שרשור אוף של פירסומים

הישרדות - ג'מייקה

ראיתם הישרדות ואמרתם לעצמכם שהייתם משחקים יותר טוב מהמשתתפים? תהיתם איך הייתם משתלבים במשחק כ"כ עצום רגשית, מנטאלית ואסטרטגית? אם הייתם עומד בלחץ? אז זהו! הגיע הזמן לענות על כל זה כי הישרדות-ג'מייקה נותנת לכם את הבמה לבדוק ולבחון את עצמכם כשורדים לכל הדבר. הקומונה פתוחה ומחכה לכם! תבואו תקראו הכל ואם אתם חושבים שזה מתאים לכם אני אשמח אם תירשמו. מניסיון רב אני אומר לכם שלא תתחרטו לרגע להשתתף במשחקים וירטואלים מהסוג הזה, המתח, האסטרטגיות והאינטגרות ישאבו אתכם חזק אל תוך המשחק. המשחק שיוציא מכם הרבה רגשות, הרבה מחשבות והרבה אנרגיות. אני ועוד הרבה אנשים שעברו את החוויה הזאת יכולים להעיד שאפשר ליהנות מזה ברמה שאי אפשר לתאר! תרשמו בהמוניכם אני יכול להבטיח לכם דבר אחד, אתם לא תצטערו כי זה הולך להיות המשחק החם של הקיץ! הקומונה : http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Communaid=34192

../images/Emo32.gif פסטיבל ירוק

מה: פסטיבל ירוק למשפחות מתי: 19.6.09 משעה 10:00 עד השקיעה. איפה: גן לאומי מקורות הירקון כמה עולה: 65 למבוגר, 35 לילד*. *החוויה מתחילה מהבית: ילד שיגיע עם ציור בנושא איכות הסביבה ישלם מחיר כניסה מוזל ב- 10 ₪ בלבד. כל הציורים יוצגו בתערוכה מיוחדת בפסטיבל. פסטיבל ירוק הוא פסטיבל של יום אחד בסימן אקולוגיה ואורח חיים בריא וירוק. הפסטיבל יאפשר למשפחות להתנסות בסוג חדש של פעילות משותפת עם הילדים: פעילות שלווה, רגועה, נעימה וידידותית למשתתפים ולסביבה. הפסטיבל הוא אנטי תזה לפסטיבלים הרועשים וההמוניים, בהם ההורים סובלים (ובינינו, גם הילדים) ומנסה לתת אלטרנטיבה איכותית ומהנה לכולם. מבין הפעילויות: סדנת בישול טבעי, סדנת יצירה להורה וילד מחומרים ממוחזרים, פעילויות איכותיות לילדים, הופעה חיה של ההרכב "מוזיקה אורגנית", טיולים מודרכים קצרים, סדנאות העשרה מרתקות בנושא אקולוגיה, חקלאות טבע ועוד. במקום יתקיימו פעילויות שונות המקדמות אורח חיים טבעי ובריא, יינתנו טיפים מעשיים לשמירה על איכות הסביבה וייערך שוק מוצרים אורגניים ואקולוגיים. פרטים מלאים וכרטיסים ניתן לקבל באתר: www.festivalyarok.com ובטלפון: 050-9577767.

למעלה