שאלות, קושיות וחידות

מצב
הנושא נעול.

FDA

New member
שאלות כלליות בנושא תחבורה ציבורית
1.שאלות בנושא רכבות א.כמה זמו נסיעה זה ברכבת מתחנת דימונה לתחנת באר שבע צפון או מרכז ב.כמה זמו נסיעה זה ברכבת מתחנת בית שאן לתחנת רכבת מלחה ג.מה תדירות הרכבות בין הרצליה לנתניה וחיפה ? ד. 2.קוים שאינם עוד א.מה היה המסלול המדויק של קוים 3,4,9 בדימונה ? ב.האם היה קו 3 בהרצליה ? ג.לאן היו קוים 3,6 באשדוד ד.לאן היו קוים 3-9 בערד ה.לאן היו קוים 50,60 בחיפה וקוים 160-164
תשובה
2.ג.באשדוד-קו 3 לא היה בשנים האחרונות ,קו 6 {המקורי}התבטל לפני מספר שנים בזמן אגד והוא נסע מתחנת רכבת לת"מ דרך רובעים ו,ג,ב,א,ד ות"מ ואז עשו קו 66 מהרכבת ישיר לת"מ ,דרך שדרות בגין,וקו 6 מהרכבת לאיזורים הדרומיים ,עכשיו בזמן האחרון פתחו קווים חדשים מהרכבת -22,23,21 ,לרובעים הדרומיים וקו 6 בוטל

S a m B o o k i

New member
תשובה
2.ג.באשדוד-קו 3 לא היה בשנים האחרונות ,קו 6 {המקורי}התבטל לפני מספר שנים בזמן אגד והוא נסע מתחנת רכבת לת"מ דרך רובעים ו,ג,ב,א,ד ות"מ ואז עשו קו 66 מהרכבת ישיר לת"מ ,דרך שדרות בגין,וקו 6 מהרכבת לאיזורים הדרומיים ,עכשיו בזמן האחרון פתחו קווים חדשים מהרכבת -22,23,21 ,לרובעים הדרומיים וקו 6 בוטל
קו 3 היה לפני שנים.
הוא היה שילוב של קווים 11+12 של היום. היה נוסע בכל העיר עד לאזור התעשיה הצפוני. בדיוק דיברתי על הקו הזה היום עם נהג , היה לוקח לעשות אותו בין שעה ורבע לשעה וחצי. והוא תמיד היה מלא.

FDA

New member
קו 3 היה לפני שנים.
הוא היה שילוב של קווים 11+12 של היום. היה נוסע בכל העיר עד לאזור התעשיה הצפוני. בדיוק דיברתי על הקו הזה היום עם נהג , היה לוקח לעשות אותו בין שעה ורבע לשעה וחצי. והוא תמיד היה מלא.
מולי
תגיד האם באשדוד ברובע ב ליד הספריה ,איפה שתחנות האוטובוס ,היה תחנה מרכזית אי פעם ? כי יש שם מין סככה מאבן שמתאימה לתחנות מרכזיות של פעם ,או שלא אני זוכר שהיה תחנה ברובע ד אבל מה היה קודם?

S a m B o o k i

New member
מולי
תגיד האם באשדוד ברובע ב ליד הספריה ,איפה שתחנות האוטובוס ,היה תחנה מרכזית אי פעם ? כי יש שם מין סככה מאבן שמתאימה לתחנות מרכזיות של פעם ,או שלא אני זוכר שהיה תחנה ברובע ד אבל מה היה קודם?
ברובע א' הייתה הראשונה.
איפה שהתחנה של שבי ציון של היום. ( מרכז מסחרי א' ). משם היא נדדה לרובע ד' - איפה שאתה יודע. ומשם לסיטי. ברובע ב' בחיים לא היה תחנה מרכזית , יש שם דוכנים כאלה בב' אבל זה רק חנויות ולא היה תחנה מרכזית לעולם. כבר הוצאת רב קו ? יש תורים ענקיים בתחנה המרכזית.

FDA

New member
ברובע א' הייתה הראשונה.
איפה שהתחנה של שבי ציון של היום. ( מרכז מסחרי א' ). משם היא נדדה לרובע ד' - איפה שאתה יודע. ומשם לסיטי. ברובע ב' בחיים לא היה תחנה מרכזית , יש שם דוכנים כאלה בב' אבל זה רק חנויות ולא היה תחנה מרכזית לעולם. כבר הוצאת רב קו ? יש תורים ענקיים בתחנה המרכזית.
תודה
יש לי של דן -אמרת שזה מספיק ,אני לא מוכן להוציא יותר משניים שיש לי כבר

S a m B o o k i

New member
תודה
יש לי של דן -אמרת שזה מספיק ,אני לא מוכן להוציא יותר משניים שיש לי כבר
זה מספיק , אבל ..
תצטרך להגיע לעמדה באשדוד על מנת שיצרבו על הכרטיס של דן , את השייכות שלו גם לאגד תעבורה. ( הנציגה אמרה שזה כולל להצטלם ולמלא שאלון , אבל בלי להנפיק כרטיס חדש. )

אורי404

New member
זה AYATS מהדגם החדש.
בארץ יש בודדים כאלה מדגם ישן יותר עם מכללי מאן. למסיעי שדרות היו כמה כאלה ואולי לעוד איזה חברה או שתיים.
מרכב AYATS
* מצ"ב תמונה של אחד מהם, שצילמתי לפני כחמש שנים. * אלעד צודק. אכן היו אוטובוסים כאלה בשלדת מרצדס. למיטב זכרוני עיצוב מרכב מעט שונה. * כמדומני שדרור צילם מידיבוס נדיר במרכב AYATS * אאל"ט כיום יש מרכב AYATS על שלדת "סקניה". מרכב, שמעט מזכיר את ה"מטאור" (המרכב קיים בוודאות. אך אולי אני טועה ביצרן ואם כך סליחה מראש).

אורי404

New member
מרכב AYATS
* מצ"ב תמונה של אחד מהם, שצילמתי לפני כחמש שנים. * אלעד צודק. אכן היו אוטובוסים כאלה בשלדת מרצדס. למיטב זכרוני עיצוב מרכב מעט שונה. * כמדומני שדרור צילם מידיבוס נדיר במרכב AYATS * אאל"ט כיום יש מרכב AYATS על שלדת "סקניה". מרכב, שמעט מזכיר את ה"מטאור" (המרכב קיים בוודאות. אך אולי אני טועה ביצרן ואם כך סליחה מראש).
תמונה נוספת

mister K

New member
זה AYATS מהדגם החדש.
בארץ יש בודדים כאלה מדגם ישן יותר עם מכללי מאן. למסיעי שדרות היו כמה כאלה ואולי לעוד איזה חברה או שתיים.
זה Beulas כמובן... תמיד אני מבלבל ביניהם.
גם Beulas וגם Ayats הם שני יצרנים שמהם הגיעו אוטובוסים בודדים לארץ. אם אני לא טועה, החברה היחידה שהביאה לארץ מספר אוטובוסים של Beulas מהדגם הישן יותר, היא חברת מטיילי סעסעאני שהפעילה שלושה אוטובוסים כאלה על שלדת OC500 (באחד מהם גם יצא לי לנסוע פעם). כיום לפחות אוטובוס אחד נמכר לארגמן טורס.

varui

New member
שאלות, קושיות וחידות
מונה?
בוקר טוב לכולם !אני הייתי רוצה לדעת כאשר אני עולה למונית האם נהג חייב לשאול אותי להפעיל מונה או לא לשלם מחיר סנטרדטי? או יכול להפעיל מונה בלי לשאול אותי?

עדירמר

New member
מונה?
בוקר טוב לכולם !אני הייתי רוצה לדעת כאשר אני עולה למונית האם נהג חייב לשאול אותי להפעיל מונה או לא לשלם מחיר סנטרדטי? או יכול להפעיל מונה בלי לשאול אותי?
הפעלת מונה במונית
נהג מונית חייב להפעיל מונה בתחילת הנסיעה. על פי תקנות התעבורה יש נהגים שלא מפעילים מונה אלא מסכמים מראש על מחיר הנסיעה אבל זה לא חוקי כמו כן חייב נהג המונית לשאול את הנוסע אם הוא רוצה בתשלום לפי מונה. זה מה שאני יודע

מצב
הנושא נעול.
למעלה