יחסים בעבודה

../images/Emo39.gifיחסים בעבודה../images/Emo39.gif

האם אתם אוהבים את מקום עבודתכם
איך היחסים שלכם עם חברכם לעבודה ועם הבוס (טובים, רעים, צוננים)
האם אתם חברותיים במקום עבודתכם

אני אני אני...

בד"כ אוהבת את מקום העבודה. (עד שהבוס שלי מקבל ת'ג'ננה ומוציא לי את הרוח מהמפרסים)
היחסים שלי עם החברים לעבודה - בד"כ מצויינים. (דבר שמעלה לבוס שלי ת'קריזה
)
אני מאוד חברותית ולבבית במקום העבודה... אני מאמינה שיחסי עבודה בלתי פורמליים בין האנשים אפקטיביים יותר בקבלת תוצאות...

עד לפני הסוויץ' שנפל עליי

אהבתי מאוד את מקום עבודתי ונחשבתי וורקוהוליק נשואה למשרד.. היחסים שלי תמיד היו טובים עם כולם, לפעמים אמיתי לפעמים עם טיפה זיוף כשצריך, אבל באופן כללי טובים. ועד לפני הסוויץ' הייתי חברותית מאוד מאוד.. בזמן האחרון, אני לא אוהבת את מקום העבודה, היחסים צוננים כי אין לי עצבים ואני לא חברותית אלא אם כן מישהו (לקוח/ספק) מאוד מוצא חן בעיניי או סתם אני במצב רוח ידידותי... אני לא מאמינה שעברתי ככה מקצה לקצה, אבל זאת עובדה... מה עושים עם זה? אין לי שמץ

הפנסיה רחוקה ממני

אני רק בת 29 אהבתי את המקום ברמות שבהחלט ראיתי את עצמי מבלה שם הרבה מחיי ואולי אפילו לא מחליפה מקום ... כדי לקום ולעזוב אני צריכה להקנות לעצמי מקצוע חדש, והיום אין לי זמן או כסף או כוחות או אפילו רצון להתחיל משהו חדש בשלב זה של חיי.. לעבור למקום אחר באותו ענף? אז לא עשיתי בזה כלום תראי זה התחיל לפני שנתיים בערך, בקטנה, מאוד בקטנה פתאום הייתי מקבל חוסר חשק זמני, אבל לא התרגשתי מזה ואמרתי לעצמי שזה נורמלי אחרי כל כך הרבה זמן שיהיו לי "דאונים" כאלו... והם הלכו וחזרו, אבל הסתדרתי איתם בתקופה האחרונה, יש רצף די ארוך של הרגשה פחות כיפית... אבל האמת היא, שזה לא שייך רק לפורום הזה :) אם הכל היה ורוד מסביב, אז הייתי יודעת במאה אחוז לבודד את העבודה מהחיים שלי ולהרגיש אם העבודה עצמה היא הבעיה שלי ואם כן אז חד משמעית לקום וללכת אפילו בלי אלטרנטיבה הגיונית, העיקר לעשות לעצמי טוב. אבל מכיון שיש דברים אחרים באוויר, אני פוחדת לקחת החלטה שגויה ולגלות יום אחד שסתם עירבבתי ושהדברים שהרגשתי לא נבעו מהעבודה נטו אלא דברים מסביב... כשאני מחוץ לעבודה, בחופש, בשבתות או סתם בבקרים שאני מחליטה לא ללכת או לשים קצוץ ולאחר בצורה מוגזמת (כמו היום), אז כיף לי לא להיות שם, והמחשבה על ללכת, מבאסת אותי חרגנו לגמרי מנושא הפורום, אבל היה נחמד לדבר בכל מקרה :)

הפורום

לא יכל לתת פתרונות אבל הוא נותן עצות והכי חשוב הוא נותן לנו לשפוך את הלב וזה מאוד חשוב.
במיקרה שלך הייתי נותנת לזמן לעשות את שלו ובמקביל לנסות לשנות את מצבי הרוח בעבודה שיהיו יותר טובים. כי כשמחייכים גם כשלא הכי טוב, זה עושה לנו טוב.
הדברים מסתדרים עם הזמן. בסה"כ טוב לך בעבודה שזה חשוב. תנסי לעשות לך סביבת עבודה חמה ותנסי לפשר את מצב רוחך בעבודה. לפחות עד שגם הדברים האחרים יסתדרו

