קליפים של ירמי

שלמונזה

New member
../images/Emo36.gif קליפים של ירמי ../images/Emo26.gif../images/Emo168.gif

אז איזה קליפים של ירמי אתם מכירים/זוכרים? איזה קליפ אתם הכי אוהבים? אני אישית זוכרת רק 5 קליפים שלו: הדפוק הזה (מי יכול לשכוח) אני אשתנה (קליפ מהמם) תתחיל מאפס (המרדף אחרי הכובע) כבר עכשיו (מתוך הפוך, יותר קליפ של הסדרה) קולה וברה (ירמי ורויטל נמלטים מהחוק...) יש לו עוד המון קליפים שאני לא זוכרת שראיתי: מחטט מודדת לשקר ולשכוח מוקדם או מאוחר אבל לכולם יש בסיס משותף אחד: ההשקעה שמתי
שהקליפים של ירמי (לפחות לפי דעתי) הם תמיד מושקעים, תמיד העלילה, הקליפ נראה כמו שצריך. לא שחלילה אני מזלזלת בקליפים אחרים, אבל אצל ירמי לא תראו "סתם קליפ" בהופעה חיה או משו, אם אין השקעה אין קליפ! גם בהמה המרכזית למשל שטחנה קליפים של אומנים מהתוכנית שלה, לא שידרה אף פעם קליפים של ירמי בבמה המרכזית, למשל. מה דעתכם? איזה קליפים של ירמי אתם מכירים (אולי עוד משהו שלא הזכרתי) איזה קליפ הכי אהבתם? (הדפוק הזה?) איזה קליפ אולי אתם לא אוהבים... אני אשמח לתגובות

שלמונזה

New member
ואי שכחתי משהו ../images/Emo168.gif

קליפ שאני מאוד מאוד אוהבת: כ"כ טוב להיות לבד!!! השיר מתשע שעות ושיר! השיר כ"כ מקסים והקליפ פשוט מדהים!!! (לפחות לדעתי) אז זהו הייתי חייבת לציין

נופרי15

New member
כל כך הרבה קליפים??.

ואיי אני הכרתי רק את הדפוק הזה, תתחיל מאפס, אני אשתנה... זהו לא ראיתי שום קליפים אחרים.. יש אולי דרך שאני יכולה לראות?? מישהו הקליט אולי?? או שיש למשיהו במחשב??

r e u t 123

New member
דעתי..

אני חושבת שאת צודקת בעניין שהקליפים מושקעים..(מאוד) הקליפ שאני אישית הכי אוהבת זה : הדפוק הזה, וגם אני אשתנה.....

Drorrrrrr

New member
יש קליפ ל"במוקדם או במאוחר"? ../images/Emo12.gif

איך זה שמעולם לא ראיתי אותו?
אני מת על השיר הזה! :)

שלמונזה

New member
ת'אמת שגם אני לא מכירה ../images/Emo168.gif

את הקליפ, לקחתי את המידע הזה מהאתר של NMC (נמצא בקישורים...) דווקא הייתי שמחה לראות יותר קליפים של ירמי חוץ ממה שאני מכירה.

daphna00

New member
אני מכירה...

את הקליפ של "כמה נדבר" שעוד לא עלה לשידור!! זה הולך להיות אחלה קליפ!!!

Drorrrrrr

New member
אני מת על השיר הזה ../images/Emo99.gif

כמה נדבררררר כמה נשתוק בזמן שהעיר הזאת בוערת
אני מקווה, שנספיק לאהוב

שלמונזה

New member
גם אני מתה על השיר הזה ../images/Emo168.gif

עכשיו את עירומה אהבה
ומלחמה מבזק חדשות תפסיקי לבכות!
יהיה פעם טוב או לפחות בסדר

אני מכירה את...../images/Emo172.gif

לשקר ולשכוח(לא אהבתי), כל כך טוב להיות לבד(די נחמד), כבר עכשיו(חולה על השיר הזה, אז כל קליפ שיהיה לו יהיה מושלם
), הדפוק הזה(התמכרות קשה לשיר, קליפ חמוד), תתחיל מהאפס(אהבתי מאוד) קולה וברה(סביר) ואת אני אשתנה אף פעם לא ראיתי
למרות שאני נורא אוהבת את השיר. אני נורא אוהבת את כבר עכשיו ואת הדפוק הזה, כי אני אוהבת את השירים וגם בגלל שבדפוק הזה הוא משתולל ומקפץ והוא חמודדדד
. אגב, גם נורא אהבתי את הביצוע שהוא עשה לו בבמה המרכזית, ואם נדייק זה מה שגרם לשיר הזה להיחרט לי חזק חזק בראש ולא לצאת מאז. אגב, הקליפ של תערובת אסקוט לא נחשב
כי ראיתי אותו כמה פעמים,אחת מהן אתמול(והדפוק הזה היה אחריו^_^) וזה קליפ די חמוד...

A R TA M I S S

New member
טוב אז..../images/Emo80.gif

בגלל שכולם כבר פירטו על השאר אני ידבר על מודדת שהוא קליפ מעולה! ויש שם איזה קטע שאני גיליתי רק לאחרונה.. שרואים במין מסך כזה מישהו סוחטת תפוז ומתחת לזה יש איזה עם כוס שאוספת את זה.. א-ג-ב.. למי מכם שלא רואה אינפומניה ( ואם כבר מדברי על זה למה אתם לא רואים?? אני מכורה!!) אז נאמר שם שאת כל הקליפים של ירמי מביים אחיו אהרון קפלן.. שהוא אתם חייבים להודות מעולה! בקיצור מודדת אחלה קליפ כמו כל השאר.... ושמתם לב שהאחות השמנה ב"הדפוק הזה" היא חלי הזאת מדודו טופז..?? השמנה ההיא? זוכרים? טוב די לראות אינפומניה!

למעלה