עדכוני לו"ז - מצעד הגאווה בירושלים

(סליחה על ההודעה החדשה, אבל לא רואה לוח אוף טופיק) השלום והברכה לכל הבאים למצעד הגאווה בירושלים בעוד יומיים! (וגם לאלו שלא, אך תומכים במצעד ברוחם
) להלן הלו``ז המעודכן של מצעד הגאווה בירושלים 2007: התכנסות בכיכר המכס (במורד רחוב המלך דוד) ב 17:00 תחילת צעידה ב 17:30 לאורך רחוב המלך דוד סיום צעידה: 18:45 התכנסות בגן הפעמון בין 18:45 ל 19:45 לתשומת לבכם- על מנת לחסוך בעלויות האבטחה הכבדות, האירוע יסתיים בשעה 19:45. אנו מבקשים את שיתוף הפעולה והפינוי המהיר של הקהל. לאחר סיום העצרת, תתקיים מסיבה מגניבה במתחם המעבדה. לכל המגיעים ברכב פרטי - עדכונים כיצד להגיע והיכן להחנותו יופיעו הערב או מחר באתר הבית הפתוח אחלה ערב לכולכם, מיכל

המצעד בירושלים - כל ההסעות מכל המקומות

אל תגידו שאין לכם איך להגיע
לו"ז מצעד הגאווה 2007 התכנסות בכיכר המכס (במורד רחוב המלך דוד) ב 17:00 תחילת צעידה ב 17:30 לאורך רחוב המלך דוד סיום צעידה: 18:45 התכנסות בגן הפעמון בין 18:45 ל 19:45 אתר הבית הפתוח הסעות מתל אביב 1. אגודת הלהט"ב ת"א ההסעה תצא מתחנת רכבת ארלוזורוב בשעה 15.00. לא ממתינים למאחרים!! לפרטים נוספים - משרדי האגודה 03-6205590, או ב"יש עם מי לדבר" 03-6205591/2 עלות ההסעה 45 ש"ח הלוך ושוב. לחברי/ות האגודה בתוקף - 35 ₪ 2. אגודת הסטודנטים אוניברסיטת תל אביב הסעות יצאו מכיכר אנטין (השער הראשי של האוני', רח' לבנון פינת אינשטיין) בשעה 15:00. טל' להרשמה 6407662 חינם לסטודנטים באוניברסיטה, 25 שח לאחרים. 3. מפלגת מר"צ כרגע מתוכננת הסעה מרכבת ארלוזוורוב ת"א ב- 15.00. אם אתם מעוניינים להצטרף להסעה צרו קשר עם דינה (0544533813) או יוקי (0544795989). בהתאם לביקוש יתכן ונוסיף נקודות איסוף. השימוש בהסעה כרוך בהשתתפות סמלית בתשלום (כ- 20 ש"ח). קיום ההסעה מותנה במספר נרשמים! אנא הקדימו את רישומכם. הסעות מחיפה הפורום החיפאי אודי 052-4732005, רוני 054-7663259 עלות ההסעה נכון לכרגע היא 50 ש"ח, וככל שיהיו יותר אנשים המחיר יירד. הסעות מבאר שבע נפגשים בשעה 10:00 בחניון של הקונסרבטוריון כרטיס במחיר 50 ש"ח הלוך ושוב הנחה לחברי/ות אגודה כרטיס במחיר 40 ש"ח הרשמה מראש: ברק 0524628178, זיו 0547866773, ניר 0548050550 הסעות נוספות מאיזור הדרום ממועצה איזורית אשכול המסלול: 14:30 מועצה איזורית אשכול 15:15 צומת הנגב (כניסה דרומית לשדרות) 15:40 צומת אשקלון 16:00 צומת קסטינה המחיר 20 ש"ח (לא משנה כמה כיוונים לוקחים), ההרשמה: טל 0522215285

