שרשור שאלות

../images/Emo203.gif../images/Emo203.gif../images/Emo203.gif שאלה...

אני טסה עוד מעט לברצלונה ל-חמישה ימים,ובתור אחת שמכורה ל-Hot Toppic החנות מארצות הברית.. רציתי לדעת אם יש חנויות דומות בברצלונה.. או חניות גוטיות,אלטרנטביות,פריקיות.. איך שתיקראו לזה גראסיאס

שלום אני די אובדת עצות

יש כובע אחד שנמצא כרגע לכאורה בשיא האופנה (או שבגלל שאני כל כך אוהבת אותו אני רואה אותו בכל פינה) לא ידעתי לאיזה פורום לגשת לבירור, הפורום האחרון בתפוז שניסיתי לברר בו משהו לגבי אופנה, ייעץ לי ללכת ולתפור את המוצר (?!?!) אז אני מקווה שאולי אתם יודעים משהו. יש לי פה דוגמא לאחד הכובעים של ג'סטין טימברלייק שמזכירים את מה שאני מחפשת, למרות שיש לו כובע אחד יותר יפה וסביר להניח שיבהיר יותר את הכוון שאני מחפשת, רק שלא מצאתי אותו. הנה תמונה: (אתם יכולים גם לשלוח אותי לפורום אחר יותר מתאים, אני לא אעלב.. רק שזה לא יהיה הפורום ה"הוא".. גוועלד)

Litalxo

New member
אשמח לקבל הצעות

איך לשדרג שמלה שחורה קטנה למראה זוהר היא טיפה משעממת...
תתפרעו
סליחה על איכות התמונה שצולמה בטלפון

מרמותק

New member
ציינת "צר שוליים"

ואני לא יודע אם ספציפית את זה תוכלי למצוא, אבל כובעים כאלה יש בשפע בחנות הכובעים בתל אביב (מול אודם, באיזור של שינקין-קינג ג'ורג'), וראיתי כמה ב-H&M גברים.

shirlapes

New member
לא הייתי משנה בה משהו...

אלא מוסיפה אקססוריז מסביב: גרביונים עם טקסטורות (או סתם צבעוניים), נעלי עקב צבעוניות, חגורה נצמדת... אולי הייתי שמה סיכת פרח, מהאלה שנראות קצת וינטג' אם את מבינה על מה אני מדברת
זו רק דעתי, וכן, אני מאדדדד שמרנית

OATK

New member
אני ממש אוהבים קווים פשוטים

שמונחים על הגוף יפה כמו כאן אם את ממש רוצה לשנות משו בשמלה עצמה אז אולי לקצר אותה חוץ מזה לא הייתי נוגע וכמו שאמרו יש אקססוריז גרביונים ושאר שטויות שמשלימות טוטל לוק

רק לאחרונה ראיתי חבורה של 5 גברים חובשים

כובע מהסוג הזה, ותראה מה כתבתי לגבי החנות שנמצאת מול אודם. או שהיא נסגרת לפני 9 בערב.. כי אני יכולה להגיע רק אחרי.

מרמותק

New member
כמה מוזר.

גם לי יש כובע כזה, שכנראה יהיה ענק עלייך, וקניתי אותו ב-H&M (אני חושב שיש מידות). אם נוח לך באיזור ראשון, אז בעולם לאישה (חנות קטנה בסמטה ברוטשילד) תמיד יש כובעים כאלה... למיטב ידיעתי הם נפוצים, בכל עיר יש כמה חנויות שמחזיקות אותם.

אגב החנות כובעים בפינת שיינקין סגורה עד כמה

שידוע לי. ואין לי מושג על שום חנות אחרת (בזול)

OATK

New member
שוק הפישפישם יש מלא כובעים שווים רק חשוב

לנקות טובטובטובטוב לפני ששמים את זה על הראש

../images/Emo41.gifשאלת דיזינגוף סנטר.

קעקוע, באיזה סטודיו כדאי לעשות? אני לא מבינה כ"כ בעניין הזה

MispIaced

New member
תלוי במה את רוצה לקעקע

לכל מקעקע יש את ההתמחות שלו. תסתכלי בתיקי עבודות של מקעקעים שונים (גם בדיזינגוף וקינג ג'ורג', לא רק בסנטר)

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gifבקיצור אם את רוצה צבעוני לכי לקיפוד.

אם את רוצה שחור לבן לכי לפסיכו.

svety

New member
כנסי.

ללכת לפי המלצה מהאינטרנט זה לא ממש חכם. תכנסי לפורום פירסינג וקעקועים, תקראי איך לזהות סטודיו מקצועי, תוודאי שהמקעקע מתמחה בסגנון של הקעקוע שאת רוצה, ותלכי על זה. לא בוחרים מקעקע לפי מחיר [אלא אם כן מדובר בעבודה ממש פשוטה], לא בוחרים מקעקע לפי המלצות שקראת בנט.

למעלה