../images/Emo24.gifטלי../images/Emo24.gif

מכירה ת'הרגשה שלך. הרגשתי בדיוק כמוך לפני שנה...מכל מיני שינויים מבניים במבנה המינהל שבו אני עובדת שבעקבותיהם כל אחד נלחם על עצמו, ודרך על יבלות בדרך...עד כדי כך שכיצאתי לחופשת לידה לפני 4 חודשים לא רציתי להזמין ת'אנשים לאירוע שעשיתי (אבל בסוף החלטתי שכן - ויצא שכולם הגיעו, וכיבדו אותי בנוכחותם..). כשחזרתי לעבודה אחרי חופשת הלידה , היו לי המון ספקות לגבי האנשים שעובדים איתי.. ולכן, ביום הראשון הגעתי עם עוגה והמון חיוכים - במטרה לשפר ת'אוירה.... בדיעבד הסתבר שזה היה צעד נבון, כי כולם התגעגעו למי שהייתי קודם המריבות, ומי שכעס עליי מצא את עצמו מופתע וחסר מילים לנוכח החיוכים שדפקתי. ומצד שני - גרמתי לכולם להבין שפתחתי דף חדש
ועכשיו הכל אידיליה.
. (עד כדי כך שהבוס הישיר שלי התחיל לקנא
) טלי, מה שאני מנסה להגיד זה, שאם בחרת להישאר באותו מקום עבודה, כדאי שתשתדלי לעשות לך סביבת עבודה נעימה, מחוייכת, וכייפית !!! ואם צריך לזייף כמה חיוכים בדרך .. אז תזייפי

תודה מתוקה

את מאוד צודקת.... אני צריכה לקחת את זה כהחלטה, ולעשות דברים ולא לחכות שיקרו. במידה ואני ארגיש שאני באמת מתאמצת ובכל זאת לא הולך, אז אני אבין שזה כבר לא תלוי בי ואני אצטרך לחשוב שוב ולבדוק את העניין. אני גם מניחה שחופשת לידה זה מצב מעולה, כי זה נותן לך התנתקות ארוכה וסוג של התחדשות בחזרה. אז לי אמנם אין שום חופשת לידה באופק, אבל אני חושבת שחופש ארוך, ואני לא מדברת על כמה ימים אלא על תקופה של כחודש מחוץ למשרד, תוכל לתת לי פרספקטיבה, לבדוק אם אני באמת מתגעגעת וכשאחזור , אם אני ארגיש שלא חל שום שיפור אז אני אבין שזה כבר לא עניין של עייפות אלא עניין שפשוט כבר לא מתאים לי כאן יותר.

אני מאוד אוהבת את עבודתי, אני

מקובלת מבחינה חברתית, משמשת אוזן קשבת ונותנת העיצות בבעיות אישיות וחברתיות שחברי נתקלים בהם, גם בעבודה וגם בחוץ. ואפילו עם המנהלת יחסי מצויינים. בנאדם מושלם! לפי עדות הנחתום על עיסתו...

לאור חבצלות

אפילו לפי השם שבחרת רואים שאת בחורה חביבה, חייכנית ומלאת אור לסביבתך. נפלא לשמוע שאת מאוד אוהבת את עבודתך ומאוד מקובלת שם. אולי תספרי לנו קצת במה את עוסקת ותתארי לנו כמה דמויות מענינות מעבודתך?

../images/Emo51.gif../images/Emo70.gif קצת על עצמי - אני ספרנית-

מידענית בספריה עירונית. עבודתי כוללת מתן שרות למחפשי מידע, וכשעובדים עם קהל חייבים להצטייד במצב רוח טוב ובחיוך מדי בוקר ולהשתדל ולשמור עליהם לאורך כל יום העבודה. בעצם תמיד כדאי להצטייד כנ"ל, אז החיים יפים יותר.

למעלה