חופש גדול ב-../images/Emo43.gif אנשים

מוטי גלעם, יועץ לנישואין ומטפל משפחתי מוסמך ע"י האגודה לטיפול משפחתי ובעל תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, יתארח במהלך היום בפורום הריון לאחר טיפולים. אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם בנושא זוגיות ומשפחה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=424&msgid=100730154
גילה הרן, מטפלת זוגית ומשפחתית, מנחת קבוצות הורים וקבוצות זוגות מצבא הקבע, תתארח בפורום זוגיות באנשי קבע בין השעות 20.00-22.00 ותשיב על שאלות בושא זוגיות ומשפחה. הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1278&msgid=100730150
הדמות "ברוך אסולין", (או "האלוהים של העולם התחתון", בשבילכם) תגיע להתארח הערב בפורום הבורר ותענה לשאלותיכם על העולם התחתון, ובכלל... הכנסו כבר עכשיו לשרשור בפורום ושאלו אותו את כל מה שרציתם לדעת עליו ולא יכולתם עד היום: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1769&msgid=100757000
תחרות ג'ינגל לחופש הגדול יוצאת לדרך! החופש הגדול מגיע בצעדי ענק ואיתו גם מגוון של פעילויות ושעות פנאי. אנחנו מזמינים אתכם להפגין את היצירתיות המוזיקלית שלכם ולחבר ג´ינגל מנצח לקראת סוף הלימודים ותחילת החופש הגדול. מה עושים? מקליטים את הקטע ומעלים אותו בפורמט וידאו כלשהו לשרשורים מיוחדים באחד הפורומים הבאים: חטיבת הביניים, שישיסטים, שביעיסטים, שמיניסטים ותיכוניסטים. מבין הג´ינגלים ייבחר הג´ינגל המוצלח ביותר שיזכה את יוצרו בפרס מדליק
הכנסו כבר עכשיו לעמוד הבא והתחילו להשתתף: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=56832
תחרות בגדי הים של פורום דוגמנות – שלב ההצבעה לאחר שהכרנו לעומק את כל המתמודדות, בשעה טובה ומוצלחת הגענו לשלב ההצבעה! פורום דוגמנות מזמין אתכם להכנס לשירשור ההצבעה המיוחד ולהעניק את קולכם למתמודדת האהובה עליכם. הזוכה הגדולה בתחרות תזכה בלא פחות מאשר חוזה ייצוג לשנה בסוכנות הדוגמנות 'אימאג'' ושני בגדי ים מתנת חברת פלפל! כמו כן, היא וסגניותיה ישתתפו בהפקת בגדי ים מיוחדת של הפורום. ההצבעה מסתיימת הלילה- היכנסו כבר עכשיו! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1502&msgid=100661109
מרתון חידות פראי ממשיך מדי יום בשבועיים הקרובים תפורסם חידה בנושא חיות בר בפורום טבע פראי וחיות בר הזוכים המאושרים יזכו בכרטיס זוגי לספארי ברמת גן. הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1629&msgid=100790338
האם הבית שלך הותקף ע"י מפלצת הניירות? לא יודעים איך לצאת מזה? תעקבו אחרי התוכנית בפורום ניהול בית, שלב אחרי שלב, וגם המפלצת הזאת תאולף http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1676&msgid=100734555
כולנו נלחמים לסייע למען קורבנות סחר בנשים
בואו להציע עבודות לנשים,להעביר להן חוגים ולסייע בתרומות: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=954&msgid=100751430

הקפצה - שלא תגידו 'אין לי איך להגיע'

ריכזנו עבורכם את כל ההסעות למצעד בירושלים בואו בהמוניכם כדי שידעו כולם שאנחנו קהילה גדולה וחזקה

io4minyan

New member
מפרק ההגיון במבחן הפסיכומטרי

הנחת יסוד : מי שחושב שהמצעד בלתי רצוי או מיותר הוא , בהכרח, הומופוב ( מפחד מפני הומואים ) מכאן אנחנו למדים ש : א. הקהילה ההומואית יכולה לסבול רק דיעה אחת. כל נסיון להרהר באופן עצמאי ו/או שונה הוא הוכחה להומופוביה. ב. להתנגד למצעד זה כמו לשלול את תמצית קיומם של ההומואים. זה כמו להוציא מהלכסיקון של היהודי את תפילת "שמע ישראל" ג. מי שתומך במצעד לא מפחד מהומואים. להיפך, הוא יכול לעמוד מולם ולפוצץ אותם במכות בלי למצמץ ד. רק לבעלי דיעה מסויימת מגיעים השלום והברכה. כל האחרים - שירקבו... ה. מי שכתב את המשוואה הוא דמוקרט יקר עם הערכה עצומה לחופש הביטוי ולזכות להיות שונה בחרו את התשובה הנכונה

