הנשוי

New member
שאלה לגבי משכורת....

בהסכם עבודה אישי ביני לבין מעסיקי סוכם על משכורת של 7400ש"ח נטו מה צריך להיות הברוטו בהנחה שאני תושב ישראל ללא נקודות זיכוי מיוחדות ? כמו כן סוכם ש"שעות נוספות ימי חופשה דמי הבראה ימי מחלה וזכויות סוציאליות כחוק" האם צריך לתת לי בנוסף למשכורת נסיעות או שהוא יכול לטעון שהנסיעות כלולות בנטו ?

שאלה בנוגע להפרשה לקופ"ג

שלום, שאלה בקשר לקופ"ג, הנתונים הם: 1. עבדתי 8.5 חודשים במקום עבודה. 2. המעביד לא הפריש עבורי לקופ"ג. 3. לאחרונה, יומיים לפני שעזבתי, המעביד קרא לי, והביע את רצונו (לפתוח לי קופ"ג. הוא רצה לפתוח לי ביטוח מנהלים או משהו כזה, אבל אני הסבתי את תשומת ליבו לעובדה שיש לי קופ"ג ממעביד קודם. בקיצור הוא מילא את הטפסים לקופג שבקשתי. ואז ראיתי שהברוטו שהוא רשם לצורך הפרשה לקופג לא כולל מרכיב קבוע בשכר שלי, שעות נוספות גלובליות, הסבתי את תשומת לבה של חשבת השכר לעניין זה והיא אמרה שתדבר עם המנהל בקשר לזה. אני יודעת שהרכיבים הקבועים בשכר נכללים לצורך הפרשה לקופג. שאלתי השניה, האם כעת, כאשר הוא יפריש עבורי לקופג עבור כמעט שנה עבודה, איך אשלם על זה מס? האם יש איזשהו חוק או תחשיב במקרה כזה? במילים אחרות, איך כל ההפרשה הזאת תשפיע על התלוש האחרון שלי אצל המעביד? בברכה, אשכול.

Rachelnadav

New member
עבודת גמר בפסיכולוגיה וניהול

קוראים יקרים, שמנו רחלית נדב וטייה גובר ואנו זקוקות לשיתוף פעולה מכם במסגרת עבודת גמר שאנו מגישות. אנא קחו את הזמן ומלאו את השאלונים הבאים: חשוב מאוד לציין ששאלונים מס' 1 ו 2 מיועדים לכולם (כולל מנהלים) ושאלון מס' 3 מיועד רק לאלו שהינם מנהלים !!! כמו כן,חשוב למלא אותם במלואם כי אחרת לא אוכל להשתמש בהם... אז תודדדדדדדה : http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dE... תפיסות עצמיות וניהול 1 תפיסות עצמיות וניהול 1 spreadsheets.google.com

למעלה