי מהשמש ואני מרגיש כאילו אני בוער? HAAAAAA?!?!?!

clyps

New member
והריי לתשובת שלי:

אתה עייף?כן
התקלחת אתמול?כן
והיום?כן כן
מה עשית היום?בצפר..... מה עשית ביום ראשון?היום יום ראשון
מה תעשה ביום ראשון הבא?אצוד קרוקודילים בנחל דן.. האם אי פעם אמרת תהילים?לא אם כן- מתי זה היה?.... למה אמרת?... האם אי פעם חטפת אלה בראש?אהה...יש מצב... האם אי פעם זרקת אבן על מישהו?כן האם אי פעם ביקרת בהתנחלות?לא האם אתה מאמין שהיתה חומצה על הגג בכפר דרום? לא מעסיק אותי האם אתה חושב שהמשטרה הפעילה היום כוח סביר או כוח מוגזם על המתנחלים בעמונה? אני ממש לא מעודכנת.. האם יש לך קו אדום בפקודות שהיית מסכים לבצע בתור חייל או שהיית מסכים לבצע כל פקודה?תלוי מאוד... אם יש לך- אז מהו הקו האדום שלך?
האם אתה חי את הרגע או חי על פי עקרונות ואידיאלים שמנחים אותך?שילוב האם אי פעם היית על במה?כן
היית בעיתון?לא ובטלויזיה? (לנופף מאחורי הגב של כתב זה לא נקרא):כן
האם יש לך ציור של משהו על המצעים או סתם דוגמא?סתם דוגמא.. האם יש לך במקרר ברגע זה מילקי?לא בעע... מתי הפעם האחרונה שביקרת במספרה?הפסקתי לספור... האם אתה מעשן?ממש לא! אם כן- כמה סיגריות ליום?נובמת... אתה יודע שלעשן זה ממש ממש ממש מסוכן?
אם אתה לבן- האם תסכים לצאת עם אתיופית?איזו שאלה טיפשית.. אם אתה אתיופי- האם תסכים לצאת עם לבנה?אוי ווי... באיזה שמפו אתה משתמש?דאב
למה דווקא בו?הוא מריח טוב
כמה יחידות אתה עושה במתמטיקה?לא יודעת
ובאנגלית?המממ.. מה אתה מתכוון לעשות כשתגמור י"ב?צבא.. האם כשתהיה גדול, יהיה לך חיית מחמד בבית?חוץ מרותם? לא... ואיך תקרא לילד הראשון שלך? אמדיאוס ואם זה יהיה ילדה?אמדיאוסה מה אתה רוצה שיוולד לך ראשון- ילד או ילדה?חתול מה הדבר האחרון שקנית?דיסק של קורין
למה קנית אותו?כי זאת קורין
היה שוה את המחיר?ברור!!!! יש לך טלפון בחדר?כן אכלת פעם צפרדע?לא
אם כן- היה טעים?כן!! מה היה המגן שנתנו לך בבגרות האחרונה אליה ניגשת?
האם אתה לומד נהיגה?לא אם כן- האם כבר עשית טסט?.... אם כן- עברת?........ אם כן- באיזה טסט?...... מה הדבר שהכי בא לך לאכול עכשיו?צפרדע עם מי הכי בא לך לדבר עכשיו?עדיף שלא תדעו.... קר לך עכשיו?כן
אתה לובש עכשיו צעיף?לא... אם כן איך הוא נראה?שקוף כזה.. מה כדאי לי למרוח לעצמי על הפרצוף אם נשרפתי מהשמש ואני מרגיש כאילו אני בוער?נקניקיות... ולסיכום: קר לי ואני הולכת ללבוש צעיף...
שיר
.

אני אני אני!!

אתה עייף?כן מוות התקלחת אתמול? 3 פעמיים והיום?פעמיים מה עשית היום?קניתי מיתר לאקוסטית החדשה שלי מה עשית ביום ראשון?ראו למעלה מה תעשה ביום ראשון הבא?יומולדת לחברה האם אי פעם אמרת תהילים?כן אם כן- מתי זה היה?כל ערב למה אמרת?רציתי האם אי פעם חטפת אלה בראש?לא האם אי פעם זרקת אבן על מישהו?כן חח האם אי פעם ביקרת בהתנחלות?לא האם אתה מאמין שהיתה חומצה על הגג בכפר דרום?כן האם אתה חושב שהמשטרה הפעילה היום כוח סביר או כוח מוגזם על המתנחלים בעמונה?ברור הם חיות צריך להשמיד אותם האם יש לך קו אדום בפקודות שהיית מסכים לבצע בתור חייל או שהיית מסכים לבצע כל פקודה?כן בחיים לא אכין למפד/ת שלי קפה אם יש לך- אז מהו הקו האדום שלך?ראה למעלה האם אתה חי את הרגע או חי על פי עקרונות ואידיאלים שמנחים אותך?תלוי האם אי פעם היית על במה?ברור היית בעיתון?ברור ובטלויזיה?כו הייתי (לנופף מאחורי הגב של כתב זה לא נקרא) האם יש לך ציור של משהו על המצעים או סתם דוגמא?חלק חלק האם יש לך במקרר ברגע זה מילקי?לא איכס מתי הפעם האחרונה שביקרת במספרה?לפני שבועיים האם אתה מעשן?לא אם כן- כמה סיגריות ליום? אתה יודע שלעשן זה ממש ממש ממש מסוכן?כן אם אתה לבן- האם תסכים לצאת עם אתיופית?לא אם אתה אתיופי- האם תסכים לצאת עם לבנה? באיזה שמפו אתה משתמש?נגד קשקשים חח למה דווקא בו?שלא יקשקשו לי במוח כמה יחידות אתה עושה במתמטיקה?3 נראה לי ובאנגלית?4 מה אתה מתכוון לעשות כשתגמור י"ב?לישון כל היום האם כשתהיה גדול, יהיה לך חיית מחמד בבית?כן ואיך תקרא לילד הראשון שלך?רותם ואם זה יהיה ילדה?רותם מה אתה רוצה שיוולד לך ראשון- ילד או ילדה?כרגע לא רוצה.. מה הדבר האחרון שקנית?מיתר לאקוסטית למה קנית אותו?כי נקרע לי הקודם היה שוה את המחיר?כן יש לך טלפון בחדר?לא אכלת פעם צפרדע?לא אם כן- היה טעים?איכס מה היה המגן שנתנו לך בבגרות האחרונה אליה ניגשת?אני רק בכיתה ט' האם אתה לומד נהיגה?לא אם כן- האם כבר עשית טסט? אם כן- עברת? אם כן- באיזה טסט? מה הדבר שהכי בא לך לאכול עכשיו?שוסי עם מי הכי בא לך לדבר עכשיו?דניאלי קר לך עכשיו?לא אתה לובש עכשיו צעיף?לא אם כן איך הוא נראה? מה כדאי לי למרוח לעצמי על הפרצוף אם נשרפתי מהשמש ואני מרגיש כאילו אני בוער?אמ..אני בעד רוטב סויה