הקהילה מכילה מגוון דיעות עצום

וכל אחד מוזמן להביע את דעתו ולשאת שלט כראות עיניו במצעד או לארגן קבוצה פרטנית שתצעד בצוותא. הקהילה לא יכולה, ולא צריכה, להכיל בתוכה אנשים המתנגדים ומבקשים לחבל במאבקה ההירואי שלה, כמו כאלה שלא מתאפקים וברגע הקשה והחשוב ביותר של המאבק, חייבים להשתלח במארגני המצעד, כמו שעשית אתה עם ההודעה הקנטרינית שלך.

יום.

New member
לא מסכימה

"הקהילה לא יכולה, ולא צריכה, להכיל בתוכה אנשים המתנגדים ומבקשים לחבל במאבקה ההירואי שלה" אני לצורך העניין לא הולכת וגם לא בידיוק פרו, של המצד בת"א. אני חושבת שבמתכונותו הנוכחית הוא מיותר ומטופש ובכלל שם "לקהילה" מקל בין הגלגלים. ואתה יודע מה? הדעה הזאת שלי היא בגלל שאכפת לי ובגלל שאיני מסכימה עם הדרך ואני חושבת שהיא טעות. אתה טוען שאין לי מקום?

בודאי שיש לך מקום

מותר לא להסכים עם הדרך. יותר מזה, אם יש לך ביקורת או הצעות לשינוי ושיפור - השמיעי את קולך בכל הזדמנות, הצטרפי לפעילות בקהילה כדי להשפיע לכיוון שנראה לך נכון יותר. אבל, לאלו שלא מסכימים עם המטרה, קרי זכויות מלאות ושוות ללהט"בים, אין מקום באירגונים שפועלים להגשמתה. (הרגיז אותי שאנשים מתקיפים פעילים, שעושים עבודת קודש בהתנדבות דווקא בימים אלו. זה הרי כמו לתקוף את הרמטכ"ל כאשר מוכרזת מלחמה על ישראל, שהרי הוכרזה עלינו מלחמה - רוצים להרוג אותנו, לרצוח, להשמיד, לבער, לסלק)

io4minyan

New member
סליחה, אבל

הצעת משוואה לפיה מי שהתנגד למצעד הוא הומופוב/אינו חפץ בשיווי זכויות ללהט"ב. המשוואה שגויה יתרה מזו, אפילו שפעילים עושים מלאכתם בהתנדבות, הם לא בהכרח עושים עבודת קודש והם אינם חסינים לביקורת . בשביל הרבה הומואים ולסביות, המצעד הזה צעידה לאחור משום שהוא מדגיש את המחלוקות ואת הניכור והחשיבה הזו לא הופכת אותם לאוייבי הקהילה. ולכל הצועדים, אקדיש את שירם של נתן אלתרמן ושל דניאל סמבורסקי את זמר הפלוגות נשיר לך למזכרת, אפל, אפל הואדי, המישמר, הכן! הלכה, הלכה פלוגה בלילה בשרשרת, הלכה פלוגת שדה לאש ולמגן. חכי לנו, ארצי במשעולי הרייך, חכי לנו בשדות הלחם הרחבים! את שלום המחרשה נשאו לך בחוריך, היום הם לך נושאים שלום על הרובים. פלוגה, עלי, עלי בהר, פלוגה, כבוש תכבושי! במקום שם איש עוד לא עבר, שם יעברו הפו"שים. למען אם ובן ואב הסוללה נקימה. פלוגה, לא תם, לא תם הקרב, פלוגה , צעוד קדימה!

שוב חלומות בהקיץ?

