טופיק חדש!

../images/Emo36.gifטופיק חדש!../images/Emo26.gif../images/Emo57.gif

טוף, אז מכיוון שמצ'עמם לי מאוד, החלטתי לפתוח טופיק נחמד, וכל מי שמרגיש כמוני רצון לדפוק את הראש בקיר ולבדוק אם באמת רואים כוכבים מסתובבים מעל הראש, מרוב שיעמום, מוזמן להשתתף בו:
התאימו למשתתף המועדף עליכם (או על כל משתתף שרק בא לכם) שירים שמתאים לו לשיר
לדוגמא: אני חושבת שלשירי מאוד מתאים לשיר את "לגור איתו" של ריקי גל. למה? אין לי מושג, אבל זה תפור עלייה. המשיכו כמיטב יכולתכם!

m G m

New member
אוקיייייייי ../images/Emo26.gif ../images/Emo141.gif

רביזדה
אני חושבת שממש מתאים לו לשיר שיר מזרחי כזה......אין לי בדיוק שיר ספציפי עכשיו, אבל ממש מתאים לו משהו כזה עם רגש אבל שיהיה מזרחי

«AdiDuShA»

New member
../images/Emo179.gifאממממ...

כמו שאמרה נינט באחת ההתלבטויות אני חושבת שממש מתאים לה לשיר "שמע ישראל" של שרית חדד לשירי מתאימים שירים קצביים כאלה...אממ...*חושבת* לא מוצאת כרגע
אבל לגור איתו מתאין לה ממש כמו שאמרת

«AdiDuShA»

New member
../images/Emo179.gifאממממ...

כמו שאמרה נינט באחת ההתלבטויות אני חושבת שממש מתאים לה לשיר "שמע ישראל" של שרית חדד לשירי מתאימים שירים קצביים כאלה...אממ...*חושבת* לא מוצאת כרגע
אבל לגור איתו מתאין לה ממש כמו שאמרת

אממממממ אני חושבת

שעד עכשיו לפי מה שראיתי תפור לנינט שירים מרגשים שקטים עם פריצה עוצמתיתי באמצע אבל אל תשכחו שהיא שרה עם בן את "יוםיבוא" זה היה הדואט הקיצבי הכי שוס ששמעתי מימיי וגם בתוכנית אז נינט-יש מצב לשירים קצביים ושירי מתאים לה שירי פסטיגל כמו דון קיחוטה... שי מתאים לו שירים שקטים שנוגעים ללב....שהוא יכו לעשות בהם את המבט של הילד הטוב רביזדה תפור עליו- יפה שלי וכל מיני כאלה אני לא טובה במזרחית מעיין מתאים לה סגנון ספרדי ששמעתי אותה בתוכנית של נטליה היא פשוט שרה מדהים אז היא צריכה ללכת על זה... לירז - מתאים לה שירים קצביים כאלה שיר שתפור עליה זה מה שהיא שרה "ספק ילדה ספק אישה"

aYaLoLy

New member
אוקיי../images/Emo95.gif../images/Emo15.gif

מורני
- הוא כל כך רמי קליינשטיין הבא
לנינט תפור את : לאורך הים, או רב חובל - שיר שהיה מזכה אותה על בטוח
שירי - בוא - ממש אהבתי את הביצוע שלה.. ולדעתי מתאים לה יותר שירים שקטים.. כי אחרת הקול שלה הופך רק לגימיק בתוך הופעה שלמה כמו שהיה בניצנים... גבסו - שירים של להקת צופי ת"א
כנ"ל לגבי לירז רחמין.. שרפי: שלא ישאיר.. שישאר בבית עם גלגלי ההצלה שלו... התאומים.. שישארו עם אימא תביאי לי עוף עם צ'יפס... מאיה ממן - שירי נשמה!! מעיין שקד... הכל חוץ ממזרחית
פרשי ילדה!! יש לה קול יפה.. למה להרוס אותו במזרחית.. רביזדה - מזרחית כברה- יתאים לה שקט...

אל תסקלו אותי, אבל

לדעתי, כברה מנסה יותר מידי כשהיא שרה. היא לא נותנת לקול שלה לזרום בטבעיות... הביצוע היחיד שהיא עשתה ואהבתי, זה לשיר של אלישיה קיז באודישנים.

למעלה