Eloola

New member
יאללה.

אתה עייף? לא. התקלחת אתמול? אכן. והיום? לא. מה עשית היום? מחשב ובית ספר בעיקר. מה עשית ביום ראשון? היום יום ראשון O_O מה תעשה ביום ראשון הבא? באמת שאני לא יודעת. האם אי פעם אמרת תהילים? לא. אם כן- מתי זה היה? - למה אמרת? - האם אי פעם חטפת אלה בראש? לא ממש. האם אי פעם זרקת אבן על מישהו? כמובן
האם אי פעם ביקרת בהתנחלות? לא [תודה]. האם אתה מאמין שהיתה חומצה על הגג בכפר דרום? כן. האם אתה חושב שהמשטרה הפעילה היום כוח סביר או כוח מוגזם על המתנחלים בעמונה? מוגזם? לא. האם יש לך קו אדום בפקודות שהיית מסכים לבצע בתור חייל או שהיית מסכים לבצע כל פקודה? הממממ... זה נורא תלוי. אם יש לך- אז מהו הקו האדום שלך? תלוי =\ האם אתה חי את הרגע או חי על פי עקרונות ואידיאלים שמנחים אותך? חיה את הרגע זה המשפט האחרון שיאפיין אותי. האם אי פעם היית על במה? יא. היית בעיתון? טרם. ובטלויזיה? (לנופף מאחורי הגב של כתב זה לא נקרא) לא. האם יש לך ציור של משהו על המצעים או סתם דוגמא? צבע חלק. האם יש לך במקרר ברגע זה מילקי? לא, אנחנו לא אוכלים מילקי. מתי הפעם האחרונה שביקרת במספרה? לפני שנה וחצי. האם אתה מעשן? לא. אם כן- כמה סיגריות ליום? - אתה יודע שלעשן זה ממש ממש ממש מסוכן? כן, ובגלל זה אני לא מעשנת...? אם אתה לבן- האם תסכים לצאת עם אתיופית? אם אוהב אותו, כן. אם אתה אתיופי- האם תסכים לצאת עם לבנה? - באיזה שמפו אתה משתמש? הרבל אסנס. למה דווקא בו? כי זה מה שאבא מביא O.O כמה יחידות אתה עושה במתמטיקה? אני בט', אבל אעשה 5. ובאנגלית? גם. מה אתה מתכוון לעשות כשתגמור י"ב? צבא (לא, אני לא מאלה שיסעו להודו). האם כשתהיה גדול, יהיה לך חיית מחמד בבית? *תהיה, וכן. ואיך תקרא לילד הראשון שלך? ארז. ואם זה יהיה ילדה? נעמה / מאיה/ ניצן. מה אתה רוצה שיוולד לך ראשון- ילד או ילדה? מעדיפה בן. מה הדבר האחרון שקנית? כרטיסיה. למה קנית אותו? כי אני צריכה ליסוע באוטובוס, כוסאמק. היה שוה את המחיר? 55 ל20 ניקובים זה סכום מזניב. יש לך טלפון בחדר? לא. אכלת פעם צפרדע? לא. אם כן- היה טעים? - מה היה המגן שנתנו לך בבגרות האחרונה אליה ניגשת? לא עשיתי בגרות מימיי. האם אתה לומד נהיגה? טרם :,( אם כן- האם כבר עשית טסט? - אם כן- עברת? - אם כן- באיזה טסט? - מה הדבר שהכי בא לך לאכול עכשיו? פרוזן יוגורט. עם מי הכי בא לך לדבר עכשיו? עם מור. קר לך עכשיו? לא במיוחד. אתה לובש עכשיו צעיף? כן. אם כן איך הוא נראה? אפור Oo מה כדאי לי למרוח לעצמי על הפרצוף אם נשרפתי מהשמש ואני מרגיש כאילו אני בוער? אלו-וורה של ד"ר פישר. זה משו ל-פנים. וזה בדוק.

למעלה