שאלות, ולא שאלות הכוונה

• פותח הנושא cwen
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

SHARON 103

New member
שאלות, ולא שאלות הכוונה
קבלת מעטפת שקופה לכרטיס חופשי חודשי

היי, מישהו יודע אם עדיין מספקים את המעטפת השקופה שלתוכה מכניסים את הכרטיס חופשי חודשי של אגד? (זה כמו המעטפת של תעודת הזהות רק בירוק) אתמול הזדמן לי להיות בתחנה המרכזית בתל אביב (החדשה) ושאלתי את המוכרים בקופה של אגד והם ענו לי בחוסר סבלנות שאין להם ולא מוכרים את זה (אולי הם היו ממורמרים באותו רגע?) דבר דומה נאמר לי בקופה של אגד בראשון לציון. מישהו יודע איפה אפשר להשיג את זה? ואם לא מוכרים יש למישהו רעיון איפה משיגים דבר כזה במקום אחר, כי חבל לאבד את הכרטיס נייר הזה ששווה לא מעט כסף....... תודה מראש ויום נעים לכולם

Royal Tiger

New member
קבלת מעטפת שקופה לכרטיס חופשי חודשי

היי, מישהו יודע אם עדיין מספקים את המעטפת השקופה שלתוכה מכניסים את הכרטיס חופשי חודשי של אגד? (זה כמו המעטפת של תעודת הזהות רק בירוק) אתמול הזדמן לי להיות בתחנה המרכזית בתל אביב (החדשה) ושאלתי את המוכרים בקופה של אגד והם ענו לי בחוסר סבלנות שאין להם ולא מוכרים את זה (אולי הם היו ממורמרים באותו רגע?) דבר דומה נאמר לי בקופה של אגד בראשון לציון. מישהו יודע איפה אפשר להשיג את זה? ואם לא מוכרים יש למישהו רעיון איפה משיגים דבר כזה במקום אחר, כי חבל לאבד את הכרטיס נייר הזה ששווה לא מעט כסף....... תודה מראש ויום נעים לכולם
העטיפות/נרתיקים מחולקים מדי פעם לקופאים
ולנהגים,אין להם על בסיס קבוע. לי יש מגירת הפתעות,שלח לי במסר פרטי שם וכתובת כמה ימים יהיה לך בתיבת דואר.

שאלות, ולא שאלות הכוונה
שאלה לי אליכם....
מדוע אדם בעל תעודת עיוור פטור מתשלום בנסיעה ברכבות או באוטובוסים בתעריף של עד קוד 7 (כולל) אך על כל נסיעה בתעריף8 ומעלה עליו לשלם 50% ממחיר הנסיעה? מה ההגיון בכך? ולמה דוקא קוד 7 הוא הגבול בין נסיעת חינם לכזאת בתששלום? (אני די סבור שאין שום הגיון מאחורי זה....אבל אולי למשהו יש איזו תשובה שלא חשבתי עליה....) תודה מראש למשיבים.

אוהד11

New member
שאלה לי אליכם....
מדוע אדם בעל תעודת עיוור פטור מתשלום בנסיעה ברכבות או באוטובוסים בתעריף של עד קוד 7 (כולל) אך על כל נסיעה בתעריף8 ומעלה עליו לשלם 50% ממחיר הנסיעה? מה ההגיון בכך? ולמה דוקא קוד 7 הוא הגבול בין נסיעת חינם לכזאת בתששלום? (אני די סבור שאין שום הגיון מאחורי זה....אבל אולי למשהו יש איזו תשובה שלא חשבתי עליה....) תודה מראש למשיבים.
הכל בקביעה של משרדי התחבורה והרווחה, ככל
הנראה מרצון להקל על נוסעים עיוורים וכבדי ראיה בגלל השימוש במטבעות

Vend38

New member
קווי לילה של דן
הקווים באמת קיימים ? אפשר לסמוך על הלו"ז שלהם שמפורסם ? פשוט אני רואה אוטובוסים כאלו רק לעיתים נדירות מאוד , ולכן האמון שלי בהם בעייתי . תודה .
בגדול אפשר
השאלה היא מאיפה אתה לוקח קווים, שמתי לב שלקראת סוף המסלול בתל אביב למשל הם לא עוצרים כמעט בתחנות שקרובות לתחנה הסופית. אבל מרמת גן לתל אביב אפשר לסמוך לדוגמא, כבר נסעתי ככה פעמיים. יש גם שילוט מאוד מדויק בתחנות בתל אביב ואתה יודע איפה יש קווים.

eran2020

New member
שאלות, ולא שאלות הכוונה
שאלה בקשר לרב קו
כשנוסע או נוסעת עולים לאוטובוס ומניחים את כרטיס הרב קו יש אור ירוק והם נכנסים, אני שם את הכרטיס והוא לא מקבל את הכרטיס שלי, יש אור אדום למרות שהכרטיס שלי תקין, ורק אחרי שנהג האוטובוס מעביר את הכרטיס באופן ידני נהיה אור ירוק. גם לכם זה קרה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה