שאלות, קושיות וחידות

מצב
הנושא נעול.
חידה

מי יודע באיזו תחנת רכבת צולם הסטיקר הבא
הייתי בהלם לראות אותו.. בטוח יש כאן אנשים שעוברים בתחנה הזו הרבה פעמים או אפילו כל יום ולא שמו לב אליו..
זה קמפיין של זוגלובק
קמפיין מהסתיו האחרון שלווה בסטיקרים, בעצומות פיקטיביות ברשת ובשלטי חוצות. כך שהסטיקר הזה יכול להופיע בכל אחת מתחנות הרכבת הקיימות. ואם נותר לי להמר, אולי אלך על מעוז זוגלובק בפרט והייקים בכלל - תחנת נהריה.

זה קמפיין של זוגלובק
קמפיין מהסתיו האחרון שלווה בסטיקרים, בעצומות פיקטיביות ברשת ובשלטי חוצות. כך שהסטיקר הזה יכול להופיע בכל אחת מתחנות הרכבת הקיימות. ואם נותר לי להמר, אולי אלך על מעוז זוגלובק בפרט והייקים בכלל - תחנת נהריה.
טעות
התחנה דרומית לת"א

miss_t

New member
לפנות למפקח על התעבורה במשרד התחבורה ולרשות
המקומית ולפרט את כל הנתונים
תודה על התגובה המהירה+ שאלה
האם זה האתר של מפקח על התעבורה : קישור בנוסף, האם תוכל להסביר בדיוק כיצד הרשות המקומית יכולה לעזור בנושא? ולאיזה רשות עליי לפנות? לזו שבה אני גרה או לעיר המרכזית ממנה יוצא הקו? יש לציין- פניתי בכתב לחברת האוטובוסים ולא קיבלתי כל תגובה. האם אתה ממליץ לכתוב ולשלוח שנית בדואר רשום? או שמא זה מספיק? שוב תודה על כל תשובה שתינתן, אני קצת אבודה ועזרה בנושא תעזור מאוד.

אוהד11

New member
תודה על התגובה המהירה+ שאלה
האם זה האתר של מפקח על התעבורה : קישור בנוסף, האם תוכל להסביר בדיוק כיצד הרשות המקומית יכולה לעזור בנושא? ולאיזה רשות עליי לפנות? לזו שבה אני גרה או לעיר המרכזית ממנה יוצא הקו? יש לציין- פניתי בכתב לחברת האוטובוסים ולא קיבלתי כל תגובה. האם אתה ממליץ לכתוב ולשלוח שנית בדואר רשום? או שמא זה מספיק? שוב תודה על כל תשובה שתינתן, אני קצת אבודה ועזרה בנושא תעזור מאוד.
העדר תשובה מחברת האוטובוסים אופיינית לחלק
מהחברות. פני למפקח על התעבורה במשרד התחבורה ולרשות המקומית בה את גרה ושיטחי את טענותייך. אם נראה לך שרשות נוספת עשויה לתורם, פני גם אליה

בועז ל

New member
שאלות כלליות בנושא תחבורה ציבורית
1.שאלות בנושא רכבות א.כמה זמו נסיעה זה ברכבת מתחנת דימונה לתחנת באר שבע צפון או מרכז ב.כמה זמו נסיעה זה ברכבת מתחנת בית שאן לתחנת רכבת מלחה ג.מה תדירות הרכבות בין הרצליה לנתניה וחיפה ? ד. 2.קוים שאינם עוד א.מה היה המסלול המדויק של קוים 3,4,9 בדימונה ? ב.האם היה קו 3 בהרצליה ? ג.לאן היו קוים 3,6 באשדוד ד.לאן היו קוים 3-9 בערד ה.לאן היו קוים 50,60 בחיפה וקוים 160-164
מדימונה לב"ש צפון - 24 דק' ברכבת
מבית שמש למלחה - משתנה בהתאם לנהג הרכבת.

מדימונה לב"ש צפון - 24 דק' ברכבת
מבית שמש למלחה - משתנה בהתאם לנהג הרכבת.
בועז תודה על התשובות
24 דקות מדימונה לבאר שבע צפון(אוניברסיטה) זה אומר שזה מהיר יותר מקוים 48,49,56 אז קו הרכבת לדימונה אינו מיותר,וצריך לתגבר את תדירות רכבות הנוסעים לדימונה,ולתגבר את מערך הקוים לתחנת הרכבת

mister K

New member
בועז תודה על התשובות
24 דקות מדימונה לבאר שבע צפון(אוניברסיטה) זה אומר שזה מהיר יותר מקוים 48,49,56 אז קו הרכבת לדימונה אינו מיותר,וצריך לתגבר את תדירות רכבות הנוסעים לדימונה,ולתגבר את מערך הקוים לתחנת הרכבת
לא צריך לתגבר שום דבר...
באוטובוס זה לוקח בערך חצי שעה. ברכבת 24 דקות + נסיעה בתוך דימונה עד החור שבו נמצאת תחנת הרכבת + נסיעה בתוך באר שבע לאן שצריכים, כי הרכבת לא מגיעה למרכז העיר (ועזוב את זה שתחנת באר שבע צפון מקושרת תחבורתית בצורה זוועתית). בקיצור, הקו לדימונה במתכונתו הנוכחית לא סתם מיותר, אלא מיותר לחלוטין!

קו 415

Active member
שאלות כלליות בנושא תחבורה ציבורית
1.שאלות בנושא רכבות א.כמה זמו נסיעה זה ברכבת מתחנת דימונה לתחנת באר שבע צפון או מרכז ב.כמה זמו נסיעה זה ברכבת מתחנת בית שאן לתחנת רכבת מלחה ג.מה תדירות הרכבות בין הרצליה לנתניה וחיפה ? ד. 2.קוים שאינם עוד א.מה היה המסלול המדויק של קוים 3,4,9 בדימונה ? ב.האם היה קו 3 בהרצליה ? ג.לאן היו קוים 3,6 באשדוד ד.לאן היו קוים 3-9 בערד ה.לאן היו קוים 50,60 בחיפה וקוים 160-164
עוד כמה שאלות בנושא
שאלות שרציתי לשאול כי הם מעניינים אותי 1.מדוע אין תחבורה דרומה מקרית שמונה אחרי השעה 8 בערב ובכיוון הנגדי (לקרית שמונה) יש אוטובוסים עד חצות? 2.מה מיוחד בקו 840 שהזהירו אותי לא לעלות עליו בקריית שמונה ולמה יש רק אוטובוס אחד ביום בקו זה? 3.האם מישו יודע מה הם הקווים במזרח ירושלים?מחירים וכו'?(של הערבים) 4.מדוע יהודי לא נוסע בקווים שלהם אבל הם נוסעים באוטובוסים שלנו וגם מתנהגים בחוצפה(מוזיקה רועשת,תפיסת מקומות וכו')

elitrou

New member
עוד כמה שאלות בנושא
שאלות שרציתי לשאול כי הם מעניינים אותי 1.מדוע אין תחבורה דרומה מקרית שמונה אחרי השעה 8 בערב ובכיוון הנגדי (לקרית שמונה) יש אוטובוסים עד חצות? 2.מה מיוחד בקו 840 שהזהירו אותי לא לעלות עליו בקריית שמונה ולמה יש רק אוטובוס אחד ביום בקו זה? 3.האם מישו יודע מה הם הקווים במזרח ירושלים?מחירים וכו'?(של הערבים) 4.מדוע יהודי לא נוסע בקווים שלהם אבל הם נוסעים באוטובוסים שלנו וגם מתנהגים בחוצפה(מוזיקה רועשת,תפיסת מקומות וכו')
תשובות חלקיות
1. כנראה עניין של ביקוש - חלק גדול מהנוסעים גרים בצפון ונוסעים לסידורים באזור המרכז. סיבה נוספת (משנית לדעתי, ייתכן ואף תוצאה של הקודמת) היא שהקוים בערב מבוצעים ע"י נהגים ואוטובוסים מהסניפים הצפוניים. 2. קו 840 הוא קו שעומד בין 842 ל-841. הוא יותר מהיר מ-841, אך נכנס כמוהו לטבריה וחדרה, וממשיך לת"א על כביש החוף כמו 842. מספר נסיעותיו מצומצם מכיוון שמוקדם יותר יש 842 המהיר יותר ו-841 המאסף שמשלימים זה את זה. מאוחר בערב יש את 841 המאסף בלבד, מכיוון שכמות הנוסעים יורדת מאוד ואין סיבה להפעיל קוים ישירים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה