../images/Emo2.gif אם כך- אני הצלתי אותך

אם היית נכנסת לפורום ההוא והיית אומרת שעוד לא לקחו אותך לפורום אני לא הייתי אחראי למה שהיו רושמים. אבל היו רושמים דברים מאוד מכוערים שמסתכמים ב- קחי אותם קודם כל לספריה, כי השגעון הוא על הספר. אס כן- קודם קחי אותם לספריה, ספר מומלץ (ברמה של ספר עכשווי, לא קלאסיקה או משהו) אוקיי, הארי פוטר- הקוסם הגמד, המשקפופר, החנון, הלבקן, המכוער ההוא יש לו חבר- רון וויזלי. הוא ג´ינג´י קטן ונדחף לאותו חבר יש חמישה אחים ואחות (אני מקוה שלא טעיתי) ואבא- ארתור ואמא- מולי פעם ממזמן (שנה ומשהו?) שנכנסתי לתפוז נכנסתי לפורום הארי פוטר בתור "האחים וויזלי" הכוונה הייתה לשני האחים התעלולנים- פרד וג´ורג´ הם האחים וויזלי (למרות שזה מתאים לכל שאר האחים) מאיפה פורג´? פעם שאלו בפורום איזה קטע הכי אוהבים בספר אני עניתי שכמובן הקטע שהם משבשים את השמות. מאז המנהלת (ענבל, ידידה טובהההה שלי
) קוראת לי בשם הזה. והנה הקטע שלהם-
"You haven´t got a letter on yours," George observed. "I suppose she thinks you don´t forget your name. But we´re not stupid- we know we´re called Gred and Forge."​
הקטע הוא בקריסמס שאמא של הוויזלים מביאה להם מתנות. היא מביאה בין השאר גם להארי סוודר מסורתי של וויזלי. האחים אמרו את מה שאמרו מצטער על האנגלית- הספרים בעברית אצל אח שלי
-פורג´, רושם לפניו לקחת בפעם הבאה מאחיו את "הארי פוטר וגביע האש"

אביגיל יקרה קבלי ממני ../images/Emo25.gif

ורק להזכירך, את הפורום הראשון שפתחתי וכתבתי והתיעצתי הוא שלך, פה כאן ממש ועזרתם לי מאוד, לא שכחתי וגם לא ברחתי ממש לא (מי שאמר שיבוא עכשו), פשוט החודש האחרון היה לא הכי טוב אצלי ולא כל כך עשה לי טוב כל המסגרות וההגדרות ואפילו השם של הפורום הזה לא הסתדר לי כמו שלא הסתדר לי כלום. מידי פעם אני נכנסת מגיבה על הדברים שנראים לי מאוד חשובים, מתנצלת על שנעלמת לפעמים לכמה ימים, אך נאמנה לך אל תדאגי. אהבה ראשונה (פורום זה) אז תני חיוך וקבלי

מאי19

New member
לאביגיל ולכל הקבועים

הפורום הזה מקסים. דעו כי ממש לא נעלמתי. אני קוראת פה כל יום. לפעמים אי אפשר לכתוב ולהגיב. תקופות כאלה של עצב וחוסר כח מוחלט. אבל אני דווקא פה. ובטח יש עוד הרבה כמוני שנמצאים פה אבל הם שקטים כאלה. שיהיה לכולם בוקר טוב ושיהיו לי אנרגיות להתמודד עם היום הזה.

מאי19

New member
לאביגיל ולכל הקבועים

הפורום הזה מקסים. דעו כי ממש לא נעלמתי. אני קוראת פה כל יום. לפעמים אי אפשר לכתוב ולהגיב. תקופות כאלה של עצב וחוסר כח מוחלט. אבל אני דווקא פה. ובטח יש עוד הרבה כמוני שנמצאים פה אבל הם שקטים כאלה. שיהיה לכולם בוקר טוב ושיהיו לי אנרגיות להתמודד עם היום הזה.

למעלה