אני חושב שחשוב להביא לידי דיון כאן

A m 0 s

New member
../images/Emo34.gifאני חושב שחשוב להביא לידי דיון כאן

בפורום אודות התקרית הנוראה שקרתה אמש בבר-נוער! אסור לנו לשבת בשקט אחרי אירוע מזוויע מסוג זה!
תהה נשמתם של הקורבנות צרורה בצרור החיים
ושב"ה הנפגעים והנפגעות יחזרו ותחזורנה לביתםן בריאיםות ושלמיםות! אמן

../images/Emo34.gifאני גם חושבת.....

קשה לי לראות איך החברה מתייחסת לכל אהבות הכביכול "אסורות" ולחשוב שהאירוע אתמול התקיים על ידי מישהו מהעם, שפשוט החליט שבא לו לבצע מעשה פשע בקהילה ההומו לסבית ולמה?!ככה! שנאת חינם..אח, מושג שהעם שלנו כל כך זוכר ותמיד מעלה צמרמורות בגוף,והוא מאוד רלוונטי עד היום הרי בתכלס הקהילה הגאה עשתה אי פעם למישהו משהו רע?לא.... אז למה פתאום בא אדם שהחליט שזה לא מתאים לו...והוא פשוט בא והרג. פשוט אירוע מזעזע.ולחשוב שמסכנים הבני נוער שלא מספיק שהתמודדו עם הנטיות המיניות שלהם עכשיו הם גם צריכים להתמודד עם מותם ופציעותיהם של מכריהם.פשוט לא ניתפס.

גם קורין הביעה דעה בנושא

"ליבי נשבר כששמעתי את הבשורות המחרידות על הרצח הנפשע - הרג חפים מפשע הוא דבר נורא שלא ייסלח, בלי קשר לדת גזע ומין", אמרה הזמרת קורין אלאל. "הלילה נרצחו חפים מפשע בשל העדפתם המינית. אינני יודעת אם הרוצח בחר לפעול בעקבות הסתה של אנשי ציבור הקוראים להוקיע מהחברה את אלו שהעדפתם המינית שונה, אך ברור שקריאות אלה אינן תורמות לקבלה של השונה והאחר. לרוב אינני יוצאת בהצהרות באשר לסגנון חיי והעדפותיי האישיות, אף שאיני מסתירה אותן. אני מרגישה שבעצם הבחירה לחיות את חיי בדרך שבחרתי ומעצם היותי מוכרת, ניתן להכיר אותי ואת משפחתי ואת חיי הנורמטיביים עם בת זוגי והילדים אולם מעשה נורא זה החריד אותי משלוותי. אני מצטערת ובוכה על מותם ופציעתם של חפים מפשע שבחרו לחיות את חייהם בדרך היחידה שהם יכולים, ועל כך שילמו בחייהם ובגופם". עוד הוסיפה אלאל ש"אני מקווה שמדינת ישראל תוכיח שהיא מדינה מתוקנת ומתקדמת ותאמץ אל חיקה את הקהילה הגאה. אני מקווה שהרוצח ייתפס ויתן את הדין על המעשה הנורא. אני מוסרת את תנחומי למשפחות. הלוואי שיכולתי לנחם. אך על מעשה שכזה, אין נחמה ואין סליחה. אני המומה וכואבת".

m757

New member
צודק בהחלט ../images/Emo34.gif ../images/Emo16.gif

פשוט בלתי נתפס. כל כך כואב לשמוע של שני ההרוגים ושאר הפצועים.

למעלה