טיפ קטן

Balancedflow

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo26.gifטיפ קטן../images/Emo36.gif

יקירים, ביומיים האחרונים גישתי למחשב היתה מוגבלת ביותר בשל וירוס שתקף את המחשב שלי, הוירוס הגיע אלי באמצעות מסר שנשלח מהמחשב של אחת מחברותי באמצעות המסנג'ר, אז אני ממליצה לכולכם בחום, אם אתם מקבלים איזשהו לינק באמצעות המסנג'ר,
הזהרו, שאלו את חבריכם האם הם אכן שלחו את הלינק והאם הם יודעים במה מדובר, ואם לא, אל תפתחו אותו...
מבטיחה לכם שזה חוסך הרבה כאבי ראש ושעות של התקנה מחדש של מערכת ההפעלה וכו'...

טיפ קטנטן

אל תשתמשו כלל במסנג'ר. זאת תוכנה שידועה בשל תכונותיה הנפלאות לפתוח דלתות לכל מיני מזיקים על מנת שיכולו להיכנס למחשב שלכם.

abcd80

New member
לא הייתי אומרת את זה

אני משתמשת במסנג'ר כבר 9 שנים ומעולם לא קרה לי שנהרס לי המחשב בגללו. אני תמיד נוקטת אמצעי זהירות - לא מאשרת שום קובץ ולא פותחת שום לינק שנשלח לי ע"י חברים מבלי שהם יודיעו לי מראש שהם אלה ששלחו את זה. כל עוד מקפידים על זה, המסנג'ר בטוח.

אני יודע שעכשיו אגזים קצת

להחזיק בבית פצצות. נשק וירוסים זה גם "די בטוח" אם נוקטים את "אמצעי הזירות" הדרושים... ובכל זאת אני חושב יותרבטוח לא להחזיק דברים כאלו בבית שלי ואם זה היה לוי בי גם בכלל בעולם... עולם בלי נשקים (אטומי, "רגיל" ו/או ביולוגי...) עולם בלי נשקים בכל סוגשא יהיה נראה לי עולם יותר בטוח מעולם שקיימים הדברים האלו וד עם זה "נוקטים אמצע זהירות". גם אם אף פעם לא היתי מעורב בתאונת דרכים אנילא יכול להגיד שתאונות דרכים לא קיימות.

למעלה