מפגשים ברשת...

rcp4life

New member
../images/Emo35.gifמפגשים ברשת...../images/Emo23.gif

שאלה קטנה? מה דעתכם על כל נושא ההיכרויות בקשר? זה עובד? יש למישהו ניסיון בזה? זה הפך להיות משהו כל כך גדול באינטרנט - הייתי רוצה לדעת מה אתם חושבים על זה. רותם [email protected]

ToryMaster

New member
זה יכול לעבוד

זו פונקציה של כימיה ורצון, בדיוק כמו בהכרו תרגילה. לטעמי המדיה בכלל לא משנה, רק שני האנשים המעורבים.

נרקי

New member
../images/Emo45.gif

נפגשתי עם אנשים מהאינטרנט וכיום הם מבין האנשים שאני הכי אוהבת
נפגשים יותר עכשו צוחקים מדברים
הולכים למסיבות וחוזרים הביתה ואז מתחיל הגעגוע
וגם יצאו לי כמה דייטים משם. שלא הלכו..
אבל לא נורא.

העכביש2

New member
אני חושב שהאינטרנט הוא מדיה...

מאוד בעייתית בקטע בין אישי אבל בוודאי שיש גם חיוביות ודרכו מכירים אנשים חדשים . כמו בכל מקום של הכרות- גם מפה יכולים לצאת חברים טובים ואפילו בני זוג...

nufar1983

New member
אני הכרתי את האקס

דרך אתר הכרויות והיינו 3 וחצי שנים ביחד... אז אני חושבת שזה עוד פונקצייה טובה לפתוח דלתות להכרויות של אנשים חדשים.

gilad269

New member
בהחלט

בגדול זה עובד. נושא ההברויות תפס מקום,אם לא בת זוג אתה פוגש אנשים מקסימים אחרים. אפילו פה בתפוז

מותר לי

New member
עובד! ../images/Emo9.gif

אני הכרתי המון אנשים דרך האינטרנט, אנשים שבאופן רגיל לא הייתי פוגשת מעולם! נוצרו ידידויות, חברויות... ובעצם אחת הסיבות שדחפה אותי יותר לגור בחיפה ושחיפשתי דירה באיזור שאני גרה בו- רוב האנשים שאני מכירה גרים בצפון, ורוב האנשים שאני מכירה וגרים בחיפה- גרים באיזור הזה. ומאיפה אני מכירה אותם? אהה, מהאינטרנט! (בעיקר מפגשי פורומים...) אינטרנט זה משהו עצום, וצריך לדעת להשתמש בו בזהירות ובחכמה
ומעבר לזה? אני מכירה כמה זוגות שנוצרו דרך האינטרנט, ובאופן אישי מכירה שני זוגות שנפגשו בתפוז וכיום נשואים ואוהבים
לגבי אתרי הכרויות... יש לי בטן מלאה עליהם, אני אישית לא חושבת שבצורה כזאת אמצא בן זוג...

מותק, כל מה שרשמת

על חברים מהאינטרנט כל כך נכון לגביי בחודשים האחרונים הכרתי מלא אנשים שאני חושבת שבנסיבות אחרות לא הייתי מכירה והיום הם חלק מהחברים הכי טובים שלי זה דבר כל כך מבורך ומעולה ואנילא מבינה איך לא חשבתי על זה הרבה לפני......

למעלה