ברכות

manys

New member
ברוכים הבאים לפורום ../images/Emo85.gif

אני שמח לפתוח את ההודעה הראשונה כאן בפורום ומקווה שיצטרפו אלינו עוד הרבה כך שנצליח לעלות אותו הרבה יותר משאר הפורומים כאן באתר. בהצלחה בפורום

eyal1z

New member
בהצלחה !!!

למנהל הפורום בהצלחה. אני חושב שזה פרום חשוב, ויש לו מקום חשוב בעולם הגייז להערכתי עם הפרום הזה יתפוס תאוצה יהיה לנו הדובים וחובבי הדובים בית (מאורה )נעימה להיתחמם בה בחורף ,ולהיתקרר בה בקיץ . אני מקווה שפורום זה ישמור על רמה אינטלקטואלית . ולא ירד נמוך ויהיה במה להשפיל אנשים כי לא למטרה זו הוא הוקם. אני מאחל למנהל הפרום ב ה צ ל ח ה ואני חושב שאתה עושה תפקיד גדול לקהילה הגייז ביכלל ולקיהלת הדובים ביפרט . אז מזל טוב לכל ההדובים וחובבהם על הפרום החדש

dubuni

New member
../images/Emo34.gifב-ה-צ-ל-ח-ה !!! ../images/Emo24.gif

יקירי, לרגע התבלבלתי אבל זיהיתי!!! מזל טוב על הפורום החדש! כל הכבוד! איזו אחלה של הפתעה!!! בהצלחה!! אם תצטרך עזרה רק תגיד ואני ישר מתייצב! מתי נפגשים לקפה? הוד השרון

ganooov

New member
מזל דוב! ../images/Emo13.gif

לא שאני דוב או משהו שמתקרב לזה (אין לי זקנקן צוחפתי, המשקל שלי הוא 53 קילו, נו...). אני מקווה שתעלה ותצליח. בקיצר - מזל דוב מפורום אגדות רוק - 552 בתפוז.

Liroy25

New member
מה זאת אומרת כמעט את כולכם??

אני מוחה! את מי אתה לא אוהב?

manys

New member
תודה פרח../images/Emo132.gif

אגב, איך זה שעדיין אין לך הערות לגבי הפורום הזה?

eyal1z

New member
ואני כיבשה מה מה מה מה מה

אותי את לא אוהבת זה מחדל ואני אגיד אותך למנהל הפרום

eyal1z

New member
liroy25אותך אני אוהב תירגע../images/Emo140.gif

אבל על תספר לאף אחד בבקשה

manys

New member
וגם אם אתה לא דוב../images/Emo50.gif

גם לך יש מקום כאן איתנו...

הצנצנת

New member
שאלה עקרונית

מצד אחד בהודעת המנהל מצויין "חייב להיות גבר", מצד שני פרסמתם הזמנה בפורום "נשים בלבד". אז על איזה מהצדדים להסתכל?

manys

New member
יש גם מקום לדובות ../images/Emo24.gif

כמו בכל קהילה גם אצלכן הבנות יש בניכן נשים מלאות -שמנות שתוכלנה להשתלב בקהילה שלנו גם ככה קהילת הדובים בארץ היא מיעוט בתוך מיעוט אז למה לא להתגבש???

אליקו11

New member
../images/Emo150.gifבהצלחה ../images/Emo150.gif

את כל המוסכניקים ,נהגי המשאיות ,שומרי הסף בפאבים ,ושאר מגודלי גוף שרירנים-שעירים נא להפנות אלי. מאה הפונים הראשונים יזכו בפרס (תמונה שלי במדי שוטר עם אלה או
עם שפם).

Hoova2x

New member
מזל טוב לרגל הפורום החדש../images/Emo23.gif

מקווה שתתפתח פה קהילת דובונים חמודים ומיוחמים ;)

lad e

New member
בהצלחה בפרום:)

היי דובים מה המצב? ישנים אה:) בהצלחה בפרום מני ההודעה הזאת בשבילך חמוד מעניים להכיר תשאירו הודעות

למעלה