הצטרפות למפגש לגדול בצבע:

pause1

New member
כל הכבוד, פרוייקט מדליק../images/Emo62.gif

אחמש מאוד לקבל את הפרטים על מנת שאוכל להעבירם למנהלי ביה"ס בו אני עובדת

toso

New member
../images/Emo45.gifהצטרפות לפרוייקט ../images/Emo24.gif

להצטרפות יש לכתוב כתגובה להודעה זו:
מורה, תלמיד, פרסומאי, צייר, אנימטור, בימאי, מנהל בי"ס, אומן קרמיקה, מדריך ספורט..... תחביבים: אני רואה עצמי משתלב בפרויקט כ................. דעתי על הפרויקט..........

אוהד אסטון

גיל: 20 איזור מגורים: דרום (באר שבע), בקרוב מרכז (תל אביב) עיסוק: מתכנת אינטרנט תחביבים: אינטרנט, מוסיקה, לתקן את המדינה אני רואה עצמי משתלב בפרויקט כ _____________(השלימו בעצמכם) דעתי על הפרויקט: אין ספק שאם הפרוייקט יתפתח ויצמח הוא ישפיע רבות על המדינה (לטובה כמובן)

saharn

New member
תודה רבה, אוהד

שמחנו לקבל את הודעת הצטרפותך לפרויקט. אנא השאר לנו מס' טלפון כדי שנטכל ליצור איתך קשר, או לחילופין אתה מוזמן ליצור איתי קשר בפלאפון 054-6349492 סהר

toso

New member
../images/Emo104.gifהצטרפות באמצעות אימייל (פרטי):

להצטרפות יש לשלוח לאימייל [email protected] נושא ההודעה:הצטרפות לפרוייקט לגדול בצבע גיל: אזור מגורים: עיסוק: מורה, תלמיד, פרסומאי, צייר, אנימטור, בימאי, מנהל בי"ס, אומן קרמיקה, מדריך ספורט..... תחביבים: אני רואה עצמי משתלב בפרויקט כ................. דעתי על הפרויקט..........

toso

New member
../images/Emo39.gifהצטרפות למפגש לגדול בצבע:../images/Emo39.gif

בשלבים אלו, נבנית מערכת כוח אדם אשר תנהל את הפרויקט לכל שלביו בכל הארץ. חלוקת תפקידים תתבצע עפ"י העדפותיו האישיות של כל אחד. איך מצטרפים? 1. הודעת תגובה בפורום. 2. שליחת אימייל פרטי - למעוניינים לשמור על פרטיות. ניסוח ההודעה: -------------------------------------------------- נושא ההודעה:הצטרפות לפרוייקט לגדול בצבע אימייל: גיל: אזור מגורים: עיסוק: מורה, תלמיד, פרסומאי, צייר, אנימטור, בימאי, מנהל בי"ס, אומן קרמיקה, מדריך ספורט..... תחביבים: אני רואה עצמי משתלב בפרויקט כ................. דעתי על הפרויקט.......... -------------------------------------------------- הודעות על מפגשים ישלחו אליכם באמצעות האימייל. בהצלחה!

sharonba4

New member
מעוניינת לצלם את הפרוייקט

יישר כוח על רעיון הפרוייקט! אשמח לצלם את האירועים והציורים... סיימתי שנה שלישית צילום בקמרה אובסקורה,תל אביב. תצרו איתי קשר - 0523-403082 או באי מייל: [email protected] ושיהיה בהצלחה בפרוייקט שרון

saharn

New member
מצוין

תודה רבה שרון, אנחנו ניצור איתך קשר בימים הקרובים. סהר

אני גם רוצה!!

שם: לי גיל: 17.5 איזור מגורים: אילת עיסוק: סיימתי יב', לפני גיוס תחביבים:אמנות, לצייר, מיסטיקה, חלומות, קבלה, אסטרולוגיה ומזלות, ים, פילוסופיות למינהן... אני רואה עצמי משתלבת בפרויקט כ: מישהי שהייתה במגמת אמנות, ייצרה וציירה, ומעוניינת להמשיך בתחום האמנות, ולא לאבד אותו. אני אוהבת את התחום הזה, זה מרגיע אותי ונותן לי אושר פנימי בחיים. דעתי על הפרויקט: פרויקט נפלא! צבע נותן אור ושמחת חיים, אנשים שיוצרים מקרינים אור ושמחת חיים כלפי חוץ, וגם לומדים, יוצרים ולא מאבדים את האמנות לעולם. בהצלחה!

gracy

New member
מעוניינת להצטרף!

גיל: 19 אזור מגורים: ירושלים עיסוק: חיילת תחביבים: אמנות אני רואה עצמי משתלב בפרויקט כ... מישהי שתשמח לצייר. דעתי על הפרויקט-- נשמע ממש אחלה!! אני אשמח להצטרף ולעזור... ! כל הכבוד על הפרוייקט! שיהיה המון בהצלחה...
, חן.

למעלה