פרק 151 - הוא בא. מה?

• פותח הנושא kuliv
  • פורסם בתאריך

kuliv

New member
../images/Emo34.gif../images/Emo34.gif פרק 151 - הוא בא. מה? ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

תקציר: הנשיא האמריקאי אובאמה מגיע לביקור בישראל וארוחת צהריים בהמבורגרי. בואו נדבר על הפרק!

pijamot2

New member
../images/Emo2.gif

זה נשמע אחד הפרקים ההזויים! נראה איך הם יציגו את אובמה, כי לא נראה לי שהוא האמיתי יגיע...

enigma14

New member
פרק נחמד ../images/Emo13.gif

אבל מה שב-א-מ-ת הצחיק אותי זה הפיספוסים עם נתן XD

barak97

New member
וואי פספוסים גדולים היו! ../images/Emo40.gif

פרק נחמד.. לא יותר מזה לדעתי. אני מחכה לפרק שיהיו בו גאגים חדשים ולא בדיחות במחווה לפרקים ישנים

לא מקורי, אבל מצחיק

לא מקורי, בפרק היו כמה רעיונות שכבר מוצו אבל עם זאת היה משעשע, והנאום של גרי לאיש הביטחון היה קורע.

B R A Y E R

New member
מנהל
שיפור משמעותי../images/Emo45.gif

אין, הפרקים הקלאסיים אף פעם לא מאכזבים!
באמת שהיה פרק חמוד
והשיר של אילן מצחיק
וזהו שוב אין יותר מדי מה להגיד כי זו צפייה ראשונה!

קלאסי וחביב אבל קצת משעמם

עדיף על שני הקודמים. התסריט עצמו היה לא רע, אבל כל הגג של "יור פרזדינסי" היה די מביך. יש לציין שהצגת הדמויות הייתה משעשעת וש"אה כן, הייתי רשום אצלכם לפני כמה עונות, כשעוד היינו מתעסקים בעניינים של הלהקה" היה גדול
הומור עצמי
. אבל שוב, אותה בעיה, עודד טחן בשנים האחרונות המון המון הופעות לילדים קטנים, וזה קצת שיבש את ההומור שהיה לו טרי מהצבא בעונות הראשונות ("מה זההה" כשהחץ פוגע בו... אוי זה היה רע
). קובי, למשל, עדיין הורג אותי מצחוק, כי הוא מתמנגל עם חבר'ה משבוע סוף ונבחרת ישראל. ונתן מתעסק הרבה בתיאטרון קומי, לפי עמוד הפייסבוק שלו. אילן לדעתי לא השתנה יותר מדי. ו... אני היחיד ששם לב שגרי נהיה מעיק מרגע לרגע? מוזר לי שאנשים לא מתלוננים על זה. לפני כל משפט שני שלו הוא נחנק כזה, ועושה "אה..אה..אה.." בצורה מעצבנת, ואני באמת שואל את עצמי אם הוא לא שם לב שזה כבר לא מצחיק. צריך לתת לו לצפות באיזה פרק שניים מעונות 1-5 (רצוי 1-4 כי כבר ב5 הוא השתנה, אבל אז הוא עוד היה מצחיק) , שיבין שהוא אובר אקטינג. אבל ממש אובר אקטינג.

kuliv

New member
הוא לא בדיוק אמור להיות אמין...

והאמת שב"מנדלבאום" הוא דווקא משובח מתמיד, לדעתי. כבר 2 עונות שהסדרה הזו מצליחה להחזיק מעמד יפה מאוד ולהוכיח שהדמות הספציפית הזו לא ממש נמאסת. הצרה בשביל יניב פולישוק זה שאני לא בטוח כמה הוא מסוגל לגלם דמות אחרת ("הפרויקט הירוק" די תואמת את הטענה שלי...). והקטע עם הכנת ההמבורגר היה מיצוין!

כן, הבנתי שאתה עוד אוהב אותו

אולי זה רק אני, לא יודע. אני יודע שכשאני צופה בפרקים עם המשפחה מעונות 6-7 יש מבוכה באוויר בקטעים שבהם הוא מתחרפן יותר מדי או מתנהג בצורה מעיקה, בעיקר כי הוא האיידול של כולנו.

kuliv

New member
היה ממש נחמד.

כמה גגים טובים, שמירה על מוטיב הפרק הקלאסי מבלי להעיק יותר מדי... מה שכן, התסריט עדיין טיפה מסובך. "הפיג'מות" היא סדרה שכותבים מאד מהר, וזה בולט נורא בפרק הזה. כל הקטע עם ימית קצת לא מוסבר, וכל המזימה לא מספיק מסודרת לטעמי. תחשבו שעיקר קהל היעד של הסדרה (בניגוד למה שאנחנו חווים בפורום) הוא ילדים די צעירים. מה הם בדיוק קולטים מזה? והאמת שמשלושת פרקי הריגול של הסדרה שזכורים לי עד כה ("שם קוד מוסטש", "אפס אפס אפס" ועכשיו גם "הוא בא. מה?"), "שם קוד מוסטש" עדיין זכור לי לטובה בגלל הבדיחה המוצלחת ביותר בעונה 4: "מי העיר אותה? למה?! היא באה!!!". נקודות ראויות ביותר בפרק: *הפספוסים המעולים עם נתן *סצנת הכנת ההמבורגר המצוינת

barak97

New member
בכלל לא הבנתי מה המזימה שם ../images/Emo40.gif

כלומר.. זה לא באמת אובמה, אז מי זה? למה הם דווקא בהמבורגרי? כדי להשתלט עליו? :S

אפס אפס אפס ../images/Emo47.gif

איזה פרק ענק, וואו. אולי הכי אהוב עליי מכל העונות. פשוט מטורף. גם שם קוד מוסטש מעולה.

למעלה