I s t a r

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo32.gif../images/Emo206.gif../images/Emo53.gif../images/Emo53.gif

אם לא אמצא מקור פרנסה / הכנסה תוך שבועיים אשאר ללא שקל אחד. אין לי מושג מה יקרה משם, גם לא יודעת כבר מה לעשות עם חוסר המענה לקורות החיים שלי. נואשת. לא נעים לי , אבל מבקשת שוב: אנא, אם אתן שומעות על עבודה כלשהי בבקשה צרו איתי קשר.

lahadam

New member
מה עם עבודות כגון

הקלדות מכירה בחנויות/מסעדות מלצרות משק בית טיפול בילדים מוקדי שירות כמו סלולר/בנק/כבלים וכד' ? באיזה איזור את?

I s t a r

New member
מתוך מה שציינת

הקלדות ומוקדי שירות הם היחידים הרלוונטיים עבורי. אני מחפשת באיזור המרכז/ השרון. תודה

../images/Emo201.gifמאד עצוב לקרוא../images/Emo10.gifהלוואי והיה משהו

ממליצה לעשות כל עבודה (אני עצמי עבדתי בניקיון כשהיה צריך וזה היה הדבר היחיד שהתאים) ולא לקחת הלוואה שלא ברור מאיפה נחזיר, או לשקוע במינוס, שלא נדע... שווה לשקול לעבור לעבודה שנותנת מגורים תמורת עבודה כלשהי, לחבור לדירה עם שותפה, לחזור להורים, למכור אוטו, וכל פיתרון אחר. ללא הכנסות וגם ברמת חיים מנימלית, קל מאד להכנס לבור טובעני שקשה לצאת ממנו. אלה אולי עיצות טיפשיות שלא עוזרות לרוב האנשים,כי הן יודעים אותן, מצד שני יש כאלה שלא...או שריגשית קשה להם לבצע אותן. אולי כבר עשית אותן, את לא צריכה להתייחס לעיצות האלה אם הן טיפשיות לך וברורות מאליהן.

I s t a r

New member
באמת עצוב

במיוחד שדווקא עכשיו אחרי שבאמת יש לי ניסיון והצלחה מוכחת בתחומים הללו, דווקא בישראל אני מוצאת שאין לי בכלל סיכוי. ההצעות שהצעת טובות בהחלט, אבל לא רלוונטיות ברובן למצבינו הנוכחי - תודה בכל זאת!

מה לגבי עבודות דחק?

לכל אחד יש את הגבולות שלו, אבל תמיד יש כל מני עבודות שבמצב רגיל לא היית שוקלת בכלל, ובמצב כזה שוקלים ועוד איך. אני במצבים דומים פניתי (בסוף לא עבדתי כי מצאתי משהו טוב יותר, אבל פניתי ועשיתי את הצעד הראשון) לעבודות כמו: סקרים טלפוניים, שמירה בחניונים, השגחה בבחינות בגרות ומורה מחליפה בחטיבת ביניים (באחרון גם אשכרה עבדתי כמה חודשים
) לכל העבודות האלה מגיעים דרך מודעות המילים במקומונים. בתקופות של ייאוש הייתי יושבת עם המקומונים ועוברת על כל הצעות העבודה, גם כאלה שחשבתי שאני לא מתאימה להן, ובמיוחד על מדור ה"עובדים כלליים". רוב הדברים שם די סטנדרטיים, אבל נתקלים שם גם בהצעות מפתיעות למדי
ובכיוון קצת אחר: אין בסביבה שלכם ילדים שצריכים מורה פרטית לאנגלית? מבוגרים שצריכים שיעורי מחשב? זה אמנם לא עבודה קבועה, אבל יכול להכניס כמה שקלים לשעת חירום. אגב, באזור שלי לפחות יש גם חברות שמציעות שיעורים פרטיים בבית הלקוח או באתר החברה. הם משלמים למורים תעריפים די נמוכים יחסית לשיעורים פרטיים, וגורפים את רוב הכסף לעצמם, אבל מספקים לך נגישות לצרכני שיעורים פרטיים, ונראה לי שווה לבדוק את זה במצב של נזקקות לכסף. חלק מהחברות האלה מפעילות גם שיעורים וירטואליים, שהם שיעורים שאת מעבירה מהבית שלך דרך המחשב. שווה לבדוק.
ועוד משהו אחרון שעלה בדעתי עכשיו: חזרת לארץ אחרי שהות של מספר שנים בחו"ל, לא? האם בדקת במשרד הקליטה אם מגיעות לך הטבות או עזרה מהם כתושבת חוזרת? הם עוזרים בהרבה דברים. לא יודעת אם בכסף, אבל בעזרה במציאת עבודה בטח. בהצלחה

I s t a r

New member
מבלי לחשוף יותר מידי ממצבי

לא חזרתי לארץ באופן קבוע כך שאיני נחשבת תושבת חוזרת. אם יש חברות שאת מדברת עליהן שאני עדיין לא מכירה, אשמח לקבל פרטים עליהן - אני שלחתי כבר קורות חיים לכל חברה וחברה שהצלחתי למצוא באינטרנט ובעיתון. זה כולל את כל בתי הספר לשפות במדנה ישראל, לפחות כל אלה שמפרסמות את עצמן.

אני מדברת על חברות לשיעורים פרטיים

הן מעבירות גם שיעורים פרטיים בשפות, אבל לא רק. לדעתי הדרך הכי מהירה למצוא אותן היא לגגל "שיעורים פרטיים".

luliy

New member
מבטיחה ליצור קשר

.אם אשמע על דרישה לעבודה מסוג שאת מחפשת

yannaray

New member
באיזה איזור את?

אני באיזור מודיעין-ירושלים. פעם נשלחה לי במייל איזשהי הודעה לגבי שרותי תרגום. הנה היא: ה.י.ת הדפסה,יעוץ ותרגום - פבל ירצב כתובת באר שבע ימי ושעות פעילות א-ה - 08:45 - 19:30 ו - 08:45 - 12:30 מעבר לשעות אלו - במקרים חריגים ניתן להתקשר למספר הנייד, להשאיר הודעה בטלפון ו/או לשלוח מייל. צור קשר [email protected] כתבו לנו: 08-6103855 טלפון: 054-5910396 נייד: תנסי גם אולי לחפש באתר israemploy בהצלחה,

Jeannie

New member
אשמח אם תעדכני

מלבד עבודות בלית ברירה, איזה סוג עבודות את מחפשת? ולגבי עבודות דחק, כפי שגאטו נגרו הציעה, את יכולה לחפש מכוני מחקר שמעסיקים אנשים בבקרות סמויות. אני עשיתי את זה תוך כדי הלימודים שלי וזה עבודה די נוחה. זו כמובן לא עבודה לכל החיים אבל בשביל תקופות ביניים זה סבבה. בנוסף, השעות מאוד גמישות ותלויות בך ובנכונות שלך לעבוד, ולכן זה לא יפריע לך בחיפוש עבודה מסודרת וקבועה יותר. שיהיה המון בהצלחה! ואם יהיה לי משהו יותר קונקרטי כמובן שאעדכן.

kastroid

New member
שלחתי לך מסר

עם רעיונות. וגם תסתכלי באתר הזה: http://jobresume.haifa.ac.il/ יש שם הצעת עבודה שאולי רלוונטית לך.

למעלה