yadinsa

New member
שנה לרצח בבר-נוער : קו הקשב "יש עם מי לדבר"

קו הקשב והתמיכה "יש עם מי לדבר" יתגבר פעילות לקראת יום זה על מנת להציע אוזן קשבת ולתת מענה נרחב לפניותיכם במועד קשה ורגיש זה http://www.havana.org.il/local/1356

Unrelated

New member
גוש בי/פאן במצעד הגאווה בירושלים

גם במצעד הירושלמי - גוש ביסקסואלי/פאנסקסואלי גאה. בואו במיטב מחלצותכן/ם (הסגולות). יהיו דגלים, סטיקרים, פליירים, וחולצות מהממות (למכירה)!!1 ביחד נצעד בגאווה, נזכור את הרצח, נדרוש את זכויותינו ונמחה נגד הביפוביה והלהט"בפוביה. מוזמנות/ים: ביסקסואליות, פאנסקסואלים, אומניסקסואליות, סקרנים, מתלבטות, לא מוגדרים, לסביות שאוהבות בנים, הומואים שאוהבים בנות, קוויריות, לסביות, הומואים, סטרייטיות, טרנסג'נדרים, ג'נדרקוויריות, אינטרסקס, בוצ'ים, פמיות, בדס"מים, פוליאמוריות, וחברות/ים. ******* דרושות/ים מתנדבות/ים לארגון הגוש והפעלת הדוכן. פנו לכתובת מייל: [email protected]

yadinsa

New member
הומופוביה המורכבת מחלקי פאזל

עמית לב עצבני על רשת פאזלנד, שהחליטה כי לתמונות של בני זוג חד מיניים אין מקום בתחרות שבעמוד הפייסבוק שלה, וקורא לכם לפעול. הכל על הפרשייה ההומופובית התורנית http://www.havana.org.il/local/1383

איילינה

New member
יזמות גאה רעיון!!!

קודם כל תודה לכל המגיבים/ות. חשבנו לפתוח חנות בגדים גאה. הכוונה היא לתת מענה לבנות שאוהבות סגנון לבוש גברי במידות נשיות, חולצות מכופתרות, ג'ינסים, חגורות, עניבות, כובעים, גופיות וכו' לנשים שלא מוצאות מידות בחנויות גברים או מתביישות להיכנס. החנות תהיה מכוונת יותר לבנות שהן בוץ' או לגברים עדינים אך גם לנשים שאוהבות את המראה הנערי!!! מה דעתכם? חנות כזו יכולה לעניין???? נשמח למענה

../images/Emo43.gif התקלות באתר והשבתה יזומה

גולשים יקרים, בימים האחרונים אנו חווים תקלות רבות באפליקציות השונות באתר, החל מעמוד הבית והעמודים הראשיים, דרך הפורומים וכלה בבלוגיה ובפליקס. הגורם לתקלות אותר וכעת כל משאבי הצוות הטכני מופנים לתיקון התקלות. כחלק מתהליך הטיפול, הלילה, בין השעות 1:00-1:30, תבוצע השבתה יזומה של האתר. אנו מקווים כי הטיפול בתקלות יסתיים בימים הקרובים ולאחריו הגלישה תחזור להיות קלה ונעימה. לכל שאלה או הערה בנושא, אתם מוזמנים לפורום משוב: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=168 לילה טוב והמשך גלישה נעימה

yadinsa

New member
שנה לרצח בברנוער: על הסתה וחוסר אנושיות

הרצח בברנוער החזיר את סוגיית ההסתה למרכז. חציית גבולות המותר והאסור לא מתרחשת ברגע נעיצת הסכין או סחיטת הדק האקדח אלא הרבה קודם, באמירות ובמסרים המילוליים. ומה הפן הלא אנושי בסיפור הזה? הדחייה על-ידי הוריך, בשעה בה אתה זקוק להם יותר מכל... http://www.havana.org.il/local/1413

אוהדאדם

New member
לאור המחאה הם חזרו בהם

הפרסומת הנוכחית לא כוללת את המשפט הזה, וישנן תמונות שהוגשו כבר עם זוגות של גברים מתחבקים ומתנשקים. אם כבר, כדאי לנצל את גל הפעילות ולמהר להצביע, כדי שאחד מהזוגות הללו יהיה הזוג הזוכה!

Unrelated

New member
כן!!!!!!1

אני כבר הרבה זמן מחכה לחנות כזאת. הייתי ממליצה גם להרחיב את הקהל הפוטנציאלי של החנות, לא רק לנשים שאוהבות בגדים גבריים, אלא לכל מיני קהלים קווירים שלא מוצאות/ים את מבוקשן בחנויות הרגילות (או אפילו בשוק וביד שניה). למשל, החברה שלי היא טרנסית שלובשת מידות גדולות ומאוד קשה לה למצוא בגדים שיתאימו לה. אני גם יכולה לחשוב על הרבה א/נשים (למשל פמיות או ג'נדרקווירז) שירצו דווקא שמלות יפות ונצנצים. אני חושבת שחנות בגדים קווירית יכולה להיות רעיון מהמם. והכי חשוב - שהמחירים יהיו סבירים.

hineta

New member
נצל"ש - גם לכם קורה שעודף האפשרויות

משתק אותכם? שאלתי את עצמי איך זה שעם כל מגוון האופציות, עדיין אין לי חבר/ה. לכאורה נראה שככל שיש יותר אופציות, יש לך יותר סיכויים, לא? אבל אני חושבת שלפעמים זה דווקא עושה את ההפך ומוציא אותך ממיקוד (או לפחות אותי). אני חושבת שחלק מהעניין זה עודף האפשרויות שהוא די overwhelming (אין לזה ממש תרגום טוב בעברית). הייתי פעם בפסטיבל שבו כולם היו ממש הטעם שלי, אבל באופן פרדוקסלי, אף אחד מהם לא עניין אותי. אני חושבת שזה בגלל שלא הכרתי אף אחד מהם מספיק כדי לתעדף אחד על פני השני. יש פרדוקס מוכר בפילוסופיה על חמור שמונחות מ-2 צדדיו 2 ערימות חציר זהות, באותו מרחק בדיוק. השאלה היא איזה מהן הוא יבחר, או שלא יבחר בכלל וימות מרעב? אני מרגישה שאיכשהו זה מתקשר גם לחיי היומיום (לפחות שלי, לא יודעת עד כמה תתחברו לזה) - כשיש עודף אפשרויות שאין לך דרך טובה להבחין ביניהן ולתעדף אחת על פני השניה, יש מצב שלא תוכל לבחור בכלל. מישהו מזדהה/מכיר?

למעלה