אני כתבתי: "לאלו שלא מסכימים עם המטרה, קרי זכויות מלאות ושוות ללהט"בים, אין מקום באירגונים שפועלים להגשמתה" אתה קראת: "הצעת משוואה לפיה מי שהתנגד למצעד הוא הומופוב/אינו חפץ בשיווי זכויות ללהט"ב". הדילוגים שאתה מצליח להפגין בין הנכתב לנקרא יזכו אותך במדליה אולימפית.

io4minyan

New member
תרגיל בהבנת הנקרא

ארמדילו: "ולמי שלא תומך במצעד לא מגיע שלום וברכה?" תל אביב1, בתשובה: "ארגוני הקהילה השונים לא תומכים בהומופוביה" מה אנחנו מבינים מכך ?

שארמדילו מנגח את פעיל הקהילה

ברגע שהקהילה מותקפת בעוצמה הרבה ביותר. מאיימים עליה ברצח ובהשמד. ארמדילו לא מסוגל, נפשית, להזדהות עם הקהילה שלו, הוא הפנים את שטיפת המוח נגד הלהטב"ים - ולכן, ברגע האמת הוא משת"פ עם אויביה. זו הומופוביה.

armadilloo

New member
אני מזדה מאד עם כל הקהילות שלי

אני מזדהה עם קהילת ההומואים שלי ומקווה שיהיה שיוויון זכויות להומואים ולסביות כאחד האדם. כמו כן, אני מזדהה עם קהילת הדתיים שלי ומתעצבן כשפוגעים בקדוש ויקר לליבה. ואני גם מזדהה עם הקהילה הישראלית שלי ומתעצבן כשיש כפייה של דעתו של מגזר אחד על ציבור שלם שמתנגד. אין פה שום איום ברצח ושמד, זה בסך הכל מצעד דבילי. מצעדים כאלה נעשים בי-ם 6 שנים בלי שלאף אחד זה מזיז, אבל הבית הפתוח שמלכתחילה כל המצעד היה בשבילו למטרת פרובוקציה ו"להראות לדוסים האלה"-החליט שנה שעברה להפוך את המצעד למצעד גאווה עולמי ולהביא שוודים שיתענטזו מול הכותל (כמו שהם עשו בוותיקן שנה לפני). מאז זה הפך למלחמת דת וכולנו סובלים. זכותי להתנגד למצעד (ואם לא כשהוא עומד לתקיים אז מתי בדיוק?) וזה לא הופך אותי להומופוב או משת"פ, ואם אתה לא מבין את זה אז אין לי מה להגיד חוץ מזה שאני מרחם עליך, שהרי אתה איש קטן וצר אופקים. גם אני כמוך הייתי רוצה שיוויון זכויות להומואים, אבל שלא כמוך אני מסוגל להסתכל מעבר לתחום העולם הצר של ההומואים ולנסות לפחות לראות את התמונה הכוללת.

ועוד איך שאתה הומופוב

כי אם אתה חושב שההומואים הצועדים אשמים באלימות שמופנית אליהם, אתה גם בטח חושב שאישה שהלכה עם כתפיים חשופות ברחוב ונאנסה - אשמה באלימות שהופנתה אליה.

armadilloo

New member
מה שאני חושב זה...

שבכל פעם שלך ולדייקי אין מענה אינטיליגנטי לגופו של עיניין אתם פונים ל-דלגיטימציה של דעות של אנשים אחרים ע"י קיטלוגם כהומופובים, משתפ"ים, רוצחים וכו'. ... ולמרבה הצער בדרך כלל אין לכם מענה אינטיליגנטי

אינך דובר אמת ולא בפעם הראשונה

מעולם, לא קראו לך רוצח בפורום הזה. אם אני טועה, תן קישור. (האם על ראש הגנב בוער איזה כובע?)

armadilloo

New member
לא דברתי ספציפית עלי

הרוצח היה מכוון למתנחלים, למשל: "למתנחלים עבר עשיר של טרוריזם, פגיעה המונית בחפים מפשע בדרך להגשמת מטרתם. לא ידוע לי על מקרה אחד בו אנשי הקהילה הקימו, למשל, מחתרת שמטרתה פיצוץ מכללות, רצחו ראשי ממשלה או סתם ראשי ערים פלשתינאים" http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1190&msgid=99546926 ואני אגב לא הייתי מדבר על שקרים במקומך. אבל די אין לי כוח להתווכח איתך אם אני הומופוב או שקרן, אז יאללה תהנה לדבר עם עצמך.

למעלה