שאלה של צבע...

natali_rh

New member
../images/Emo34.gifשאלה של צבע...../images/Emo34.gif

כודם כל ברכות חמות ו
על הפורום החדש. ולשאלתי, בעוד כמה שבועות נעבור לבית שיהיה דירתנו הראשונה. בתור אחת שמאוד אוהבת צבעים ושגעונות אני רוצה לצבוע את ביתנו שתשקף את אהבתי לצבעוניות ויחודיות ומצד שני תהיה נעימה ולכך אני זקוקה לעזרתכם. אני מחפשת את רשימת הצבעים והשפעתם (ירוק- מרגיע.... וכדומה).

הספר "צבעים

הספר נכתב ע"י ג'ודית מילר , הוצאת מודן ניתן לרכשו בכל חנות ספרים: סטימצקי, ספרי ודומים להם..

שאלה של אור../images/Emo42.gif

הצבעים שאת בוחרת לכול חדר צריכים להיות מושפעים מהמיקום של החדר,גודלו, וכמות האור שיש בו. לדוגמה חדר צפוני או דרומי חשוך וגדול דורש צבע עליז חם ודומיננטי כמו כתום או אפרסק או בורדו. אם החדר קטן אז הצבע צריך להיות יותר בהיר כדי לא להקטין את תחושת נפח החדר כמו צהוב או לילך(סגול בהיר). חדרים מזרחיים או מערביים שהם מוארים יותר אם החדר גדול אז להשתמש בצבע נעים קריר ומרגיע כמו ירוק ליים או תכלת. אפשר חוץ מזה ליצור אפקטים אפ צבע. לדוגמה לצבוע את הקיר הרחוק מהכניסה כדי לתת תחושה של עומק ולהציב מראות בקיר המנוגד כדי להשלים את האיזון של החדר. או ייצירת נקודת מיקוד מסויימת למשל פס צבע אחד מאחורי הספה או בפינת האוכל.

natali_rh

New member
ברור לי שצריך להתחשב

באור ובגודל החדר אבל מה שאני רוצה לדעת זה השפעות למשל פעם צבעתי את המטבח בירוק ואמרו לי שירוק דוחה תאבון

nutmeg

New member
אם...../images/Emo12.gif

ירוק דוחה תאבון? לא מוכר לי ההגדרה הנחמדה הזו...אבל זה טוב לדיאטה
ניסית לשאול את השאלה הזו בפורום של "פאנג שווי"?

קרני 10

New member
ברכות לפתיחת הפורום -נטלי כנסי לאתר

www.tambur.co.il ועשי נסיונות וירטואלים. אתר חמוד מאוד. בהצלחה בדירה החדשה.

למעלה