danidin1212

New member
עזרה דחופה!!!

יש לי מחשב ממש סבבה אבל יש לו רק בעיה אחת. אין לו מספיק כוח ביציאות היו אס בי לפי דעתי הוא מוציא כוח חשמלי נמוך. האם יש אופציה במחשב להגביר את כוח החשמל? בקיצור כבל מאריך של יואסבי אם הוא טיפה ארוך הוא לא מעביר מספיק כוח כדי להפעיל את הדבר המחובר אליו תודה מראש לעוזרים.

Yowiee717

New member
ממש מוזר../images/Emo70.gif עזרה בבקשה../images/Emo70.gif

יש לי בעיה מוזרה במחשב: אתמול, בזמן שאני גולש במחשב כבה לי לפתע המסך, לא לפני שהיה כתוב: "Power saving mode". הנורית של המסך השתנתה לצבע שמסמן שהמסך כבוי וכל זאת בזמן שהמחשב עובד! באותו הזמן נראה לי שהמחשב עלה מחדש ואז שמעתי את הצליל של Windows כשהוא עולה... וזהו! לא יכולתי לעשות כלום עם המחשב - אני לא רואה כלום והמסך לא מגיב. ניסיתי להפעילו מחדש - עדיין אותה הבעיה. כיביתי את המחשב ולאחר כמה דקות - שוב! אחרי שעה ניסיתי שוב, ואז לאחר העלאת ה-Windows התרחשה הבעיה שוב!!! לקחתי מסך אחר שיש לנו בבית וגם בו לא ראו - אותו הדבר! כלומר שכנראה הבעיה היא במחשב... מישהו מכיר את הבעיה? איך פותרים אותה? מה קרה? תודה מראש!

עזרה בבקשה

אני מנסה לחבר את המסך שלי למחשב (אחרי מעבר דירה) ולא מצליחה להבין כיצד. האם ייתכן שלמסך Mag innovision דק יש רק יציאה אחת שמתחברת למחשב ושום דבר לא אמור להתחבר לחשמל? אני ממש נואשת לעזרה. תודה.

תשובה

1. אתה לא ממש בפורום המתאים 2. אי אפשר לדעת מה הבעיה ממה שכתבת - כנראה בעית חומרה בסבירות גבוהה זכרון דפוק

gadiba

New member
כבל החשמל

שלום אביגיל, כבל החשמל ברוב המסכים יכול להתנתק מהמסך. בחלק מהמסכים, גם קבל הנתונים יכול להתנתק מהמסך. לכבל הנתונים יש בדרך כלל חיבור בצבע כחול. לכבל בחשמל, חיבור בצבע שחור.

ו... הביון עזב את המקום

עכשיו אני יצא מהבית ויואב קרני דרור נחמיאס או איזה טמבל עם אופנוע/אמבולנס יכנס לשים קצת רעל ויהיה אפשר להמשיך עם ההתעללויות

בֶל

New member
../images/Emo41.gifעזרה בבקשה!!../images/Emo41.gif

הורדתי איזה משהו בEMULE וכשניסיתי לפתוח את זה עם הWINRAR המחשב שלי נתקע ונאלצתי לעשות RESTART. כשהוינדוס עלה שוב, הוא הציג לי הודעה על כך שיש ביוזר הרגיל שלי איזו בעיה שלא נותנת למחשב לפתוח אותו, ולכן הוא נפתח לי על יוזר דיפולטיבי. כל מה שהיה לי ביוזר ההוא עדיין קיים (יש לי גישה אליו דרך documents and settings) אבל אני לא יכולה פשוט להתחבר אליו משום מה. מחקתי את הקובץ ואפילו אל התוכנה עצמה, אבל זה לא עזר. הייתי יכולה להתגבר על זה ע"י העברה של כל הדברים ליוזר הדיפולטיבי, הבעיה היא שבגלל שהוא כזה, שום הגדרות לא נשמרות בו אחרי שאני מדליקה את המחשב שוב. תוכלו לעזור לי? אני ממש נואשת! (ולמדתי את הלקח שלי בקשר להורדות לא חוקיות)

elotan

Member
קודם כל, את בכלל לא בפורום המתאים. דבר שני -

לא כל מה שמורידים באימיול הוא לא חוקי.

בֶל

New member
תודה על התגובה

דבר ראשון, אתה יכולה אולי להפנות אותי למקום הנכון? דבר שני, תודה על התיקון המעשיר, אבל ההורדה אכן היתה לא חוקית- אחרת לא הייתי כותבת את זה. אתה ממש לא חייב לצאת תמיד מנקודת הנחה שמי שמולך הוא מפגר...

elotan

Member
תחפשי את פורום תמיכה טכנית או שם דומה

מחשב מרכזי זה מחשב ענק בגודל של חדר. ולגבי ההערב האחרונה - לא תמיד אני חושב שמי שמולי מטומטם. לפעמים סתם יש לאנשים טראומה מחכמולוגי הפורום שישר רצים להאשים אותם עד שהם מתנצלים על דברים שאפילו לא עשו, העיקר לחסוך את הטפות המוסר ולהגיע ישר לתשובה. נ.ב. כל האמור לעיל הוא נכון כמובן רק אם מדובר בגבר. אם זאת אישה - ברור שהיא מטומטמת. סתם סתם סתם סתם סתם סתם

Raph Rulz

New member
היי בעיה ממש מטרידה

אני יודע שאתם לא בהכרח הפורום המתאים אבל זה דיי משגע אותי הבעיה הזאת... אז ככה, כל פעם שאני מוריד סרט בשני חלקים, לא שני חלקים בווינזיפ וכדומה אלא ממש שני קבצי וידיאו, אני מצליח לראות את שני החלקים אבל לא לשמוע אותם! זה קרא לי כבר עם כמה וכמה סרטים ואני לא יודע מה לעשות...! מישהו אולי יודע מהי הבעיה ואיך פותרים אותה?? תודה רבה ושבת שלום רפאל

למעלה